Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

HIStory (離我遠一點, 著魔)

Страна: Тайван

Също така известен като: HIStory

Година на излъчване: 2017 – Февруари – 14 до 2017 – Март - 03

Време на излъчване: 2017

Жанр: Драма, Фентъзи, Романс, BL (Boys Love)

Канал: CHOCO TV

Епизоди: 12 (по 4 епизода за 3 истории)

Режисьор: CHOCO TV

Субтитри: Английски

 

1487431059-2589487333.jpg

 

HIStory: My Hero

Година на излъчване: 2017 – Февруари – 14 до 2017 – Февруари - 17

Време на излъчване: 2017

Жанр: Драма, Фентъзи, Романс, BL (Boys Love)

Канал: CHOCO TV

Епизоди: 4

Режисьор: CHOCO TV

Субтитри: Английски

 

Участват:

Lai Aaron като Mai Ying Xiong

Jiang Yun Lin като Gu Si Ren

Lin Patricia като Lan Xi

Lin He Xuan като Bai Chang Chang

Mian Cason като Ya Qin

 

Резюме: Първата история разказва за мъртво момиче което се вселява в тялото на непознато момче. Имайки седем дни на разположение да накара приятеля си да се влюби в него, в противен случай ще изчезне завинаги…

 

Онлайн + Свали с английски субтитри  :click:

     

Онлайн с руски субтитри  :click:

 

C6rpvplWoAASsqb.jpg

 

HIStory: Stay Away From Me

Година на излъчване: 2017 – Февруари – 21 до 2017 – Февруари - 24

Време на излъчване: 2017

Жанр: Драма, Фентъзи, Романс, BL (Boys Love)

Канал: CHOCO TV

Епизоди: 4

Режисьор: CHOCO TV

Субтитри: Английски

 

Участват:

Wu Duke като Cheng Qing

Song Edison като Feng He

Chiao Man Ting като Meng Meng

 

Резюме: Когато родителите им се женят заминавайки на дълъг меден месец, айдъла Cheng Qing се премества временно при доведеният си брат Feng He. Но за изненада на двамата непознати това ще доведе не само до конфликти но може би и любов…

 

Онлайн + Свали с английски субтитри  :click:

     

Онлайн с руски субтитри  :click:

 

Geoffrey Hsu on Twitter: "華視現在正在播BL劇HIStory系列第一季 ...

 

HIStory: Obsessed

Година на излъчване: 2017 – Февруари – 28 до 2017 – Март - 03

Време на излъчване: 2017

Жанр: Драма, Фентъзи, Романс, BL (Boys Love)

Канал: CHOCO TV

Епизоди: 4

Режисьор: CHOCO TV

Субтитри: Английски

 

Участват:

Sen Bernard като Jiang Jin Teng

Ren You Cheng като Shao Yi Chen

Lee Charles като Chong Jun

Chen Yee като Cai Yi Jun

 

Резюме: Последната част на трилогията разказва за Shao Yi Chen, който губейки живота си се връща девет години назад, започвайки отначало университетските си години. Но ще успее ли да устои на мъжът виновен за неговата смърт Jiang Jing Teng, или отново ще се подаде на силната си любов към него, рискувайки живота си?

 

Онлайн + Свали с английски субтитри  :click:

        

Онлайн с руски субтитри  :click:

 

Заявката изпълнена... :28558:

 

Филмът не се припоръчва за лица под 18 години!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, lazeto, това е една от най-хубавите теми, които си пускала :) Всяка една от историите си има своето очарование и всяка следваща е по-добра от предходната, като третата - Obsessed си е направо взривоопасна, аз толкова горещи сцени и химия, и физика събрани само с четири епизода почти не бях гледала. Добрата новина е, че втората или третата част, не разбрах точно коя са счупили всички рейтинги  на CHOCO TV в следствие на което е обещан втори сезон, в който ще развият една от историите. Дано да е Obsessed, но и на Stay away from me бих се радвала също, и дано да е вярно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Много хубава тема... така се сдобих с нов любимец - Duke Wu ;)... манекен станал актьор много актуално напоследък... поне ако не им се получава играта, със сигурност красят екрана :Р 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойката от втората история са наистина най-красивите, "брат'' му  също има хубави черти на лицето, с по-дълга коса е много симпатичен.

875.jpg

Сега като каза за Wu Duke, че ти е станал любимец, проверих да видя дали е участвал в нещо друго и се оказа, че е в Miss in kiss. Изгледала съм го почти целия, без последните няколко еп., че имаше проблем със суб, а въобще не съм go забелязала. Като помислих малко се сетих, че трябва да е приятеля на гения от у-ще, дето е винаги втори след него,дано не се лъжа. Той нямаше много екранно време, но ето тук в 5 еп. след 8;30 може да го видиш (ако не си гледала сериала де)

:click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ми да ми понесе да го гледам целия Miss in Kiss... главния е по-голям дебил и от Дръвчо (корейски)... "след Майк нищо не е същото( тай версията)"... за сметка на това услужливите китайски фенове са ми екстактнали всичките му сцени, така че... клик

Има и филм или сериал със спешъл с Дюк, но няма субс :(

https://www.youtube.com/watch?v=d_JHhOM1Hns

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам появили са се нови History-та и минавам да побутна малко темата нагоре. Отдавна ги гледах, но в съзнанието ми се е запечатала само третата - Obsessed. То не беше либоф, то не беше страсТ - ей такива истории искам да гледам! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се опитах да го гледам, не ми се сърдете. За мен е негледаемо. Аз съм широкоскроен и известен с толерантността си към този жанр, но точно тези History-та изобщо не са ми по вкуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...