Jump to content

Recommended Posts

На 3.06.2017 г. at 12:22, Aretka написа:

замря превода до 5-та серия :(

 

За съжаление така се получи.

Мисля да го гледам на руски, а после пак и на български (ако е добър колкото го хвалят).
Повече от 2-3 дни на една серия не ме свърта :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега пък спря на 8-ма :(, тъкмо половинката се нави да го гледаме и само ме пита до къде е стигнал превода..

Много ще се радвам ако пак започне превода на това сериалче :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aretka това сериалче се превежда от друга група и доколкото знам е преведен целия но се бавят с редакцията, все пак е отпускарски сезон..:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сравнение с ония сънуващите, дето са с най - висок рейтинг сред корейските аджуми - този сериал е в пъти по - интересен. Е, разбира се има го обичайното забиване след 10 еп. но пак е поносимо. Малко тип "Сигнал" е работата. За пръв път попадам на роля в бъдещето, която разсъждава адекватно - не се счита за умрял или че е попаднал на снимачна площадка (типичните повтарящи се клишета). Бонуса е участието на Yoon Hyun Min, слушащ BTS, докато си чете докладите. Много готин актьор. Има разни недоразумения (правиш профил на убиец и му се явяваш с празни ръце, абсолютно неподготвена. И какво очакваш като резултат - да ти даде лист и химикал и да ти разказва за себе си ли:D...и това профайлър го прави. Ако искаше да се самоубие - чудесен начин).

1-25-800x445.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Urban, за всичко ще се съглася, но защо точно трябва да го сравняваш със сериал, с който няма нищо общо, дори и като някаква бегла идея?

Да не говорим и, че разликата в рейтингите не е много голяма, а това все пак е на OCN. Което, реално, говори много по-добре за този сериал, отколкото за другия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнявам относно случаи, които се разрешават и в миналото и в бъдещето. Това е нещо '''общото".  Без да влизам в детайли, които не са необходими.

Коментирах го наскоро с друг съфорумник и аджеба се сетих, че съм пропуснала да питам 

Off Topic

като хванаха убиеца в бъдещето и го закопчаха, какво ще се промени в миналото....тоя пак ще ги трепе кат мухи до тази възраст. Нищо не показаха - как  великия детектив  го парира тоя мишок още в 80те...голяма простотия....всичко се обезсмисля логически. Както обикновено от 10 еп. натам все едно сменят сценариста с Мис Плеймейт...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен криминален сериал, логически добре развита история. За мое съжаление доста предварително разкривах кой кой е, но и така не ми беше скучно. Това, което ми липсваше накрая е

Off Topic

залавянето на убиеца още като младеж в миналото и няколко последни минути, в които да ни покажат героите от "старото" настояще в "новото" - заедно, щастливи и пак обвързани в някакъв професионален и личен план.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах я и аз тази драмичка и съм доволна. Добре се справиха всички с представянето и изграждането на образите. Много ми хареса как лека полека се довериха един на друг и си станаха много близки и обични. Според мен можеше и по-бързо да завършат историята, но нищо - може би така е по-добре - повече време, в което да се наслаждаваме на отношенията им, е, и на тях самите B)

Само две неща ми се видяха криви -

Off Topic

След като се върна обратно в миналото как можа да се издаде така пред убиеца, още младо момче - та беше нужна такава гоненица, но може би е нормално в такава ситуация да не можеш да се въздържиш  и да започнеш да му говориш, вместо да използваш изненадата и мълчаливо да се приближиш. Вероятно това е нормално мъжко мислене и действие... :huh:

Второто - как стана така, че след като прескачането от миналото в бъдещето и обратно ставаше само когато са заедно в тунела, успя накрая сам да се прибере.. За мен не са го домислили това..

 

И така. Гледайте го, има какво да се види, а и момчетата са чудесни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен за гледане сериал. На Че Джин Хьок му подхождаше ролята на ретро типаж. Хареса ми и актрисата И Ю Йонг (криминалната психоложка) - по-скоро интересно, отколкото красиво лице и минимална мимика, но ѝ се получи доста добре. Трябваше ми време да се сетя, че съм я гледала в Diva (2020), но там остана в сянката на мис Трапчинка. Юн Хьон Мин е отработил типажа "дръпнат сухар" и го играе добре, освен това е приятен за окото. ;)

Сюжета също е добър. Е, аз отдавна съм приела, че в криминален сериал с фантастични елементи все ще има някакви логически несъответствия. Но когато останалото е ок, не оставям това да ми разваля удоволствието от гледането.

Spoiler

Вероятно нямаше да заподозра сравнително рано кой е серийния убиец, ако не ми светна лампата, че добър актьор играе в твърде второстепенна роля. Май режисьорите трябва да преосмислят каста за отрицателни роли, когато искат да запазят елемента на изненада. :unsure: :P

Този е от хубавите криминалета с попадане в друго време, така че - препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...