Jump to content

Bride of the Water God (2017)


Recommended Posts

Преди 5 часа, automatisch.Engel написа:

Има за гледане пресата на Бога на водата :D

Да, и аз забелязах, че ако не всяка серия, то поне през серия го събличат. В първа серия като го дадоха голичък се изненадах, но сега в четвърта серия направо му свикнах и чакам да видя в шеста ще го съблекат ли пак. :) Те затова са избрали модел предполагам. :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.В сериала за щангистката младежът прекара повече от половината от екранното си време гол, щото беше плувец. Много ми се иска да разбера какво се влага в разграничението: модел, айдъл, артист. Като гледам през последните 10-15 години почти няма популярен артист, който да не е модел, да не пее, да не снима реклами. Айдълството е идиотско явление, плод на безмозъчната фенщина. Какво общо има с липсата на талант, та се използва като нарицателно за бездарник?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на БГ суб и аз се дотътрих до 4ти епизод.

Какво да кажа, просто нямам думи. Амаха айде искам и аз да изразя мнение.

Нашия сладур го раздава като второ поколение наследник с замък, който ще пукне дори и от игла. :D

А дамата самата тя трябва да остави този занаят и да отиде при лекар, че с това държание не е по-различна от пациентите си, които даже липсват.

И до тука май бях с негативните коментари.

Много забавно, въпреки "нещото" слабо, което усещам. Мисля, че може и да се получи нещо интересно ако има и частица фентъзи в следващите епизоди.

 

Quote

А на фонтана се смях просто с пълно гърло. Такава заблуда :D:D

Quote

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах големи очаквания за сериала и вярвах,че сюжетът ще се развие според първоначалното резюме. Но след изгледаните 4 епизода, почти се отказах да го гледам. Дори фентъзи елементите бледнеят пред цялата обикновена обстановка.   Даже лудите не са никак интересни, а главната определено е сбъркала професията и се държи напълно откачено. По всяка вероятност ще има нещо като триъгълник, защото богаташа  с хотела ще започне да я харесва и ще "воюват" за нея с Водния бог.

За сега сюжета е скучен и предвидим откъм романтичната част, ще видим как ще се развият нещата с останалите богове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тъпо с каква как  ще вземеш ей така да загубиш 'толкова ценни" камъни. 

Off Topic

Е много ми е интересно за това Шим ли е Шин ли е. Почнаха малко да разказват историята. 100% Хабек преди е бил влюбен в нея и тя отивайки в човешкия свят се жени за крал и му изневерява и той май е проклятието. Само това дали Хабек е бил влюбен в нея не е е сигурно де. И от там следва, че поколения наред са слуги и сега какво? Историята ще се повтаря или? Защото може би тоя перфектния може да не е бог ,а да е съвременният крал в човешкия свят и мацката да избира между двамата, но това какво общо има с камъните и това Хабек да става император не знам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

 

Сега, много Х-ове ни вкараха наведнъж....

1. Момата дезертьорка от Водното царство дето се уредила с мъж крал как точно й е името - Шин, Шим или Шил?!

2. Каква точно се явява - прародителка на перфектния и оная лудата внучка на председателя Шин, прародителка на слугите на бога на водата или просто възлюбената на Хабек?!

3. Рибарят със сина му от преди 1200 г. какъв се явява - родоначалник на слугите, потомък на дезертьорката или детрониран крал - мъж на дезертьорката?!

4. Разбрахме, че някой си там гепил единия камък, ами къде са другите два?! Нали дадоха, че са видели къде падат двата само третият фръкнал неизвестно къде?!


Малко ми поразмътиха теориите с тези епизодични спомени на боговете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, meri2003 said:
  Hide contents

 

Сега, много Х-ове ни вкараха наведнъж....

1. Момата дезертьорка от Водното царство дето се уредила с мъж крал как точно й е името - Шин, Шим или Шил?!

2. Каква точно се явява - прародителка на перфектния и оная лудата внучка на председателя Шин, прародителка на слугите на бога на водата или просто възлюбената на Хабек?!

3. Рибарят със сина му от преди 1200 г. какъв се явява - родоначалник на слугите, потомък на дезертьорката или детрониран крал - мъж на дезертьорката?!

4. Разбрахме, че някой си там гепил единия камък, ами къде са другите два?! Нали дадоха, че са видели къде падат двата само третият фръкнал неизвестно къде?!


Малко ми поразмътиха теориите с тези епизодични спомени на боговете.

Spoiler

1. Ако Хабек е бил толкова влюбен в дезертьорката, би трябвало тя да е мацката от оригиналната манхуа, която отива във Водното царство и му става невеста. Обаче да видим какво са измислили и защо е останала в човешкия  свят и се е омъжила за краля. Не би трябвало да е от любов, някак я е изнудил. Името й и на мен не ми е ясно.

2-3. Рибаря и сина му, вероятно са роднини - баща, брат, някакви такива на дезертьорката, тя нали произхождала от рибарско село ( тази от манхуата)

Богаташа (перфектния) не е роднина на председател Шин и лудата му внучка. Нали бил взет от сиропиталище и осиновен в тяхното семейство. Или той или в краен случай асистента му е земния бог.

4. Намерили са 2 от камъните, нали ги поднесоха на подносче на Хабек. Остава да намери 3-тия, взет от земния бог.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано аз се обърках тотално.

Показаха някакви проблясъци, от които аз нищо не разбрах.

И къде изчезнаааа докторката ни????

Остана само да чакам другата седмица. :wacko:

Quote

Обърнали са оригналния сюжет с краката нагоре. А фантастичното в сериала остава само на теория разказана от тях.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, desini написа:
  Скрий съдържанието

1. Ако Хабек е бил толкова влюбен в дезертьорката, би трябвало тя да е мацката от оригиналната манхуа, която отива във Водното царство и му става невеста. Обаче да видим какво са измислили и защо е останала в човешкия  свят и се е омъжила за краля. Не би трябвало да е от любов, някак я е изнудил. Името й и на мен не ми е ясно.

2-3. Рибаря и сина му, вероятно са роднини - баща, брат, някакви такива на дезертьорката, тя нали произхождала от рибарско село ( тази от манхуата)

Богаташа (перфектния) не е роднина на председател Шин и лудата му внучка. Нали бил взет от сиропиталище и осиновен в тяхното семейство. Или той или в краен случай асистента му е земния бог.

4. Намерили са 2 от камъните, нали ги поднесоха на подносче на Хабек. Остава да намери 3-тия, взет от земния бог.

 

Ако дезертьорката и рибарят са в роднинска връзка, значи докторката като потомка задължително трябва да изкупи греховете на предците си и да прекъсне проклятието. Препоръчително е да се жертва и вместо пра..... някаква си /дезертьорката/ да вземе, че да му стане невеста на Хабек. Кво ще й е на момата, вместо да мъчи и себе си и пациентите си. 

Тя внучката много обича да натяква, че перфектния не е истински Шин. Това, че асистентът на богаташа може да е земният бог е идея и той странен го раздава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 minutes ago, meri2003 said:

Ако дезертьорката и рибарят са в роднинска връзка, значи докторката като потомка задължително трябва да изкупи греховете на предците си и да прекъсне проклятието. Препоръчително е да се жертва и вместо пра..... някаква си /дезертьорката/ да вземе, че да му стане невеста на Хабек. Кво ще й е на момата, вместо да мъчи и себе си и пациентите си. 

Тя внучката много обича да натяква, че перфектния не е истински Шин. Това, че асистентът на богаташа може да е земният бог е идея и той странен го раздава.

 

Тъй де, тя затова сигурно и се метна в реката в началото на 1-ва серия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резюмето в частта му за "Нарцистичният бог на водата Ha Baek ...." е много точно. Хабек нещо взе да ме дразни в последните две серии - надут фукльо. Само се дуе, че е бог и нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Шин където е какъв е? 

Off Topic

Уж нали казаха, че е половин Бог. Нещо изкуствено си създават злодей ми се струва. Тоя изглежда миличък, но на мен просто ми се струва, че потиска гадостта, която носи в себе си. И ся тоя ли е оня където се е опитал да вземе трона на Хабек или баща му? Такива като него разбрах, че се раждат, когато Бог се праска с човек. Начи ако за нашия Хабек има щастлив край ще го видим с дузина, като тоя Шин. 

Усещам, че нещо ми се губи, но не знам какво точно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя артист, който го играе уж злодей-шефа на хотела/ все  второстепенни роли играе и малко ми е антипатичен-операция ли си е првил, малко ми е изкуствен, физиономията/, защо не са го убили или да го държат до себе си, ами са го прокудили, при условие,

че е толкова опасен и превъзхожда Хабек по сили. И... какви са тези  заспалите сили, и аз не разбрах, уж се пробуждаха, когато го повика невестата на помощ, ама не...

Бе... сценариста тъй си гий усукал да му паснат , че чак накрая може да разберем, ако разберем, и ако... изобщо има смисъл или някаква логика, за да навържем нещата.

И... това сляпото дете кое е, не мисля, че е лош, нали някъде в първите серии каза, че иска да прави добро...

Хабек-радост за окото-краси екрана...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, automatisch.Engel написа:

Тоя Шин където е какъв е? 

  Скрий съдържанието

И ся тоя ли е оня където се е опитал да вземе трона на Хабек или баща му?

 

Със сигурност не е сина Шин, защото той каза на психиатърката, че е бил държан затворен от баща си, така че в света на боговете да не разберат, че съществува.

Хабек пък обвини баща му, че извършил някакво безобразие в света на боговете, така че може да е бащата.

Харесва ми идеята Хабек и психиатърката (макар че не я дишам, ама айде) да си имат полубогчета, но Хабек нарече полубога Шин "чудовище", точно защото е роден от "позорната" постъпка бог да се съчетае с човешка жена. Това означава, че според собствените разбирания/принципи на Хабек, ако той има нещо общо с човешка жена, то ще се опозори като бог.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно супер много неща не се връзват. Пък и за да си има полубог май жената трябва да умре. Откъдето и да го погледнем между тия двамата няма да я бъде освен Хабек да се откаже от всичко и да стане човек, но това ще е баси тъпият финал 10 епизода да говорят, че е роден да става крал и накрая за едната си любов да се откаже от всичко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безобразие.

Quote

Просто не виждам смисъла да го правят толкова зъл този директор, но те си намират смисъла сами вероятно. Иначе тези два епизода бяха къде къде по-интересни от последните две. Поне не всичко се въртеше около Юн Со А. Според мен Хабек трябва да си замине в техния свят, защото тези отношения, които завързват с Юн Со А няма да имат щастлив край и без друго.

Много се радвам на Хабек в техния свят с тази черно-сива коса???! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горкият артист дето играе директора. Все такива роли му дават - в началото добряк, а после изтрещява и става супергад. Тука тези разпасани "богове" зорлен май ще го направят лошко. Човекът така се стараеше и кротко си живееше без тях. Хабек и аз повече го харесвам в царството на боговете и наистина черно-сивата коса по-му ходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавен ми е този сериал, нищо, че не се случва кой знае какво и има доста неизпипани неща. Главната и съдружникът й са супер мръднали, да се чуди човек как се занимават с цяла клиника. Към тях добавям и внучката на възрастния, пълно хахо е. Хабек страшни костюмчета и обувки вкарва, добре се разхожда в света на хората, но определено изглежда по-добре във Водното Царство. Асистентът на Хабек ми прилича на някой отряден ръководител с тази връзка. :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...