Jump to content

Okaasan, Musume wo Yamete Ii Desu ka? (2017)


Recommended Posts

spacer.png

 

Okaasan, Musume wo Yamete Ii Desu ka? (お母さん、娘をやめていいですか?)

Страна: Япония

Също така известен като: Mom, May I Quit Being Your Daughter?

Период на излъчване: 13 януари 2017 - 3 март 2017

Време на излъчване: Петък 22:00-22:48

Формат: Renzoku

Жанр: Драма, Семеен, Съспенс

Канал: NHK

Епизоди: 8

Режисьор: Tomochika Kasaura, Yuzuru Sato, Mamoru Ohashi

Субтитри: Английски

 

Участват:

Haru като Hayase Mizuki

Saito Yuki като Hayase Akiko

Yagira Yuya като Matsushima Taichi

Terawaki Yasufumi като Hayase Koji

Ishii Anna като Goto Ayami

Ozora Mayumi като Mizuki’s grandmother

Dan Mitsu като Tachihara Maki

Aso Yumi като Makimura Fumie

Mashima Hidekazu като Ota Kazuyuki

Ikezu Shoko като Goto Kayoko

 

Резюме: Драмата разказва историята на майка и дъщеря, които имат изключително близки отношения. Те са преодолели много предизвикателства заедно, изградили са взаимно доверие и обич, но здраво сплотената им връзката е на път да се прекъсне с пристигането на младия Taichi Matsushima (Yuya Yagira) в тяхната къща...

 

Свали  :click:   :click:   :click:   :click:   :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click: 

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледан първи епизод съм напълно потресена от взаимоотношенията между майката и дъщерята - отвъд границата на нормалното са. Изпитвам жал за бащата. Той нито има право на мнение, нито се чувства вече като част от семейството. А Ягира Юя е толкова симпатичен, засега може би е единственият нормален герой. Определено е интересна историята. Искрено се надявам да се сложи край на тази токсична връзка между майка и дъщеря до края на сериала, но пък знам, че японците обичат неочакваните обрати, така че ще продължа да гледам, очаквайки неочакваното :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го. Беше кратък, но много добре направен сериал. На някои сцени съспенсът ми идваше в повече и забравях чак да дишам :DАктьорската игра беше на високо ниво. Най-впечатлена останах от Saito Yuki, която много добре се справяше с рязката промяна между обсебената майка и грижовната мама.

Хареса ми как се разви сериала и мисля, че завърши подобаващо. Заслужава си гледането!

 

За щастие дъщерята от рано започна да осъзнава колко вредна е връзката, която има с майка си, и даде всичко от себе си да се откъсне от нея. Бащата и Матсушима на свой ред я окуражиха да поеме по свой собствен път. Имаше разбира се на финала малко спънки, но след няколко конфронтации майката дойде на себе си. Радвам се, че краят беше щастлив и всеки заживя собствения си живот и най-вече че решиха да продадат новата къща с ужасните тапети. Въпреки че съм наясно, че романсът не е на преден план в този сериал, все пак ми се искаше да видим поне някоя целувка между Мизуки и Матсушима. Бяха ми много сладки двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...