Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Because of You (因为遇见你)

 

Страна: Китай

Също така известен като: Yin Wei Yu Jian Ni

Година на излъчване: 2017 – Март – 02 до 2017 - Април – 04

Време на излъчване: 2017

Жанр: Романс

Канал: Hunan TV

Епизоди: 56

Режисьор: Zhou Xiao Peng (Lady and The Liar)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Sun Yi като Zhang Guo Guo

Deng Lun като Li Yun Kai

You Wu като Zhang Yu Xin

Dai Chao като Li Yun Zhe

Pan Joy като Xu Ruijie

Liu Min Tao като Song Xiuhua

 

Резюме: "Може ли една отдавно изгубена дъщеря да намери щастие след като среща истинските си родители 20 години по късно?"

В един сложен обрат на съдбата родената в богато семейство Zhang Guo Guo (Sun Yi), изчезва безследно. Отгледана от жена на име Wang Ai Yu (Guo Hong) тя израства в малък град в семейство притежаващо wonton магазин . В същото време, нейните истински родители приема друго момиче в дома си, за да преодолеят загубата на дъщеря си. Какво ще се случи, когато те се срещат пак след толкова години и как ще се  промени живота на двете момичета?

 

Свали :click: :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера гледах първи еп., за да видя дали да го набележа за следене и го набелязах, само да се съберат повече еп. Историята наподобява корейския Come Jang Bo Ri, но не знам дали е точно римейк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Броя на сериите рязко ме отказа, а и очакванията за скорошен превод са в обозримото бъдеще, но пък ми напомни за няколко поотложени проекта...

Главния е снимал с Кристал от F(x), но и тва няма да ни огрее скоро. клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За превода-вчера бяха само 2 еп. преведени, днес са 5, така че ще предполагам няма да го бавят, но наистина са много, повечето китайски са така. Аз Кристал не я харесвам, а и по принцип корейци/ки в китайски продукции не мога да гледам, не знам защо, но е така. Пробвах с Пак Хье Джин, но ми стана смешно и се отказах.

Днес докато си търсих какво да гледам (да е напълно преведено) и се озовах чак на 7-8 стр. на раздела и изгледах 3 еп. от Тhinking of you Lu Xiang Bei, обаче и тук много бавно върви действието, главните заедно много малко ги даваха, повече ме занимаваха с разни фирмени истории, изпълнителни директори и т.н. се отказах.

Много ми харесаха преведените един-два еп. на Miss in kiss и Master devil do not kiss me, така ме е яд, че няма суб за тях, освен това ми се догледа и нещо училищно, пък не намерих нищо, което да не съм гледала и сега пак съм в изходна позиция..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного ми харесаха преведените един-два еп. на Miss in kiss и Master devil do not kiss me, така ме е яд, че няма суб за тях, освен това ми се догледа и нещо училищно, пък не намерих нищо, което да не съм гледала и сега пак съм в изходна позиция..

 А тва е с 2ката главни ако не се бъркам... него видя ли Fifteen Years of Waiting for Migratory Birds  

Имало и тук тема. цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...