Jump to content

Recommended Posts

@vivivan, аз с тоя сериал съм много упорита - субсите са кофти, на едното място нямам рег, на другото е с некъф миниатюрен прозорец, на третото епизодите са разделени на части и само едната половинка е с англ. субс. 20 минути тука, 30 минути там, ровя кат къртица.
Не е достатъчно хард, много бърже се заобичаха, трееше повече да се измъчат. Ама гледам бе, нема отказване :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce гледай тук - само трябва за 5-ти епизод да намериш другаде, че са качили два пъти 6-ти епизод :) Те бързо се заобичаха, ама чакай да дойде свекървата :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, че голема мъка, баш на 5ти съм, поне другата половина да изгледам нормално. Тя дойде и е имало кьотек некъф, натам се движим :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не му понесе новината за бащинството :D Ми нормално, и аз ще се напия на мотика ако разбера, че съм бременна :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадах се приятно  че са направили адаптация по мангата. Още повече се изненадах от кофти коментарите след резюмето на сериала, но пък са си с право кофти. Още на първия епизод ме отказват - евала на по-търпеливите! Обсолютен провал. Мангата ми задържа интереса /мисля доста/ някъде до към 400 еп. даже смятах да я довърша, но нещо ми досади с появата на свекървището. Та като видях, че са го спретнали само в 10 еп. се зарадвах, че ще го врътна набързо, обаче то няма гледане. Каста също не ме грабва - ще пращават харесващите го тоя момък, но не го бива да играе психо. Главната и тя с безизразното си лице не помага изобщо.

Слагам линк към мангата, ако на няко все пак му е интересно: тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...