Jump to content

Recommended Posts

Безинтересен, безвкусен, безсмислен.

Ужасна актьорска игра. Певицата е потресаващо зле. Безизразно лице и тъпи усмивки. Трябва да играе невинно момиче, а външният й вид крещи 'палавница', да не кажа развратница. То не бяха стойки, то не бяха муцунки, то не бяха влажни погледи. Абсолютно еднаква и с тримата младежи, по нищо не може да се долови, че ги третира по различен начин.
Главният беше грозен - престорени физиономии, фалшиви усмивки. Виждам, че след тоя сериал актьорът не е снимал нищо, ами има защо.
Само  И Со Уон ми хареса, ама той пък се оакал в реала:slap:
съден е за сексуален тормоз и след случката с кариерата му е свършено.


Гледала съм японския филм и не помнех много от него. Сега пред това ми се струва шедьовър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Scarlet Heart написа:

Главният беше грозен - престорени физиономии, фалшиви усмивки. Виждам, че след тоя сериал актьорът не е снимал нищо, ами има защо.

Младежът е влязал да изпълнява военния си дълг и за това не е снимал нищо, след този сериал. :D 

В  The Technicians  прави много по-различен образ, а и филмчето е готино. 

 

Иначе сериала не блести с нищо, но пък си има аудитория и за такъв тип продукции. Мен ми действаше неангажиращо умът и релаксиращо, от типа сериали: гледаш, не мислиш много и чакаш сладникавите, романтични, клиширани ситуации и моменти. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...