Jump to content

Recommended Posts

Хубаво сериалче, изгледах го с голямо удоволствие. Актьорите се справиха добре, а главният, този хубавец не ми позволяваше и за миг да откъсна очи от него. :D Останах доволна от сюжета и финала. Имаше си от всичко по-малко.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах, забравила бях Уки колко е надменен, когато не може да понася някого. Гаджето на ПШХ не се отказва обаче, по-голям дразнител е и от френда в Секретарката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По настояване на Тюленчето взех да го повторя тоя сериал, че съм го позабравила и кво да видя - още в първи епизод - камео на Костюмара - тоя много го викат за камеота значи. Ама до края на епизода как му съсипаха единствения костюююм! :swoon: Тая кръв няма очистване... Горкият! Интересно, при аутопсията как не е станало ясно, че сърцето му всъщност е спряло от ужас за загубата на най-ценното му?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туряй спойлери,

Off Topic

че ще изгубим фенките на 2pm, от които пазя дълбока тайна, че е само камео :D

 

Ама как си призна айляшки,

Off Topic

че укрил другия нож. Съд за тая работа не му ли се полага :swoon:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема нужда от спойлери, нали слагам кодови названия. Те докато разберат кой е Костюмарът, бая страници коментари на други сериали ще трябва да изчетат. Ама ти набързо ги ориентира де, и то извън спойлер, айгуууу! :rolleyes: "Колко ти е айкюто?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, баш те не знаят. Нали и двете са гледали Секретарката. Айде, турям го, още не са видели :P

 

Обаче и аз бих го 

Off Topic

наръгала, тоз изневеряващ мръсник. Друг е въпроса, че нашта е малко лудичка, та се чудя как се е фанал с нея изобщо :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:slap: Айгууу, айгууу! Та за айкюто кво каза?

Spoiler

Сега и името на другия сериал им поднесе на тепсия, не можеш да си държиш устата затворена за малко съспенс! :bee:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може!

Ти кво ще кажеш по темата? :D

 

Off Topic

Оня, съучастника от кримилаб-а се мъча да се сетя кой беше, и него отнейде го знам. Удари едно рамо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го гледала никъде този, не мога да помогна, само с препоръки за много гинко билоба и судоку

По темата: В Корея някаква културна особеност ли е да отварят вратата без да питат кой е? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Чингулинка написа:

В Корея някаква културна особеност ли е да отварят вратата без да питат кой е? 

 

По-скоро питат "Кой е?" и без да дочакат отговор, отварят вратата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, нищо не пита, направо отвори, и то след като се беше събудила от кошмар. И вътре нахлу един чичак с вид на психопат, главен прокурор нещо си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааа, видях го това преди, ама Спящата красавица не посмя да я млати, щот да не му цъфне физиономията после в Me Too

Гледам и тук има вратовръзка, ама не я връзват, а я развързват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И цял сериал ще се питат 'ама ние направихме ли го?'. Колко трябва да си пиян, баси :rolleyes:

Тука хигиената е най-топ, Уки го окъпаха още в първи епизод :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная, и аз не помня какво стана първата нощ :rolleyes: Само сега забелязвам, че Уки почна да се облизва бая отрано, не му е чист косъма, уж се тревожел за нея, я да отидела у тях, и рамьон приготви... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти от 5ти еп. ли си го пусна, бря? :P

 

Кво стана, 

Off Topic

нищо не стана. Ма и тая, бившата му, много нагла. Не стига, че се изплющяла и то не с кой да е, ми и го преследва :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неее, аз прескачам по диагонал, да си призная, стигнах до където се напи и заспа гол по вратовръзка :yes: Това се казва амнезия! Сега освен дето ще се чудят дали е станало нещо първата нощ, той ще се чуди и как се е озовал в това положение :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...