Jump to content

Bride of the Water God (2017)


Recommended Posts

Последната информация е, че все още никой от изброените не е потвърден за участие в сериала - Dramabeans , Allkpop , така че все още има някаква надежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако остане туй ...... Shin Se Kyung отписвам сериала, колкото и да се бях наточила за него. Тая заспа просто не мога да я дишам. Не гледам нито един сериал с нея, дори и да харесам останалия каст. 

Ха, ако сериалът следваше манхуата, Кристалчето идеално щеше да се впише в ролята на плаващ дънер, пък Shin Se Kyung можеха да й дадат ролята на водорасло и кастът щеше да е повече от сполучлив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако остане туй ...... Shin Se Kyung отписвам сериала, колкото и да се бях наточила за него. Тая заспа просто не мога да я дишам. Не гледам нито един сериал с нея, дори и да харесам останалия каст. 

Ха, ако сериалът следваше манхуата, Кристалчето идеално щеше да се впише в ролята на плаващ дънер, пък Shin Se Kyung можеха да й дадат ролята на водорасло и кастът щеше да е повече от сполучлив.

хахахаха забавно хахаха

Последно ще са тези .Copy ,paste :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... младежът ми изглежда по-невивен от "девицата"... - нещо не мога да възприема това основно разминаване с концепцията от мангата. Любопитно ми е какво ще направят. Ама ми звучи като да купиш първокласен стейк и трюфели и да вземеш да ги направиш на шир-потреба хамбургери, пакетирани...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзърите ми харесаха. Пак ме вкараха във въртележката. В тийзър 2 са копирали сцената с аквариумната стена от "Ромео и Жулиета" с Леонардо Ди Каприо. 

 

Линк

Моля за извинение, но с новото оформление на страницата, не знам как да покрия линковете, затова, ако е нужно редактирайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявено е, че ще започне на 3 юли 2017.

 

Ще се излъчва всеки понеделник и вторник от 23 часа.

 

Нямам търпение да видя какво са сътворили и доколко ще следват манхуата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, нямам търпение вече. Обожавам манхвата (нищо че не мога да намеря последните чаптъри) и съм страшно нетърпелива за сериала. Определено ще го изгледам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че имах големи очаквания, но много слабо начало по мое мнение. Скука, липса на всякаква химия между главните(егати, целувката с адошито, дето му се хвърли, имаше повече заряд бе :D), бавно и монотонно сюжетно развитие...Не знам дали въобще си заслужава да се гледа тази драма, но да кажем, че е рано само с две серии да се дава оценка. 

Шин Се Кьонг въобще не я харесвам, и тук играе пресилено. От друга страна Nam Joo Hyuk много го харесвам от сериала за щангистката, но момчето има още да се учи да играе. Слаба игра показва досега, визуално много му тича да играе ролята на божество, но не му се получава нито с жестовете, нито с присъствието. 

Корейските телевизии имат навика, когато някоя драма удари високи рейтинги, да пускат скоро след това друга от същия жанр. Е да, ама трудно вторият опит надминава първия. Този сериал е много далеч от Гоблина. Те принципно атмосферно се различават де.

Единственото положително засега е комичната страна на сериала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смисълът е явно да пълнят време, докато направят нещо по-така с актьори по-така.Тия слабаци не вярвам да са ги охарчили много, даже може да са им платили, та да се съгласят да ги наемат. Разчитали са на популярността на първоизточника, но удариха на камък с актьорите, явно заради тъпия сценарий, после ги събраха  на  найсти кастинг от кол и въже и това е резултата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно ми е засега и още е рано да се прогнозира как ще се развива действието. Наивно, пародийно и малко глуповато, но Хабек е толкова прекрасен, че компенсира всичко. Отдавна ми е направил впечатление малкият. Артистичният му капацитет е скромен, с недостатъчна енергия, за да го изстреля нагоре, но има такова меко и чисто излъчване, а също - одухотвореност.! Малко е пораснал и много се е разхубавил. Съчетанието с каката никак не е добро, ама колкото - толкова. Освен това, съвсем прилично се оправя със задачите, това е търсено, това играе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все очаквах мацката да я пратят в царството на Нам Джи Хьок, както е в резюмето, но взе че той попадна в света на хората и то баш като човек няма сили. Поне да не си ги беше загубил да имаше някаква врътка. И сега кво? Ще ни показват колко труден човешкия живот ако нямаш пари и цялата цака нещата в най - трудния момент да се оправят се крие в голямата любов ли ? За сега така ги виждам нещата... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От двата свята, по-интересен ми е света на боговете. Това, че Хабаек е без сили в света на хората лично ме изнервя. Главната освен, че е слаба актриса е и некадърен психиатър в сериала. Трябва да й призная обаче, че тук играе по-разчупено и успявам да я издишвам в сериите. Като се включат и останалите богове в следващите серии сигурно ще стане по-забавен сериала. И да, голям майтап, целувката на Хабаек с дезертьора от Водното царство беше по-интересна и дори магнетична от тази на двамата главни. Най-забавен ми е слугата на Хабаек. Другите герои са някак неадекватни. Сега ме мързи да гледам по-сериозни сериали и този ми идва добре - като студен таратор в лятна жега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...