Jump to content

Kim Jung Hoon (Ким Джонг Хун)


pirani

Recommended Posts

Ох, такъв сладур е това момче. Всъщност вече мъж де, че той си е на 30. Трябва да призная, че преди да влезе в казармата изглеждаше най-много на 20, а сега като го гледам сякаш изведнъж е възмъжал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10-и април този мой любим Ким ще се уволни от казармата. :es: :es: :es:

С наближаване на събитието вече се организира продажба на билети за фенсреща,

която ще се състои веднага след уволнението му. Повече инфо - тук.

20100902161850100114870.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две драми съм гледала с този актьор (Witch Amusement as Yoo Joonha и Goong) и направи ми изяде нервичките (героити му)... затова някак си не мога вече да го понасям ... не знам защо, но ме дразни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След приятелско побутване реших да пиша за новините около позабравения ми любимец. :blush::wub:

Та въпросното уволнение беше на 28-ми февруари. На него около 300 фенове са се събрали да го поздравят:

f0beffaca80e1a98.jpg

 

Момъка като развързан веднага се е запътил към Япония, където е планирал да проведе фен среща.

Но заради катастрофалното земетресение тя е била отложена. На 11 март той е бил в Токио заради участие и по време на земетресението

е заседнал в асансьора, но се е отървал без сериозни последствия.

 

 

На 13 март се е върнал в Сеул. На 18 март той направи благотворителна среща с феновете си - за да ги подтикне

да окажат помощ на пострадалите. Събитието се е състояло в в близост до сградата на Gwanghwamun Dong-a Ilbo.

 

001-1.jpg

006.jpg

004-2.jpg

005-2.jpg

110318_2.jpg

110318_1.jpg

 

 

 

 

На 8 април младежа издаде 1-я си сингъл албум.

Песента се казва "사랑이 내리고", което ще рече "Love falling" / "Love coming down"

 

Снимки към него:

201104040819161136_1.jpg

 

PV2.jpg

jacket.jpg

single1.jpg

single2.jpg

single3.jpg

single4.jpg

 

 

 

На фен срещата от 10 април някъде в Корея:

 

fm.jpg

fm1.jpg

fm4.jpg

Танцувал е танца на СНСД от песновката на "Genie"

fm5.jpg

Както и този на Kara от песента "Mister" :

fm7.jpg

fm8.jpg

Заедно с феновете:

fm9.jpg

 

И видео:

 

 

 

Младежа започна снимки и по нова драма. Казва се "로맨스가 필요해" или "We need romance" - корейския "Сексът и градът".

Ще се излъчва през май или юни по телевизия tvN всеки сряда и четвъртък. Ще замести драмата Manny" (매니) (която изглежда доста забавна от превютата).

Актрисата, която ще му партнира е Jo Yeo Jeong:

drama.jpg

Снимките му вече са в разгара си:

ro1.jpg

 

И малко снимки от списания:

За априлския брой на тайванския Trendy magazine:

 

tren3.jpg

tren1.jpg

 

 

За корейското Gentlement Quarterly:

 

gq201105_002a_12801730.jpg

gq201105_001a_16802271.jpg

gq201105_004a_10241384.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туцка,

ама повече от подобаващо си се отчела..!

Фотосите с лаленцето са прелест!!! Аз се каня да те подбутам откак го гледах да по KBS, май беше още преди месец. Момчето е станало мъж.

И дори да не го харесвам особено като актьор, не мога да отрека, че е талантлив и има прекрасен глас. И пее на живо също хубаво, по-добре от доста свои колеги-певци..

Ето един пример. В изпълнение на една много любима песен..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toзи красавец е един от любимите ми корейски актьори, въпреки че съм го гледала само в 3 сериала, но особено след I need romance тотално ме спечели за фен. Сега искам да кажа, че най-заклетите му почитателки ( защото вярвам само те биха се жертвали да гледат китайско ;) ) , ще могат да гледат сладура в 30 серийната китайска драма Tiptoe to kiss love , в която се превъплащава в ролята на супермодел, изчезващ от подиума заради разбито сърце. Рускините са го обявили като бъдещ проект, така че и субки ще има( някога). Остава само да видим дали ще си заслужава драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...