Jump to content

Ruler: Master of the Mask (2017)


Recommended Posts

spacer.png

 

Ruler: Master of the Mask (군주 – 가면의주인)

                 Страна: Южна Корея                  

Също така известен като: Monarch

Период на излъчване: 10 май 2017 - 13 юли 2017

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 22:00

Жанр: Исторически

Канал: MBC

Епизоди: 20

Режисьор: Noh Do Chul, Park Won Gook

Субтитри: Английски

          

Участват:

Yoo Seung Ho като Crown Prince Sado Lee Sun

Kim So Hyun като Han Ga Eun

L (INFINITE) като commoner Lee Sun

Yoon So Hee като Kim Hwa Goon

Heo Joon Ho като Dae Mok

Park Chul Min като Woo Bo (Lee Sun’s teacher)

Lee Chae Young като Mae Chang

Choi Ji Na като Queen Jeongseong (Lee Sun’s mother)

Kim Byung Chul като Woo Jae

Bae Yoo Ram като Park Moo Ha

Shin Hyun Soo като Chung Woon

Jin Ki Joo като Choi Kang Suh

Kim Seo Kyung като Gon

Kim Young Woong като Jo Tae Ho

Jung Ah Mi като Court lady Han

 

Резюме: Сериалът е предварително заснет през декември 2016 г.

През 18-и век, по време на династия Чосон, принц И Сон (Yoo Seung Ho) започва борба срещу могъща и бога организация, която трупа власт и богатство, приватизирайки водата в Чосон. Но благодарение на жената, която среща - Хан Га Ън (Kim So Hyun), той преодолява несгодите, израствайки като справедлив владетел…

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

 Свали с руски субтитри + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си го чакам още като видях новината преди месеци. Тук също са се събрали доста красиви лица на едно място да видим какво ще излезе. Мацката ми е много позната в лицето, но нещо не мога да се сетя къде съм я гледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацката е била сестрата в Гоблин-а, била е и веселото духче с добър апетит, дето партнираше на айдъла в онзи сериал с духовете, сещаш се. Според мен де, мога и да греша.

По същество - ще го чакам и аз.

От превютата в ютуб ми хареса. Напомни ми на Мъжът на принцесата, докато го гледах, не знам защо, хем не е същото, ама нещо в цялата работа ме накара да си спомня онзи сериал.

Силно се надявам да има превод.

Малко се обърках - двама млади принца ли има или един млад крал и един млад принц? Че тия цветове на робите ме подвеждат, мислех че само кралят е в червено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ще го гледам по две причини. Едната се казва Ким Со Хьoн, а другата Юн Со Хи. Още е рано, да се каже нещо пределено за сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очерта се триъгълникът, че даже и четириъгълникът, дето ще движи страстите, видяхме и кой за какво се бори във властта. Нямам особени очаквания, различни от движение по отъпканата пътека с това начало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този принц много влюбчив бил.... Един поглед и хвърли и веднага я попита дали е сгодена....Те това се казва да бързаш. И с тия влажни и замечтани, големи, кръгли очи ми прилича на кученце /казвам го в добрия смисъл/, с което съвсем ми отвлича вниманието в друга посока.

 

От резюмето разбирам, че сериалът ще се точи цели 3 месеца /само 20 епизода/.....почти ме отказват. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо реване, голямо тръшкане цял трети епизод, та чак дразнещо, вместо съпреживяващо чувство остави и  добре, че в четвърти понамаля. Колко ще гледам не знам, това със слънцето и луната се поизтърка вече,  но дядовата ще да ми е фаворитката  май, докато гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сценарият  определено е тъпа и зле написана фантасмагория. Принцът две серии само рева. Въобще глупостите и недомислиците тук са толкова много, че не си струват писането. Ако някой още не го е започнал въобще да не си прави труда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, по тази логика не трябваше да започваме почти всички сериали досега. Тук си представи, че образът на принца би могъл да е на мястото на кандидат принцесите от другите подобни сериали и ще ти стане по-лесно. Ако реве като принцеса, ок, тогава жената в сериала ще е мъжът в това "семейство", ето ти нещо оригинално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, по тази логика не трябваше да започваме почти всички сериали досега. Тук си представи, че образът на принца би могъл да е на мястото на кандидат принцесите от другите подобни сериали и ще ти стане по-лесно. Ако реве като принцеса, ок, тогава жената в сериала ще е мъжът в това "семейство", ето ти нещо оригинално.

Може ли превод на горенаписаното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че съм ясна, Дидо. Тя ще е силната личност /мъжкото момиче със силен характер/, а той ще си пореве, пък дано и да израсне като личност. Какво пък. Колко кандидат принцеси досега имахме дето се скъсаха от рев и от глупост, а принцовете се изявяваха като големите герои /Лунните любовници, Хуаранг и т.н./. Решили са сценаристите да разменят местата на силния и слабия персонаж, и а дано, че иначе ще е поредното клише. А от клишета омръзва, знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че съм ясна, Дидо. Тя ще е силната личност /мъжкото момиче със силен характер/, а той ще си пореве, пък дано и да израсне като личност. Какво пък. Колко кандидат принцеси досега имахме дето се скъсаха от рев и от глупост, а принцовете се изявяваха като големите герои /Лунните любовници, Хуаранг и т.н./. Решили са сценаристите да разменят местата на силния и слабия персонаж, и а дано, че иначе ще е поредното клише. А от клишета омръзва, знаеш.

Идеята не е лоша, но изпълнението й е много слабо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми те първите два не бяха лоши ама тези, които тази седмица излезнаха последния не съм го гледала още, защото този преди него беше адски скучен. Сериалът има добър замисъл и тема, но просто според мен не могат добре да развият историята и имам чувството, че се вдълбават в страничните сцени, нали които са за да ни показват развитието на ГГ и мацката ама прекаляват със сцените.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е монотонен, липсва му градация. Иска ми се режисьорът да се постарае повече, защото сценаристът си е свършил работата, а актьорите са изключително добри. И за музиката може да се направи още нещо, не е впечатляваща, добра е, но не се запомня. Сериалът е много добър, но нещичко не му достига, за да кажа, че е отличен. Става интересен след 10-серия и почва да ми напомня на Стрелецът от Чосон, обаче, има още какво да направят за да ни провокират интереса. Харесва ми идеята, не е нова, но ми харесва.

И ми идва малко в повече непрекъснатата смяна на самоличноста на ГГ, то не са една или две, направо стана хронично при него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...