Jump to content

Recommended Posts

Преди 2 часа, dido100 написа:

Дано вторият е по-добър от това тук.

Че кой говори за добър?:na2:

"Името ми да не е Пух, ако не съм прав. А то е, значи съм прав.";)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отличен сериал. Жалко, че няма достатъчно почитатели тук. Драмата е малко далеч от обичайния стил за този вид кино, но е добра, много добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да го започвам този сериал.

Много време му се чудех, ама ще го почвам. Обичам сюжети от тези времена - музиката, танците, облеклата...

Ще го видим как е :)

да разбирам ли, че още няма бг събс?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.04.2017 г. at 22:12, Aretka написа:

аз само се надявам да се хареса сериала и на някой преводач :icon_sunny:

До края на годината можете да очаквате превод на български ^^

Редактирано от VickYi
Моля, не давайте рекламни линкове към други форуми.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 。゚☆: *.☽ .* :☆゚

 

Бижу. Аз съм почитател на retro, vintage елементите, стилът и атмосферата, които бяха в изобилие в тази драма.

Това естествено ми хареса изключително много, но не повече от сюжета. Определено беше нещо различно, не толкова често срещано.
От доста време насам не съм се разплаквала и то на няколко пъти на сериал.

Im Soo Jung промени това. Първият път в който пуснах сълза бе когато си правеха снимки, а вторият именно когато, SPOILER...
 

Off Topic

Юн Сол умря.

 

Всъщност тогава не пуснах сълза, а директно прихнах и избухнах в необуздан рев придружен от звуци.

Единственото, което ми липсваше беше химия между главните, поне аз лично така го усетих.

По принцип рядко се намира драма за която да кажа, уау, тези двамата си отиват безумно.
Във всеки случай, хареса ми. Не пропуснах да накарам цялата ми рода и приятели да го гледат с мен наново. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, защо не съм го гледала по-рано. Явно за всяко нещо има подходящо време и сега е било моето. 

Ами много ми хареса. Още от самото начало ме грабна и задържа вниманието ми. Намерих го за много стойностен сериал, обърна внимание на отношенията между хората и какво може да се промени в тях докато все още са заедно. В тази връзка ми допадна темата за прераждането, изкуплението, примиряването със себе си и с околните. Историята, актьорската игра, малките детайли, музиката, всичко беше страхотно. В това време на стрес и загуби на близки хора напомни важни неща, които в забързаното ежедневие някак си пропускаме, а именно че: "Вчерашният ден вече не ви принадлежи. Действайте сега. Ако сте се сетили за нещо хубаво да кажете, моля, кажете го сега. Може да няма утре. Вашите близки невинаги ще бъдат до вас. Ако искате да покажете любовта си, действайте сега. Искате да се усмихнете, по-добре не отлагайте. Направете го веднага. Докато вашите приятели още не са изчезнали."

Препоръчвам го на тези, които не са го гледали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен сериал , добър сюжет. Към края малко превъртах когато драмата се поувеличи.  Обикновено превъртам докато героя е спасен, иначе нямам нерви да ги чакам. Призраци, партизани, пътуване в миналото. Много хора от 1930  преродили се отново заедно. Партизаните навсякъде са едни и същи. Романтиката беше слабичка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен филм. Неизбежен е паралела с "Гоблин", но- този е друга плоскост- "Гоблин" мога да си го пусна пак, този- надали. Нещо се губеше, и не съм сигурен какво. Самата история беше ок, но основно в частта с миналото- заверите, идеализма на партизаните, целия дух на 20-те години беше доста добре предаден. Настоящето- лигавичко малко, предсказуемо много, и т.н. Само не знаех 

Spoiler

"брат му"- не му помня името- онзи, който "става" писател и преподавател благодарение на присвоената "Съдба", как точно ще свърши. 

Всичко друго беше ясно. Като цяло- не беше лош филма, даже напротив, с доста добра музика. Но не е моят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...