Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Tunnel (터널)

                                  Страна: Южна Корея                                 

Също така известен като: Teoneol

Период на излъчване: 18 март 2017 - 7 май 2017

Време на излъчване: Събота - Неделя 22:00

Жанр: Криминален, Детективски, Sci-Fi

Канал: OCN

Епизоди: 16

                                                   Режисьор: Kim Kyung Chul, Kim Sung Min                                            

Субтитри: Английски

          

Участват:

Choi Jin Hyuk като Park Kwang Ho

Lee Yoo Young като Shin Jae Yi

Yoon Hyun Min като Kim Sun Jae

Lee Shi Ah като Kwang Ho’s wife

Kang Ki Young като Song Min Ah

Kim Hye Yoon като Young Ja

N (VIXX) - гост

 

Резюме: През 1986 детектив Пак Куанг Хо отчаяно се опитва да залови сериен убиец. Преследвайки престъпника, той минава през тунел. От другата страна на тунела детектив Пак Куанг Хо се оказва в 2017 година. Серийният убиец е подновил убийствата, започнали преди 30 години. Детектив Пак Куанг Хо работи с детектив Ким Сон Дже и с професора по криминална психология Шин Дже И, за да залови убиеца.

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

     Свали с руско озвучаване :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10/10

Знаех си, че ми е познато! Ето го оригинала, отличен английски сериал тук  и тук. Само че  с обърнато действие във времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, а ти гледал ли си го целия "Живот на Марс"? Или си го зарязал донякъде? Щото то там не е това, което си мисли човек :)

Гледал съм го, не е задължително корейците дословно да го повтарят. Виж, руснаците го направиха в техния първи сезон, а след това скокнаха в бъдещето. Корейският вариант е смесица от английския оригинал и руския римейк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, да, само дето е в бъдещето и надали ще се окаже, че това е виртуална реалност.

То по тази логика не може да се измисли нищо оригинално, защото, погледнеш ли в историята, все ще намериш някоя подобна идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, да, само дето е в бъдещето и надали ще се окаже, че това е виртуална реалност.

То по тази логика не може да се измисли нищо оригинално, защото, погледнеш ли в историята, все ще намериш някоя подобна идея.

Не забравяй, че го удариха по главата и всичко това може да е коматозен сън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче признавам - по-малоумна история в полицията не съм гледала май.

 

5 убийства в един район, извършени по абсолютно един и същ начин, а те не искат да приемат, че е сериен убиец. Щели да издирват 5-ма престъпници! Баси и идиотията!
В края на краищата, това не е 19-ти век, а 86-та. Дотогава е имало не малко известни серийни убийци в САЩ /Синът на Сам, Бостънския удушвач, Тед Бънди, Зодиак.../. И да отричат толкова сляпо очевидното...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче признавам - по-малоумна история в полицията не съм гледала май.

 

5 убийства в един район, извършени по абсолютно един и същ начин, а те не искат да приемат, че е сериен убиец. Щели да издирват 5-ма престъпници! Баси и идиотията!

В края на краищата, това не е 19-ти век, а 86-та. Дотогава е имало не малко известни серийни убийци в САЩ /Синът на Сам, Бостънския удушвач, Тед Бънди, Зодиак.../. И да отричат толкова сляпо очевидното...

 

Това е корейски сериал, тук полицаите са или тъпи, или много тъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега е приятна изненада. Смислен сценарий (корейски все пак), който не зацикля само на първоначалните събития и герои. Няма супермени, но няма и малоумници. Отлични актьори, уравновесена режисура, добро темпо на развитието на сюжета. Дано до края продължат все така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Kiddo, чудя се нашите ченгета през '86 г. как биха реагирали в същата ситуация? Също така не мога да повярвам, че доживях да гласувам положително за коментар на @dido100. Отивам да обърна нещо... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Kiddo, чудя се нашите ченгета през '86 г. как биха реагирали в същата ситуация?

 

Предвид комунизма и СССР - както са реагирали с Чикатило.

И едно е да отричаш пред обществото, друго е - пред самите себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамка му! Молех се да не е той убиецът /или поне някакъв сериен убиец/, но уви... Никаква изненада :(

Как се моля някой ден корейско криминале да ме изненада и да не усетя убиеца на 2-3-та серия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 та серия беше голяма тъпотия-от самото начало беше ясно, че няма да хванат убиеца, иначе сериалът щеше да свърши. Затова вкараха идиотска сцена с идиоти полицаи, които за първи път в живота си правят засада. Толкова беше тъпо написано и тъпо режисирано, че трябваше да превъртя цялата тази помия, за да не си чупя компютъра. А вкарването на имитатора е просто безсмислено и доказва безсилието на сценариста да измисли нещо интересно и изненадващо. То пък да не ги похвали човек! Минава в графа "За превъртане". OCN вече не са това, което някога бяха-пропадат в ямата на сладникаво-лигавите помии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, без да съм гледала 10...

Имитаторът не е ли този, когото преследват сега? Щото не мисля, че той е убиецът от 86-та.

 

От самото начало беше ясно, че убийците са двама. Не може онзи малкият келеш да е убил жените от 86-та.
Не знам, може би е видял някой от труповете. Или пък във вестника е мернал снимките и е осъзнал, че му харесва гледката. Но никак не ми пасваше убиецът да е 18 годишен тийн.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...