Jump to content

Recommended Posts

Lep1rf.jpg

 

The Starry Night The Starry Sea

 Na Pian Xing Kong Na Pian Hai

Серии: 32 

Жанр : фантастика, драмаромантика

Производство : Китай

 

Канали : Mango TVHunan TV

Режисьор:Wei Han Tao

Начало: Февруари 6, 2017

Участват: Bea Hayden ,William FengHuang Ming, Sunny Wang

 

ОПИСАНИЕ:

Главната героиня е свободно 26-годишно момиче,

отгледано от дядо си. 

Дядото е смъртно болен и единствено му желание сега е

да види внучката си задомена.

Тя е чувствителна, независима и практична.

Един ден тя среща - мистично създание -"тритон" (мъжка русалка) :28558: 

който се нуждае от вода, и тя му купува.

И заживяват заедно.

За да достави радост и спокойствие

на дядо си, тя решава да го представи за своя приятел.

 Със своите специални способности и остър ум, 

той й помага да преодолее много препятствия.

Между тях се зараждат чувства.


The Starry Night The Starry Sea 那片星空,那片海 Audio Book

 

 

Свали с английски субтитри  :click:   :click: 

 

Свали Raw  :click:  :click:

 

Английски субтитри  :click:


Онлайн с английски субтитри  :click:

 

Онлайн на руски се очаква тук: :click:

Редактирано от bealonenomore
Оразмерен постер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една история за русалка  или по- точно русалчо, :28558: но пък на мен ми грабна вниманието. :) Ако има превод на анг. език ще се гледа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резюмето нещо... ще изгледам още една и ще оправя.

Главанта много се навива, чак преиграва. Леко ми е грозновата,

а Русалчо с дългата коса по ме кефеше.

Започна някак комично-трагично, но главната никак не ми стои добре,

и разказа губи от чара си.

И... струва ми се... ще е тъжновато...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм фен на котайското много , много ... но случайно попаднах на трейлъра в youtub и бях запленена .Обичам фентъзита,фантастики и всякви подобни особено на морска тематика.... едно палче за темичката и дано има удоволствието да я гледам на език който по да разбирам или да не се мъча два часа да си превеждам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да пробвам няколко еп., изглежда забавен сериала за момента. На мен главната ми харесва, него някъде съм го мяркала май, но може и да греша.

Обаче разбах, че има орязана версия и не такава, аз гледам при рускините, където като че ли е качена орязаната, пълната кой знае къде може да се види. Ужасни са тези китайци с тяхното постоянно цензуриране на всичко и на всички, в кой свят живеят тея хора и кога ще влязат в крак с времето, не знам направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... На мен главната ми харесва, него някъде съм го мяркала май, но може и да греша...

 

 

Позволявам си да ти отговоря, Анди.

Ако си гледала и друго китайско, няма как да не си го засякла главния, но в съвременни одежди  и къса коса ... направо не прилича на себе си.  :28558:  

Wiliam Feng  или  Feng Shao Feng  последно размахва меч и левитира в "Ледена фантазия" , иначе за първи път го гледах в "Lan Ling Wang". Играл е в китайската версия на "Дворецът".  За много кратко се мярка в "Dragon blade" с бате Джеки Чан. Работливо е момчето - доста дълга му е филмографията.

Признавам си, и аз не можах да го позная в първия момент, че все с коса до кръста и веещи се одежди съм го гледала ,ама по името се сетих. Симпатяга е и хубаво играе. Жалко, че няма страничка  в каталога на китайските артисти. :mellow:  

Абе, той беше този, който първи ме спечели за китайското. (Уолас Хо само затвърди положението. :28558: )

 

Главната съм я гледала единствено в мини -сериалчето с Минчо "Оn-line Romance".

 

Записвам си го за гледане сериалчето, но ще изчакам да свърши превода на руски. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за разяснениятя, asha. Аз вчера му прегледах филмографията, единствено в Ice fantasy може да съм го гледала, защото пробвах два еп. от сериала, ако през това време се е появил на екран, значи е от там, иначе даже и не помня точно коя беше историята в него, защото тогава пробвах няколко китайски фентъзита, но нито едно не ми грабна вниманието.

А относно този, в чиято тема пишем в момента, стигнах до 5 еп. и нещо нямам особено желание за по-нататък. Прекалено досадни и скучни второстепенни герои заемат голяма част от времето, а ролята на Feng Shao Feng е на едно такова никакво дърво, като робот е направо, добре че ме забавляваше незнанието му на съвременния живот, та се посмях малко с него, обаче той взе, че влезе бързо в час и вече няма на какво да се смея. Другото интересно са свръхспособностите му- притежава голяма сила и силно развит слух, които на моменти се оказват полезни. После сигурно ще се очовечи, но дали ще имам търпение да изчакам момента, не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,  andi11, за експресното ревю на 5-те серийки от този сериал. :kissx:   Ще го имам пред вид, особено за досадният процент екранно време.

Методът " гледане на вентилатор" доста съм го усъвършенствала :896767: , но винаги ме е жал да го прилагам. За съжаление, честичко се налага да го ползвам напоследък.  :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...