Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Сиренце в капана

 

Страна: Южна Корея

Език: корейски

Премиера: 14 март 2018

Сценарист: Soon Ggi (автор)

Режисьор:Kim Jae Young

Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:

 

Hong Seol – Oh Yeon Seo

 

 

1-650x464.jpg

 

 

Yoo Jung – Park Hae Jin

 

 

3-1-650x504.jpg

 

 

Paik In Ho – Park Ki Woong

 

 

2-1-650x484.jpg

 

 

Резюме:

Хонг Сол се завръща отново в колежа след пауза от една година. Тя е трудолюбива, работи на непълно работно време и е усърдна ученичка, но е от бедно семейство, няма никакви пари и въобще не е популярна. Нейната мечта е колкото е възможно по-бързо да завърши и да си намери постоянна работа, за да помогне на семейството си. Ю Джунг е богат, умен, добре изглеждащ, изключително популярен и всички го обожават. Той е „Господин Перфектен“. Но всеки човек има своята тъмна страна…

При запознанството им преди година Сол разкрива неговата истинска същност и разбира, че той не е това, за което се представя. От този момент нататък животът й взема обратен завой и всичко отива от лошо към по-лошо.  Лошият късмет я преследва непрекъснато и тя е почти сигурна, че за всичко това е виновен  Ю Джунг. Но защо година по-късно той е толкова приятелски настроен?

 

 

Чудех се дали има нужда от резюме, всички сме гледали сериала, а някой предполагам и комикса :) Надявам се да се справят също толкова добре и да е интересен като сериала.

 

M/у другото си откраднах резюмето от Blue_Moon, която си е описала драмата много подробно и ясно... извинявай и благодаря

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

С английски субтитри :click: 

С руско озвучаване :click:

Оналйн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам очаква се снимките започнат през април, а до края на годината и да го излъчат аз лично се надявам на друг финал. Мен актрисата в сериала ми хареса имаше различен чар и вид от този, който бяхме свикнали да виждаме нон стоп в корейските сериали. Тази новата и тя изглежда сладка ама не знам дали ще се справи по добре от невестата на Гоблина. Мен единствено малко ме притеснява, че са избрали някой доста стар за ролята на Ин Хо все пак те са студенти в университета. Айде и Хе Джин е на години ама не му личеше. Пък не съм гледала и нищо на този актьор така, че не мога да дам 100% обективно мнение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дамм още при излъчването на сериала яко се пишеха статии, че Хе Джин е възможно най - уникалният за ролята на Ю Джонг и тъй, като драмата беше по популярна в Китай отколкото в Корея Хе Джин след това имаше някакви проекти в Китай доколкото знам. Та излезна и новина, че ще има и филм и задължително трябва ролята пак да се играе от Хе Джин. Пък от една страна по - добре, че прие защото ако си спомняте в сериала последните епизоди много му бяха орязали сцените, за да увеличат тези на Бек Ин Хо и имаше някакви скандали след, което пуснаха орязаните сцени, като бонус епизод. Ето малко снимчици направени от фенове 

Park-Hae-Jin-Cheese-In-The-Trap.jpgPark-Hae-Jin.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих предпочела да няправят продължение на сериала със същите актьори, а не да го повтарят с почти нови. Дано този път да има щастлив край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе Джин оппа прекалено добре ми пасна на образа на Ю Джунг и се радвам, че отново той ще е в тази роля. Оппа си ми е голяма слабост. :D  Иначе и аз се надявам на различен край, поне тук във филма. Дано!

 

Абадор, няма проблеми. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

img_7125.jpg

Снимките са почнали събота. От компанията на Хе Джин са казали, че двамата актьори имат добре химия помежду си. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм съкратено повторение на сериала ли е или някакво продължение? Ако са просто са съкратили сериала във филм не виждам смисъл да се гледа. И с тази актриса ... ще е мъка. Дано да греша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Allanon said:

Този филм съкратено повторение на сериала ли е или някакво продължение? Ако са просто са съкратили сериала във филм не виждам смисъл да се гледа. И с тази актриса ... ще е мъка. Дано да греша.

Повторение на сюжета на сериала. И аз съм страшно недоволна от избора на изпълнителка на главната роля! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против външността и... има хубава визия и е красива, но ..... много вдървена и с тоя оцъклен поглед.... просто не я бива в романтичните сцени, а това е романтика все пак. Гледал съм я в 4 продукции мисля и на всякъде играе по един и същи начин... не е до ролите и а до самата нея. Дано се разчупи тук , все пак това е игрален филм а не сериал. И дано променят поне края, че поне заради него да го гледаме, ако е copy/paste наистина ще е разочарование.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама главната героиня в сериала беше повече от великолепна! Искам си я!

Все пак ще го изгледам, много харесвам историята!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът с руски субтитри и дублаж онлайн.

Който иска да го гледа, да не чете спойлера!

Защото много ми се иска

Spoiler

 

да не съм само аз минатата!

Огромно разочарование! Може би заради хубавия сериал и чудесната Сол.

Както и очаквах, тази актриса направо е много зле. Как не показа някакво чувство, просто не разбирам!

Иначе филмът разказва основния сюжет на мангата, въпреки че конструирането му е малко странно.

Лошото е, че го сравнявах със сериала, и сравнението не е в негова полза. Ама никак.

Ако очаквате някакъв финал, който да ви разсее впечатлението от финала на сериала, не очаквайте кой знае какво. На мен вече дори онзи отворен имейл много ми харесва! :lol: 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...