Jump to content

Cha Seung Won (Ча Сънг Уон)


Recommended Posts

Не се и съмнявах, че той ще спечели, ама все пак му стисках палци. Браво на него, човекът много, много го заслужава. Да се готви за следващия сериал или филм, че феновете му се увеличават и го чакат... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един наистина велик образ в моите очи. За ужасно кратко време успя да достигне челна позиция сред останалите ми любимци, шашкайки ме с невероятната си изразителност, силен чар и прочее. И най-странното е, че може преспокойно да ми бъде Аппа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, ще вземете да ме накарате веднага да почна The Greatest Love.. Ама пусто и аз съм примерна и си чакам целия превод да приключи..wink.gif
Всъщност останах отново възхитена от играта му в един филм, който наскоро гледах - Eye for an Eye (2008). Та така.. Да добавя още нови фотоси и нова рекламка с негово участие..
ch_1310949122_549413403_1.jpg
1310947600_179748.jpg

 

1310947531_179746.jpg
1310947372_179745.jpg
2011-07%2Bshangai%2Bc51702613648558e0afa
2011-07%2Bshangai%2Bbc15ff19a3888e960bd1
2011-07%2Bshangai%2B532e7744df7beb758b82
7fbebc9f4c00297ba9d31186.jpg
b634d68badceda9eb0fb9576.jpg


speedfestival.jpg

Мейкинга ТУК.
credit: http://www.beijingischic.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето две снимки, на които Ча Сънг Уон демонстрира мускулите си за мъжкото модно списание "Officiel Hommes". На снимките освен мускулите му могат да се видят и татуировките му. На дясното му рамо има голяма татуировка, проектирана от него и изобразяваща ангел, под който е изписано католическото име на дъщеря му - Рейчъл. (Пък аз се чудех на чия ли бивша изгора е и винаги ли ще стои така да "боде" очите на фенките laugh.gif).

 

spacer.png

spacer.png

 

Само да бяха му направили повечко снимки, че само две хич, ама хич не са достатъчни... Усърдно търсих в нета за други, ама само тези двечките бяха. Че и от по-различни ъгли да го бяха снимали, та да го видим в цялата му хубост. wub.gif Тук е с доста "разчупена" прическа, но ми харесва много повече с онази на снимките на farfallina.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, такава прелест...Може да накара всеки да се размечтае. wub.gif
Но е доказан факт, че господинът обича да показва прекрасните си форми...В което няма нищо лошо разбира се( като изключим това че увеличава риска от опасно сърцебиене при луди фенове със слаби сърца..).

 

 


08176124.jpg
 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е от моето "стъкло", ама все по-млад и по-хубав ми изглежда на всяка по-нова снимка... А пък и това, че е обръснат, доста спомага за по-младежкия вид. Ама аз всякак си го харесвам. wub.gif

Знаех си, didi343, че винаги мога да разчитам на теб да си попълвам колекцията. smile.gif

 

EDIT: И как така самотен любимец?! Я колко много сме му хвърлили око...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами именно де.. Толкова приятни възхваляващи го мнения чета напоследък, а в темичката му никой не се явява, що така? Уж не би следвало да е самотен, милия, а виж какво говорят фактите - почти само ти и аз се изреждаме да пишем, колкото да му правим компания(не знам обаче какво да му донеса..дали наистина обича вино, като онова, с което не се разделяше в Атина, или предпочита соджу?)...Но както и да е, отново се сещам, че не бива да спамя тъй подло точно в неговата темичка, така че..Отново се разравям за нещо, което би могло да допълни колекцията на lavender. :rolleyes:
Не знам къде, но нашия Сънг Уон го дава и алпинист/катерач..или каквото там е, като ни най-малко не губи и частица от чара си...Е това е то да ползваш всичко на макс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа може да не пишем, но четем всичко. :)

А, там където се прави на алпинист е на о-в Чеджу за реклама на известна марка спортни облекла. Зная, че след сериала като Док Го Джин, не може да насмогне на множеството реклами, които ще снима. Чу се, че ще се появи и в рекламата на И Сънг Ги за едноимените хладилници. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажа - Ча Сънг Уон си е винаги жизнен и деен, а като модел е много ефектен. Не знам какъв ще е следващият му филм/сериал, но много го бива в комедиите и повече там ми се гледа. Че както съм си пристрастна, ако го видя в сърцераздирателна роля, подозирам, че ще се леят реки от сълзи... Не знам дали само при мен е така, но много ми прилича на мексикански бандит, от едновремешните. Всеки път очаквам да си сложи сомбреро и да извади пищовите... laugh.gif

 

Ето няколко снимки, още малко никога не са излишни:

 

spacer.png

 

 

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време не се бях възхищавала така на някой, както на това бонбонче :rolleyes: .Честно казано съм го гледала само в "Няма такава любов", и само от този ми скромен поглед, върху кариерата му мога да споделя, че наистина отдавна не бях гледала актьор който да се вписва толкова добре в ролята си. Все се чудя от къде извади този смразяващ смях , тези муцунки, всичките му жестове свързани с този образ,направо ме сразиха.От това което видях мога да заключа ,че е брилянтен актьор, който с лекота влиза в ролята си.А за визията, има ли смисъл да говоря? :) Сега имам намерение да гледам "City Hall", пък да видя, къде повече ще ми хареса, но все си мисля че няма да мога да забравя образа на Док Го Джин! Ахх да не забравя, много хубавки снимки сте качили всички, спокойно човек може да оплакне окото :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз туко що изгледах "Няма такава любов", разгледах :tongue: и прочетох всичко което сте публикували,за което ви благодаря. :thanks:

Определено онемях :inlove: Ако тая вечер не получа сърдечен удар,то сигурно ще живея 100г ;) Великолепен актьор,за мъж да не говорим :wub: че и батко ми е.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сега имам намерение да гледам "City Hall", пък да видя, къде повече ще ми хареса, но все си мисля че няма да мога да забравя образа на Док Го Джин!


Док Го Джин не можеш го забрави, дори и да искаш laugh.gif. Ча Сънг Уон едва ли скоро ще изиграе друга роля, която да измести по яркост и ексцентричност тази в The Greatest Love. Но в City Hall героят му е по-мъжествен и определено няма да те разочарова. Да не говорим пък и че самата Ким Сун А, която му партнира там, е достатъчно добра актриса и двамата като комбинация са забележителна гледка.

П.П. eli_li, няма страшно, щом и ние още сме живи...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тип "говедо", ама стилно... laugh.gif

И две снимки от новата колекция на Gucci, та да видите колко стилно изглежда Ча Сънг Уон tongue.gif

 

spacer.png

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: тип ''говедо'' :lol: :lol: амиии има мъже на които им отива брада той е един от тях :) има мъже и на които не им отива брада ... примерно на мен аз ако си я пусна така приличам на сектант/сериен убиец/ подпалвач :lol: :lol: :lol: :lol: иначе добре че господин Ча махна онези дредове че .......
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...