Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Flower Ring

 

Will You Marry Me /Waen Dok Mai /Haewon Dorkmai /แหวนดอกไม้

Държава: Тайланд

Година: 2017

Жанр: комедия, романтика

Епизоди: 26

Продължителност: 60 мин. на епизод

Канал: GMM 25

 

 

Актьорски състав:

Push Puttichai Kasetsin - Laysin

Gypso Ramita Mahapreukpong - Venpet

Due Arisara

Sun Prachakorn Piyasakulkaew

 

 

Резюме:

Laysin е необвързан млад мъж, който не може да се нарадва на ергенския си статус. Venpet е асистент-редактор в модно списание. Как ще се измени животът им, след като се срещнат?

 

 

Свали с английски субтитри: Тук

 

Онлайн с английски субтитри: Тук

 

Онлайн с руски субтитри: Тук

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И пак да кажа, започнах гоо:D. И засега се очертава забавно, по един типичен лакорнски начин. Но Пуш с тази негова блестяща усмивка и трапчинки ме заслепява:D направо. Май предпочитам да го гледам в комедии:D. Иначе интригите, които се опитват да заплитат са малко досадни, но пък "Какво ще се случи с главните?", ме кара да продължа да го гледам :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непременно ще го прегледам лакорнчето. Този чаровник Пуш не може да се пропусне!:wub: Това е много добре, че върви леко и забавно, дано така остане и до края. При първа възможност го започвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам гледаш с руски? Да, те са по-назад. Горе главата, стискам палци бързо да наваксат. :)  Иначе английските субтитри са до 24-ти епизод, почти е завършен, само още 2 серии остават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С руски, да. Не го владея много английския и ми е напрежение хем да следя какво се случва, хем да се опитвам да разбера за какво става въпрос :(. Нищо де, ще си чакам:D.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан! Доста герои, доста двойки и това предполага динамичност, но не – удавена е в прекалено насапунисания стил на сериала. Бащата-патриарх на фамилията, около когото се въртят всичките му деца – и семейни, и не, рапортуват, изпълняват и демонстрират почитание и любов. След средата вече ми беше по-интересно – дали му свикнах или гледах все симпатичните ми герои? Пуш е неотразим чаровник, това е неоспорим факт, как да не зяпаш като отнесена? Главната я помня от сериалчето, пак с Пуш, където искаше да става суперзвезда. Там ми хареса повече, естествено ѝ стоеше пуленето и цъкленето. Тука ме дразнеше дървеняшкото ѝ поведение, мъжкаранско и грубовато, все сърдитата и нацупена физиономия, така са заложили образа, но това не ми допада. Края ми хареса и добре, че беше по-увлекателен от началото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все се чудя на този Пуш колко пластични операции са му направени :D

 Сериалчето се очертава забавно , жалко че тайландсите най рядко се превеждат на български , понякога писва от този руски / хайде започвайте да ме бичувате :D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...