Jump to content

Ha Ji Won (Ха Джи Уон)


joo

Recommended Posts

Точно днес четох новината за окончателния каст на този сериал the king и същото си мислех и аз като blacky- много крале, много нещо :)) Точно за този нямам много дбро предчувствие, но знае ли човек :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя това "Лятно интервю"!! Отново красива, забавна и естествена.

 

Не издаде какъв нов /таен/ проект подготвя, но пък сподели, че иска да играе с Ха Джонг У. Браво, браво, един наистина интересен актьор!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда зашеметяващо почти не я познах за модния бранд CROCODILE LADIES’ SPRING 2013

1_zpse8d7d377.jpg

Напълно по вкуса ми: цветни, ярки и закачливи тонове и комбинации!

 

 

2_zps4a53bc7b.jpg

4_zps6fe690a0.jpg

3_zps11fd3029.jpg

 

Редактирано от bealonenomore
Оразмерена снимка.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“Hwatu” (“Flower Battle”), ще е 60(?) епизоден сериал по MBC, с участието на Ха Джи Уон и Чо Джин Мо, който ще стартира през октомври.

 

 

Епосът ще разказва историята за живота на мъдра и атрактивна императрица на име Ki (Qi), която от благородничка от Корьо достига да ръководи

династията Юан от Китай.

 

Джин Мо се завръща след 4 годишно отсъствие на малкия екран и ще играе ролята на 28-ят цар на Корьо – ЧонгХье, интелигентен и смел владетел, който не се страхува да се изправи срещу империята на Юан, граничеща с неговото царство. Той е и замесен в страстен любовен триъгълник с императрицата на династията, Ха Джи Уон, и нейният съпруг, император Сун Дже. Героинята на Джи Уон е родена в Корьо, но живее в империята на Юан и се издига до позицията на императрица. Ще бъде представена като умна и влиятелна фигура, бореща се да запази гордостта на Корьо в чужда земя и да балансира между любовта и политиката.

Режисьор на продукцията ще е Хан Хи (“Doctor Jin”), a сценарият е дело на писателското дуо Чанг Йонг Чол и Чoнг Кьонг Сун (“Giant” ,“History of the Salaryman”). От октомври ще се излъчва тв сериала.

 

П.п. Многото на брой серии някак ме отблъскват винаги, но пък нещо готино историческо ми се е догледало..точно за есента и зимата. Очаквам и солиден каст и на другите нива на драмата. Чо Джин Мо е интересно да го гледам, не само във филми, и най-накрая с Джи Уон.

Още някога за "Damo" е бил първоначалния избор за главен актьор. Интересно ми стана, също, като първо беше съобщено, че ролята на императора на Юан била предложена на Чанг Гън Сок, но той е отказал поради приет вече ангажимент към споменаваната вече драма "Pretty Boy". А както някои сме гледали бяха добра комбинация двамата в историческа поредица. Все пак дано подробностите покрай плота и съгласилите се актьори ме донавият да чакам и съответно да гледам през октомври.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се радвам, че няма да е с Гън Сок, защото много обичат тея корейци да събират един и същи каст в драмите. Все едно нямат хора. Ще ми е интересно да я гледам драмата, макар че предпочитам по-скоро Чосон отколкото Корьо периода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха Джо Уон с дигитален сингъл! Не й е за първи път да издава песен, така че не се стряскайте. :) Всъщност има издаден цял албум! Ето тук може да разгледате и дискографията й, която всъщност не е много голяма, а от тук може да си изтеглите и дигиталния сингъл, който излезе на 13-ти Юни.

 

 

Отдавна не бях я виждал с толкова дълга коса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно е участвала в сериала Dramaworld 2 (2021).  Тази година се очаква филм с нейно участие Portrait of a Family.  

 

Музикален клип с нейно участие  Dramaworld OST. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...