Jump to content

PRISTIN


Deyja

Recommended Posts

Sungyeon  и Kyulkyung 

tumblr_ouekavreru1tydppro1_1280.jpg

tumblr_ouekavreru1tydppro3_1280.jpg

tumblr_ouekavreru1tydppro2_1280.jpg

tumblr_ouekavreru1tydppro4_1280.jpg

 

Още се мъдри защо има in и out версии, може да е част от самата концепция в клипа или още по - добре, двойни промоции :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ясно, че вторият им мини албум се казва "SCHXXL OUT". Излиза на 23.08 плюс showcase, завръщат се на 24.08 в M! Countdown. 

Album jacket filming

 

Ето и какво ще има в двете версии 



tumblr_ouvew8qIXZ1tydppro1_1280.jpg

tumblr_ouvew8qIXZ1tydppro2_1280.jpg

 

channel P ep4

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Остава само да се надявам, че песента ще има повече общо с този тийзър, а не със снимките, или поне да е някъде по средата и да не е твърде сладникаво. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Album Highlights 

 

Както става ясно от видеото, ще има 5 нови песни в албума. Момичета отново са участвали в писането на текстовете и композирането на песните:



tumblr_ouzqp9N6SO1tydppro1_1280.jpg

tumblr_ouzqp9N6SO1tydppro2_1280.jpg

 

От малкото, което чувам, песните ми звучат по - яки от тези в предния албум. Особено ми се понравиха "We are Pristin" и "Tina". Тайтъл песента с това дудудуду ми е доста съмнителна :D, но да не избързваме. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"We Like" MV

 

 

Песента е уникална, много ме кефи! Клипа също е много шарен и весел. Не се вижда в клипа, но и хереографията е яка. Надминаха очакванията ми и това само може да ме радва. I like dududududu :D

 

На showcase-a изпълниха "We Like" и "Aloha"

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Weekly Idol pledis special с Pristin. Другия епизод още не е преведен. 

 

 

Едно доста нервно представяне в Immortal Song, и песента не беше най - добрият избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последна сцена на моите сладурки за тези промоции, с леко променена хореография. Ще ми липсват, въпреки че има голям шанс да започнат за протират друга песен от албума, както направиха предния път с Black Widow. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я харесвам много "We Like" , а също и останалите от албума им, който си взех.

Сега чакам заплатата си, за да си купя и дебютния им :D

 

По случай 7 милиона гледания на "We Are" , момичетата ни подаряват и версия out:

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се оправи скоро детето. Kyla ще отсъства за известно време от групата, поради здравословни проблеми: тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pristin спечелиха Best Female Rookie Award на наградите MAMA, една важна награда за тях, коята да затвърди силният им дебют. 

 

Завършиха годината с участие на MBC Gayo Daejun, където освен, че изпълниха Wee Woo, участваха и в съвместен проект с Sunmi 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...