Jump to content

Ruler: Master of the Mask (2017)


Recommended Posts

Има ли подобрение в този сериал? Имам свободно време днеска и се чудя дали да наваксвам с излезналите епизоди или да взема нещо ново да почна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, automatisch.Engel написа:

Има ли подобрение в този сериал? Имам свободно време днеска и се чудя дали да наваксвам с излезналите епизоди или да взема нещо ново да почна?

Има, принцът спря да плаче и взе да съ държи като мъж. Плюс любовен триъгълник (засега), дворцови интриги и борба за власт и пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки с мнението си :) За мен изобщо не е слаб, а напротив. Един от най-интригуващите сериали, които съм гледал. Азиатски сериали предимно исторически гледам и този ми харесва много. Принцът най-накрая спря да реве и дворцовите интриги се завихриха с пълна сила, както си му е реда за Чосон.

 

Дайте някакъв подобен исторически сериал за кралското семейство. Без Императрицата на Китай и Императрицата Ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Deranox написа:

Всеки с мнението си :) За мен изобщо не е слаб, а напротив. Един от най-интригуващите сериали, които съм гледал. Азиатски сериали предимно исторически гледам и този ми харесва много. Принцът най-накрая спря да реве и дворцовите интриги се завихриха с пълна сила, както си му е реда за Чосон.

 

Дайте някакъв подобен исторически сериал за кралското семейство. Без Императрицата на Китай и Императрицата Ки.

Princes Man, Faith, Moon lovers, 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, и за мен е много нескопосан. Насила де опитвам да го гледам, поне заради малкия сладур, който като дете и юноша даваше големи заявки, но тук ми е досаден. Кралицата за 7 дни е много по-обещаващ сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Matrim написа:

Ох, и за мен е много нескопосан. Насила де опитвам да го гледам, поне заради малкия сладур, който като дете и юноша даваше големи заявки, но тук ми е досаден.

 

Съгласна напълно!От миналата седмица спрях и да се опитвам да превъртам.Толкова досадни  и дразнещи, за мен  главни герои( не актьори), отдавна не ми се беше случвало да видя в сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със смесени чувства съм за самия сериал. Редуват се силни и слаби моменти. Началото беше малко дразнещо и скучно, но с напредване на епизодите нещата като че ли потръгнаха. Ю Сънг Хо се разигра, а и пооправиха героя му. Това, което ми прави впечатление обаче е играта на L (Kim Myung Soo). До сега все му даваха по-лековати роли като за идолче, но тук показва, че може да се справи добре и с доста драматичен образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да опиша, колко съм разочарован от този сериал. По-разводнен и глупав сериал не бях гледал. Беше добър докато имаше истинска драма и насилие

Spoiler

т.е докато стария крал умря. Този епизод беше краят на добрата част. Оттам нататък сериалът стана сълзлива драма. Героите започнаха да говорят и правят нелогични неща. Кралят стана Супермен - " Аз ще намеря лекарство! Аз това, аз онова ... " Брей, че герой. Накрая беше готов да си даде короната, защото няма да е с тая, която иска. Майната им на всички, които умряха за да стигне той там. Майната му и на народа, друг да го гледа. I'm out. Имаше и глупави персонажи като Хуа Гун и Гон, които служеха единствено за придвижване на сценария като забият. За майка й 40 епизода 1 дума не казаха какво е станало, че я няма. Старшата злобарка и тя чак на сватбата се показа с нова премяна. Нищо, че беше ключов персонаж, няма нужда от развръзка и тя. И какво беше това на главата на мацката ? Приличаше на самурай от Едо ерата тръгнал на война, а не на жена отиваща на сватба. Глупава, детска и предвидима сапунка.

" Кралица за седем дни" е в пъти по-добър, но няма идоли и не е толкова популярен, което е жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста критики е насъбрал сериала, определено. На мен пък много ми хареса.

Spoiler

И сюжета не е лош, атмосферата е грабваща, актьорите и героите също ми харесаха (особено Л, макар,че героят му ме разочарова многократно, но все пак накрая се прояви като положителен). Внучката на главния злодей също ми допадна като образ, но доста тъжно се развиха нещата за нея и накрая след безброй жертви някак нелепо беше убита от собствения си дядо. Главния герой в много от епизодите ме дразнеше, в други му симпатизирах, но някак не мога да го възприема в този сериал в образа на принц/крал, може би защото продължавам да го свързвам с героя му Нефритения император от "Аранг и магистратът". Там ми хареса доста повече. Като цяло, в този сериал имаше хепи енд, но не бях съгласна,че ключовите второстепенни герои умряха и то заради тези, които не ги обичат. Можеха просто да ги съберат двамата и така всички да са щастливи.

 

Редактирано от bealonenomore
спойлер
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Ofell написа:

Доста критики е насъбрал сериала, определено.

 

Това не ме бе отказало, но спойлерите - да.

Моля те да не разказваш открито сериала на негледалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Monday, June 19, 2017 at 2:09, Deranox написа:

Дайте някакъв подобен исторически сериал за кралското семейство. Без Императрицата на Китай и Императрицата Ки.

 

Пробвай със Стрелецът от Чосон (Чосонският стрелец). Двата сериала си приличат доста, но епохите са различни /пак е историческо/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че Yoo Seung Hoo се е съгласил да участва в сериал с толкова глупав главен герой. Толкова слабохарактерен и глупав главен герой нямаше да оцелее, докъдето гледах сериала. Главната героиня няма да я коментирам, абсолютно същата като главния герой. Определено сценарият куца, много клишета. Ако ги гледаш такива сериали, имаш чувството, че всички принцове и крале са били едни и същи, защото характерите на главните герои във всеки подобен сериал са еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...