Jump to content

Recommended Posts

the-foxs-summer.jpg

 

The Fox's Summer (狐狸的夏天)

Страна: Китай

Също така известен като: Hu Li De Xia Tian

Година на излъчване: 2017 – Април – 05 старт

Време на излъчване: 2017

Жанр: Романтична комедия

Канал: QQLive

Епизоди: 21

Режисьор: QQLive

Субтитри: Английски

 

Участват:

Tan Song Yun като Li Yan Shu

Jiang Chao като Gu Cheng Ze

Zhang Daniel като Gu Jin Yun

 

Резюме: Романтична комедия за момиче което обича да лъже, и мъж описан от другите като детектор на лъжата. Или една история за „лисицата“ Li Yan Shu (Tan Song Yun), която се влюбва в „заека“ Gu Cheng Ze (Jiang Chao)…

 

Свали с английски субтитри :click: 

 

Онлайн с английски субтитри  :click:  :click:

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато гледах за първи път трейлъра, заради "лисицата" в заглавието все очаквах по някое време на мацката да и излязат 8-9 опашки отзад :D  но... няма да има връзка с митологията, а с лукавия характер на животинката :D Бях му сложила отметка планувано и  с тези 5 епизода на седмица (ако потръгне добре) ще си откараме чак до лятото. Главния съм го гледала в гадна роля преди и като го видя все се присещам, но мацката ме кефи и заради нея ще го преживея.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук главния  е пациент на психиатрията - за 2 епизода изпръска литри дезинфектант (вода :D ) около себе си  :D

И малко предистория -  първоначално за тази роля е бил избран кореецът Kim Tae Hwan (My Amazing Boyfriend) ,  като дори е бил официално представен на първата конференция, но в последствие го сменят без явна причина - според слуховете е защото по същото време на Китай им беше хрумнало да ограничат китайско-корейските продукции. Щеше да бъде хубаво да видим отново безсмъртния ни приятел, но уви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

andi, за 2 изгледани епизода - дървен си е :D Вярно че и ролята му е такава де, ама съм го гледала преди само в So I Married an Anti-fan и там си беше със същата леко "умряла" физиономия - надявам се главната да го поразчупи по - натам, щот тя еще прави веселото :D главно заради нея го почнах сериалчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото съм още, то и няма как а е друго, защото суб има само до 7 еп. Явно е имало някакво прекъсване след 21 еп, защото четох, че продължението е на 4 май. Напоследък трудно намирам нещо, което да ме заинтригува, но тази драма успя, притесненията ми за главния се оказаха напразни, добре се справя, а и героят му е голям шемет, маниак някакъв на тема изрядност, семейството на девойката също не е прелест с тази нейна злобна доведена сестра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

andi, това за от 4-ти май е втория сезон на драмата - както при Master Devil Do Not Kiss Me разделиха сериала на две - май е някаква нова мода напоследък. И аз си чакам превода - така хубаво почнаха отначало и сега нещо забиха :(

 

 Когато цяла седмица си чакал да се появи така желания знак долу в дясно :D :D

858465.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери се добра душица, която да продължи превода на сериала :) А тъкмо бях решила, че ще си го гледам на китайски и колкото разбера, толкова  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво сериалче, и... "дръвцето" засега си ми харесва, но с тези много серии, определено по някое време ще спадне интереса.

Иначе в началото е много живо, забавно... Но  се бавят  с превода както изглежда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lukreciana, бяха спрели превода за известно време, но го подновиха - сега пускат по 1 епизод на ден/ през ден с английски субтитри и в момента са на 26 (от 44).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Колкото е жизнерадостна и готина главната героиня,толкова е намръщен главния герой.Ама добра комбинация...Тя го прави на луд,той и отвръща...:lol: И двамата с характер...

Но.. имам чувството,че на всички в тоя сериал Ян Шу /гл.героиня/ им е виновна за нещо и я мразят.Само гледат как да я нагрубят и наранят.Понякога толкова прекаляват,че се радвам,че тя някак си с усмивка продължава напред,но честно казано чакам кога ще изтрещи и ще ги навре всичките където им е мястото.Злобната и сестра или пък оная наглата,дето и открадна скиците,а толкова демонстративно и без капка срам се прави на жертва и я обвини в плагиатство...И наследника на компанията, дето засега за нищо не го бива и едва ли не го вълнува само как да си отмъсти на Ян Шу,а че компанията си пати,не му дреме...

Аз съм горе долу до средата на първи сезон,тъй че, мнението ми до тук е базирано на видяното досега,но мога да кажа,че сериала увлича.Има и семейни раздори,с майката,с омразата от заварената сестра,а такива неща са ми интересни да гледам.Както и откъде идва ''болестното'' състояние на главния.И като споменах главния да кажа още нещо за него. Кефи ме,че е някакъв студенокръвен, без проблем може да изхвърли гл. героиня от дома си или да я постави в неудобна ситуация или да я остави да върви пеша,да я остави без пари или някакви ей такива неща,просто все има някакъв сблъсък между двамата и отношенията им са интересни,щото и тя не си мълчи или все измисля нещо,щура е някаква...Да го кажа така,макар вече да има и някой друг момент на защита от негова страна,общо взето човека не и цепи басма,ама и тя не го прави...Забавни са....А тя между другото се облича много хубаво...

Тъй,аз продължавам да гледам....Повече,евентуално накрая,ако не ме домързи...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...