Jump to content

Shingeki no Kyojin - Season 2 (2017)


Recommended Posts

 Нищо не признавам. :bee:

Никой, най-малко пък Рагнос, няма нужда от моето признание, за да продължи да прави субтитри. :icon_sunny:

Стана ми ужасно смешно, защото специално на този сериал (и още повече в новия епизод) диалозите са на толкова малоумно ниво, че буквално на всеки втори субтитър правих така :slap:

Феновете на сериала трябва да черпите Митето дето го срещнете, че се подлага на такива изтезания заради вас (обзалагам се, че до 12 епизод няма да са му останали сиви клетки, които да се самоубиват в див ужас),

той от своя страна трябва да ме почерпи, че стоически издържах това нещо (защото ТОЙ най-невинно излъга, цитирам: "Изненадващо силен стартов епизод", ма кой да види, че датата е първи април :28558: )

В името на науката ще се подложа и на следващата серия :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм излъгал ве, силен си беше епизода. :na2:

 

А за тебе почерпка винаги, и без повод  :beer:

 

 

Ето и обещаното по-добро видео, благодарение на бат Венко. Подменил съм и субтитрите с някои шукарийки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвърти епизод е преведен. В първи пост са добавени линкове към субтитрите и торента в замунда.

 

Ако по някаква причина нямате достъп до Замунда, можете да теглите епизодите от nyaa и субтитрите от subs.sab.bz или subsunacs.net. Синхронизирани са за всички рилийси на HorribleSubs.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...