Jump to content

Recommended Posts

Май все още не съм попадал на такава тема в раздела. Ако сред нас има любители или комерсиални фотографи, предлагам тук да показваме и обсъждаме творчество, какво сме заснели, какво ни е вдъхновило и т.н.

Аз снимам едва от 4 месеца, след като изкарах 2-месечен курс, взех си едно Nikon-че D5300, поляризационен филтър, пиратски Фотошоп за постпроцеса и така се започна. 

Тук съм качил първите си напъни, ако на някой му е интересно.

• Upvote 7

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Ragnos, благодаря за темата.  :)  Аз снимам от около година вече и аз като теб почнах с курс, но още не съм си купила собствен фотоапарат. Снимам с Никон D 90 на една приятелка, която беше така добра да ми го даде да се уча. Предпочитам портрети, много обичам да улавям емоции, особено детските, любими са ми за снимане. Стрийтът ми е много вълнуващ, харесва ми

Снимки

Редактирано от Blue_Moon
  • Upvote 5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се занимавам с фотография от около 10 години. Любител съм, абсолютно самоука.  Имам един стар Canon 1300D, с който никога не се разделям. Омръзна ми обаче и   си   търся нещо ново и значително по-добро. Сега чета усилено към какво да се насоча. Трудно ми е да изневеря на Канона, но май новата ми придобивка ще бъде Никон. 

Предпочитам пейзажни снимки. Портретите са ми някак сложни, притесняват ме погледите на хората. Това не се отнася за близките ми хора.  Може би и аз трябва да изкарам  курс, за да понауча някои неща. Във ФБ съм качила повече семейни снимки. Пейзажните са ми в папки, които са виждали няколко близки приятели.  

Ragnos видях нещата, които качваш във ФБ, имаш добро око за снимки. Дерзай!

• Upvote 4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! :)

Как сте,  уважаеми колеги фотографи? 

Не сте писали скоро, Ragnos снима активно, а не се хвали с нови вдъхновения и интересни случки около снимките, може да сподели свои впечатления.

Аз от месец нямам нищо заснето, хвана ме апатията и ми се отразява на снимането, но се надявам по нататък да ми се върне музата.

За всички любители на стрийт фотографията, малко от творчеството на една странна птица и уникален фотограф Вивиан Майер, за чийто снимки се разбира едва след нейната смърт, което не пречи да е една от най-добрите. Вижте...

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване