Jump to content

Lee Dong Wook (И Донг Ук)


Recommended Posts

Аз вече стискам палци да приеме...

Lee Dong Wook води преговори за участие в новата драма на tvN, озаглавена "Tale of Gumiho".

Историята ще покаже гумихо, който някога е управлявал като жив бог на планинската верига  Baekdudaegan, но сега работи като своеобразен държавен служител между този свят и подземния свят. Основната му работа е да почисти бъркотията, оставена от онези, които нарушават света на живите, докато се крият зад прикритието на приказки за призраци.

А иначе в момента той промотира новото си токшоу “Because I Want To Talk”.

 

Представяте ли си го като гумихо? Ако изкара и деветте опашки...:o

В статията пише, че ще е първият мъж, който ще играе гумихо. Не знам до колко е вярно, но пък аз наистина не съм гледала мъж в такава роля, та го чакам с нетърпение.

Източник: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали и той ще иска месце през цялото време, като една моя много любима кумихо. А иначе може да се получи доста добър сериал, както и да се окаже пълен провал. Само идеята не е достатъчна. Ще почакаме и ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз четох при рускините за деветопашатата лисица гласят  Грозника   и някаква продуцентка ще го преследва. И тук пише по-подробно.   :click:                                                

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/10/2019 at 8:40 PM, skofiild said:

Представяте ли си го като гумихо? Ако изкара и деветте опашки...:o

В статията пише, че ще е първият мъж, който ще играе гумихо. Не знам до колко е вярно, но пък аз наистина не съм гледала мъж в такава роля, та го чакам с нетърпение.

Източник: :click:

е що първия.., нали във фамилна книга Гу, таткото беше уж гумихо.., сина му нали така му викаха, че бил син на гумихо..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Aretka said:

е що първия.., нали във фамилна книга Гу, таткото беше уж гумихо.., сина му нали така му викаха, че бил син на гумихо..

Не беше ли някакво друго фантастично създание? Не помня да е бил гумихо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond , говореха в повечето случаи според превода за мистично същество, но самия Канг Чи (полумистистичния) се ядосваше от слуховете насред селото, че говорят за него като син на гумихо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не споря. Не помня всички подробности вече. Но И Донг Ук ще ми е много интересен с девет опашки. Нямам търпение да видя това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, няма някакви феноменални певчески възможности, но пък щедър на погледи и на усмивки. Много хубав бе! Сега, ако и вземе да се снима в нещо качествено – цена няма да има :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозника? Прическа  ала Венго. Корейският Венго... Ха-ха. Малко докарва  на него и визия и игра... Ч екайте, че да не ме смъмрят нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета сега, че получил предложение да се снима в нов филм 'Single in Seoul' със Im Soo Jung. В момента и двамата премисляли.

Е той засне ли драмата за лисана, аз нея чакам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актьорите Lee Dong Wook, Kim Bum, Song Seung Heon, Yoo Yeon Seok и Lee Kwang Soo чрез TikTok ще проведат съвметна онлайн среща с феновете.

На 3 август агенцията им сподели: „На 14 август (петък) в 8 ч. KST, актьорите Song Seung Heon, Lee Dong Wook, Yoo Yeon Seok, Lee Kwang Soo и Kim Bum ще проведат глобална фен среща в TikTok. Тази фен среща е както за наши, така и за задгранични фенове. Труден момент е да общуваме с продължаващата пандемия COVID-19, но се надяваме тази възможност да бъде малко по-обнадеждаваща и приятна за феновете. “

Озаглавена “TikTok Stage with Men and Mission”, срещата с феновете  ще се състои от изпълняващи от актьорите разни мисии и опити да сбъднат желанията на феновете.

В официалния плакат петимата актьори позират в безупречни черно-бели костюми. Song Seung Heon, Kim Bum и Yoo Yeon Seok показват харизматичните си погледи, докато Lee Dong Wook и Lee Kwang Soo гледат нежно към камерата с фини усмивки.

„“TikTok Stage with Men and Mission“ ще излъчи на 14 август от 20:00. KST през TikTok.

 

Eedi-MPy-Vo-AI-Noh.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йес...Четене на сценария от април на “Tale of the Nine Tailed”, пускат снимките днес. Започнало е снимането на сериалчето ми явно..

Трябва да започне през октомври.

Lee-Dong-Wook.jpg

 

Off Topic

 

Tale-of-the-Nine-Tailed.jpg

 

Зарадвах се, защото мислех, че са стопирали снимките, понеже никаква информация не излизаше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

King Kong пусна снимки зад кулисите както се казва, докато са снимали за плакатите към TikTok Stage Men and Mission.

Ef-POa-PEWAAINV7v.jpg

 

Off Topic

 

Ef-POa-Os-Wo-AE7-H1-Z.jpg

 

Ef-POa-OGXo-AYq-CKO.jpg

 

Ef-POa-M0-Wo-AIlxc-T.jpg Ef-M7h3a-Ws-AIj-Ow-Y.jpg

 

Ef-M7hs-GXg-AAau-EQ.jpg Ef-Mwsi-UYAAjuy-J.jpg

 

 

Грозника.... много убав бе...:blink:

 

Ef-PPvp-X0-AAg-ER9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...