Jump to content

Recommended Posts

Heart of stone и The Sun's Power И двата са хубави, втория няма довършен превод на руски обаче на последните 4 епизода...На първия ти препоръчвам ремейка от миналата година....по-хубав е от предната версия.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В чест на това, че от тази седмица задругата ни :icon_sunny: започна превод на този сериал, едно видео на целувката, заснета от друг ъгъл, което не е включено в сериала. :)

 

 

Стискайте ни палци да ни спори преводът и ако има желаещи да помогнат, макар и с половин серия, моля пишете ми или пък отговорете тук.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.08.2020 г. at 20:15, jira написа:

В чест на това, че от тази седмица задругата ни :icon_sunny: започна превод на този сериал, едно видео на целувката, заснета от друг ъгъл, което не е включено в сериала. :)

 

 

Стискайте ни палци да ни спори преводът и ако има желаещи да помогнат, макар и с половин серия, моля пишете ми или пък отговорете тук.

 

Здравейте дали ще има бг превод 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! За превода има тема в Настоящи проекти, там има и информация докъде е стигнала работата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, tania_pt написа:

Има ли начин да се гледа сериала, и трите връзки не ми се отварят отчита ги като несъществуващи !? 

Благодаря

руски онлайн

скоро ще бъде пуснат и на български

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле как съм я пропуснала тази находка... много, много ми хареса. Главните каквато и емоция да изразяваха им се получаваше перфектно, дори и без да говорят. Тази жена е невероятно красива, не  искаш  да спирашда я гледаш, а за химията между двамата нямам думи. Заслужава си да се изгледа, дори няколко пъти, аз със сигурност ще го изгледам пак.:wub:

Редактирано от bruki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради този сериал аз обикнах азиатските филми и сериали. Съвсем случайно гледах клипчета в ютуб и от там започна всичко. Започнах да го търся из нета и попаднах на този страхотен форум.Много се радвам,че вече успях да му се порадвам и с бг субтитри.Благодаря ви от сърце за прекрасната работа.

Сега малко за сериала да кажа нещо.На мен си ми хареса много и е това, което очаквах от гледаните клипове ,не съжалявам.Филма си има всичко- отмъщение,интриги, любов, приятелство и още каквото ви душа харесва.Джи и Тит си ги обичам много.Малко ревността на Пиак ми идваше в повече,то направо болест,но се радвам ,че накрая се разбраха с Чаян.Много сладки бяха и Дао и Джейд.Абе хора гледайте го няма да съжалявате.

Още един път БЛАГОДАРЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...