Jump to content

Recommended Posts

И аз да се включа в клуба на разочарованите и недоволни от филма. Макар, че на снимките тая мацка повече мясаше на героинята от комикса Сол от сериала се справяше по добре. Даже Парк Хье Джин супер много ме учуди, все едно не съм го гледала да играе тая роля. Тоя път и той беше слаб. Ин Хо и Ин Ха няма да коментирам особено Ин Хо беше супер стар личи си им. Дара къде са бутнали в ролята на Бора и тя е зле. Цялата история как е представена също е тъпо все едно гледаш нещо на части без грам химия между героите. В скалата от 0 до 10 бих дала 2. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, zaharchee said:

Йон, вземи направи едни бг субки, де! Не знам руски, не за друго :D

 

Има английски субтитри, линк към тях има в първия пост.

Не са много хубави, но се ядват, ако искаш просто да го гледаш. Индонезийските са преведени с Гугъл Транслейт и пооправени.  :lol:

Руските са по - хубави. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, yonkaval написа:

Има английски субтитри, линк към тях има в първия пост.

Не са много хубави, но се ядват, ако искаш просто да го гледаш. Индонезийските са преведени с Гугъл Транслейт и пооправени.  :lol:

Руските са по - хубави. 

 

Nice try :D

Май има доста разочаровани от филма... А ти искаш да ме накажеш да го гледам с лоши английски букви! -_-

Ясно беше, че филмът няма да е като сериала...

В крайна сметка може да го пропусна, за да не си разваля хубавия спомен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пропускане си е! Няма едно нещо, което да ми хареса – главната беше кошмар, близнаците – също, и възрастта е най-малкият им проблем. Пак Хе Джин, въпреки че и на него му личат годините, си го асоциирам с тази роля, но все едно беше излязъл от сериала и се беше набутал... и той не знае къде. По-добре изцяло да бяха сменили каста. Сериалът ми е от приятните (включително и краят му), но и аз непрекъснато правех сравнения – филмът губи по всеки възможен параграф. Това дори не бяха 16 епизода, набутани в 2 часа, а пълно осакатяване на историята и на персонажите. За мен беше загуба на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледал сериала, щото там главата актриса не ми хареса визуално от трейлъра. Сериала имах желание да го гледам само заради Lee Sung Kyung, ама и тя не ми беше достатъчна за това.  А Yoo In Young предполагам я замести добре. 

Oh Yeon Seo в главната роля е къде къде по елегантна и красива, но това е лично мнение. Филма ми хареса. Всички актьори бяха добри, не съжалявам че не съм гледал сериала, филма ми беше достатъчен. Сериала би ми досадил , ако е имало повече жертви, на безмозъчни момичета. Как да ги наречеш по друг начин като се шляят сами където вилнее такъв престъпник?  

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...