Jump to content

Recommended Posts

Преди 15 часа, seal_reinforce написа:

Ех тоя Биньо, пак се уреди :D

 

Иначе нема страшно, тука караме на прякори. Се ще се сетим кой визираш :D

 

2017-02-15+11_12_11.gif 2017-02-15+11_12_57.gif

 

vlcsnap-00004.png

Ох, :wub: това същество... искам го за у дома :lol2: 

И той като всички мъже...види ли жена и забравя, ама и жените сме долно нещо... как все се намира някоя змия да се подвре :mad:

Сериалчето е супер готино. Нямам навика да пиша тук.... но "Биньо" :lol2: така се намърда в сърцето ми, че....:emote_kiss3: Благодаря за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимай го, шифуто ще те благославя. Целия сериал се завърза от туй, че Биньо не може да си държи шлифера закопчан :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го миналата година, но не го ли подведоха гадно този сладък, сладък Бин.

Не му върви на това момче с жените. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се ожени го подведоха, да направи бебето - тоже. Биньо подведеният е той :D

 

Алкохолът не прощава :beer::D

2017-02-15+22_06_31.gif

 

А междувременно други...

2017-02-21+01_02_38.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се насексиха с другата,

Off Topic

 

тя не беше ли се направила на Мима? 

Но Мима е камъче, не прощава лесно. :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм изказвала очарованието си тук за някой сериал... но понеже екипът @seal_reinforce  @helyg  работил по превода ми е любим, ще драсна два реда.:D

Китайски, приказка, свободно време... нещото, което най-много обичам.

Уникален! Мъжете с дълги коси - съвършени. Гледа се на един дъх. Много нежен същевременно заплетен, сълзлив и загадъчен до ниво - " обади се на приятел", за да ти каже какво ще стане... :lol2: Никога не прехвърлям сцени, за да видя, какво ще  се случи, въпреки, че изгарям да разбера.Обичам да гледам с български субтитри. Изключително рядко се нахвърлям да гледам с чужди.

Красавицата беше само една - Богинята.

Виж красавци, колкото ти душа иска. Естествено моят избор е 2-рия принц на племето на духовете. "Биньо с шлифера" както ми разясниха по-късно... :lol2: И, че съм си избрала най-големия баламурняк... но съдба, какво  да се прави? С тия тъжни очи, чак ти идва да го гушнеш и да му отнемеш болката...

Еми не мога да пиша сериозни излияния...:28558:

... та другият красавец "Смокът с черната сатенена пижама" :wub: и Богинята бяха най-впечатляващата двойка. Радвам се, че любовта им имаше щастлив край. Много емоции покрай тяхната любов, чак бързах да отминат другите сцени, за да видя какво следва. Доста интересно измислено преплитането на съдбите на героите. Точно показано как всеки си плаща за грешките, които е направил. Всеки бива наказан за прегрешенията. 

И не на последно място "Дедо с пенюара"  :lol2: този на който ще чакам любовната история с нетърпение.... :28558:

Тази вечна любов ми е точно по сърце. 

Добрите неща, които липват отдавна при нас и лошите неща, които има в изобилие... всичко в една приказна история :inlove: Невероятен сериал. Благодаря за превода.:kissx:spacer.png

п.п взето на заем от приятел :wub: тоз Смочек, голям любовчия :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не е ли верно най-големия баламурник. Вкара смока у гроба направо :lol2:

 

Ма виж, подготвил си е и той черен шлифер. В следващия живот може да му излезе късмета :D

 

d2e7412ba1b67245.png

 

2017-02-14+15_41_45.gif

 

 

Марк и Мимозка - страст, викаш. Не кат тия двамата, тип "не си измих зъбите" :rolleyes:

2017-03-19+14_03_49.gif?fbclid=IwAR1s5s_

 

 

@sss, железна е леля. Никва прошка, па кат й писне - "hold my wine" става положението :D

dc080164fde7c000.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, seal_reinforce написа:

Е не е ли верно най-големия баламурник. Вкара смока у гроба направо :lol2:

 

Ма виж, подготвил си е и той черен шлифер. В следващия живот може да му излезе късмета :D

 

d2e7412ba1b67245.png

 

2017-02-14+15_41_45.gif

 

 

Марк и Мимозка - страст, викаш. Не кат тия двамата, тип "не си измих зъбите" :rolleyes:

2017-03-19+14_03_49.gif?fbclid=IwAR1s5s_

 

 

@sss, железна е леля. Никва прошка, па кат й писне - "hold my wine" става положението :D

dc080164fde7c000.png

Да бе... леля голямо пиянде :28558: изкфи ме тая Богиня :ilovethis:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.04.2021 г. at 20:51, seal_reinforce написа:

Тя Раба така ще го развесели дедо ти, че ще му се дореве :D

 

Да, тоз е Биньо, ама за мен си остана мухльо докрая.

 

Първата десятка не ми беше особено интересна, че и там, дето Марк се прави на смок, тоже :D

 

  Скрий съдържанието

Освен когато тя отмъкна тялото на шифуто и хлопнаха кепенците на Кунлун. Там и музиката беше много въздействаща.

 

Ама после, като почна меланхоличната част, задобря. На 26 еп. ревах :cry:

Биньо, щастливо осиновен в Габрово :lol2:

@seal_reinforce нема да викаш на моят "мухльо"... :ilovethis: щот на Дедо ще му изтропат сандалите ей тъй както се дърпа... :28558:

На 7.05.2021 г. at 23:59, helyg написа:

Да живей Марк! :inlove:

Смочик ли е това? :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, seal_reinforce написа:

Как не й зеха социалните детето се питам. Или не, по-скоро се чудя как тя не ги издири, та да им го връчи :D

Да бе да... да не мой да си бардучи...те имат кой да им гледа децата, да им шета, да ги облича. Те щот слободни затуй толкоз интриги плетат. Абе живот си живеят :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, seal_reinforce написа:

Дедо ти е девствен, ако искаш да знаеш! Не като Биньо у джакузито - Митьо Пищова на духовете :D

 

f669a1a6a988fb2f.png

:wub: пф, не ме сещай, че ще си го пусна ей ся пак :inlove: ох, ненагледен мой... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, seal_reinforce said:

Не като Биньо у джакузито - Митьо Пищова на духовете :D

Много точно казано. Само дето е красавец, а цитираният нашенец е...  вие си знаете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Много точно казано. Само дето е красавец, а цитираният нашенец е...  вие си знаете.

Дадада :wub: нали? Страхотен красавец :inlove: Нищо общо с нашенеца.... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...