Jump to content

Recommended Posts

Шефчето като гледам как чисти и подрежда като е разстроен искам да го докарам у нас и да му разбия сърцето, че да ми светне къщата :-) после ще го успокоя :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ако видиш как го опуха майка му с бухалката за пране, щото не искал да учи, ами искал шев и кройка, ясно че с нейна помощ само е успял да завърши право :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих го :-) да интересна беше драмата. Кримката беше добра и достатъчно интригуваща. Малко предобриха с бройката на епизодите, но във всяка серия нещо си се случваше нямаше празно много много. По-възрастните актьори ми бяха супер забавни. Младите сладки и красиви. Определено препоръчвам. Благодаря за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, mi6ka006 написа:

Аз си харесах и психопатчето убиец
Донг Ха

 

Той си има тема във форума - може да я разгледаш, има и други интересни проекти, в които е участвал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го заради актрисата от принца(натъртвам, щот при жените трудничко си намирам любимки, там варианта ай кенди не важи:D) и поне на ниво първи епизод ми оправдава очакванията. Иначе, типично по корейски, на финала и, след всичкото хилене ми треснаха отрезвяваща сцена и директно май набутват частта с драмата, ми да бяха поизчакали още малко - поне до към трети еп-_-. Продължавам го, въпреки очакваните ревливи моменти щот самочувствието ми сериозно се качи след обяснението на оная корейска мама как синът и бил гений, щот можел да говори на родния си език на три години:swoon::rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действай , Деби!  Готин е! Даже според мен клишетата и реването са на санитарния минимум. Хилърчето кефи, но за мен твърдо Донг Ха изнесе действието.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го почнах да си видя макнето любимо, че ми липсва, като е запряно у армията.

1-2 епизод изгледани - аз доволна, посмях се. Продължавам смело и безотговорно напред. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти на средата на сериала поддържам същото настроение като в началото.

@seal_reinforce трябвало е по-настоятелно да ме ръчкаш, щото вече съжалявам, че досега съм го пропускала. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...