Jump to content

Recommended Posts

Партията майка съвсем се е побъркала. Щом актриси от ранга на Мими не могат сами да озвучават ролите си, какво да кажат новичките в бизнеса.

Всички китайски актьори и актриси са завършили театрални, филмови и тем подобни академии и със сигурност са ги научили 

да говорят правилно. Освен това има и субтитри, за да може драгия китайски зрител да не се обърка. Лично аз не гледам дублирани

на български филми, а китайците ми подменят гласовете на любимите актьори. Думи нямам. Не че това е ново за мен, но използвам

случая да се възмутя писмено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за ОСТ-ове, поздрав! Песните няма да ги превеждам в сериала, щото ни отваря много работа с тайминга, но някой ден може отделно.

Лу, на теб ще разчитам за клипчето с беге субса после ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз твърдо отстоявам мнението, че не е задължително да се превеждат песните.

Музиката е универсален език и тя казва всичко, каквото има да се казва в една песен.

Текста е екстра, която аз не че не ценя, но мога да мина и без да го разбирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, bond написа:

Аз твърдо отстоявам мнението, че не е задължително да се превеждат песните.

Музиката е универсален език и тя казва всичко, каквото има да се казва в една песен.

Текста е екстра, която аз не че не ценя, но мога да мина и без да го разбирам.

Ако всичко е изпипано както трябва, мисля, въздействието ще е още по-голямо, но пък сериалът е голям и както казваш" музката е универсален език",

така че може и без песните, но пък има любопитни:blink:, които ще искат да знаят кво се пей:dunno:...:o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен много често текстовете даже са ме разочаровали. По тая причина, никога не съм проверявала субсите на ОСТ-а на Прасковите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Behind the scenes плейлиста. Някъде имаше и клипче, дето празнуваха ЧРД на режисьорката, ама на първо четене не го мернах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложа и тук режисьора, че съм и благодарна за приказката, станала най-големия хит в Китай.

Друго си е жена да режисира любов. Жалко за новите праскови, че ще са дело на друг. Дедо, обаче е там.:D

cgjdVuJYhS4.jpg

 

@seal_reinforce,  благодарско за клиповете.Като няма ново и доброто старо върши работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молим. BTS-тата са супер забавни. Мима няква ледена кралица, Марк - супер срамежлив, Дедо само пъшка и нервира жена си, че е дебела и не може да я носи, а режисьорката ги овиква наред :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При демоните е като Содом и Гомор,че и с белиденс танци.По-забавно изглежда от небесните (както там го наричат),че при тях праведен до праведен,без капка разврат.И модата е по-цветна,а не да се носят всички като Гандалф Белия.
Поне схванах,че Дедо е император на императорите,бог на боговете.Неговата лисица се роди в началото?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Didri написа:
Поне схванах,че Дедо е император на императорите,бог на боговете.Неговата лисица се роди в началото?

 

Дедо е бивш император, демек абдикирал такъв, оттеглил се в полза на небесния господар, ама го слушат за сичко. Там у Римския сенат се вижда, че Дедо е веднага под него.

 

Да, тя се ражда във втори епизод. Добре се справяш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Didri, тук вече обезателно се запаси с бележник.Водиш си записки и си ги гледаш, да се подсещаш.:D

Аз, като една блондинка, такъв акъл мога да дам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lawandula написа:

Аз, като една блондинка, такъв акъл мога да дам. 

 

И ти ли, беее :P Аз съм брюнетка :D

 

Мани не плаши момичето, ще й подсказваме. Ама и вие идвайте на помощ, че алцхаймера не прощава :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз, кога съм гледала, съм го не хвалила сериала, така съм се била отнесла.

Ай сега да се поправя.

 

Сериалът е прекрасен, само дето е неясен.

Запасете се с търпение, и ще има увлечение.:slap:

Ако пък не ви понасят прасковите със мъха,

зарежете го и пийте по една ракия от кайсия.:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти кога го гледа, преди или след мене? Аз лятото на 2017, половин година след като е излязъл; така и разбрах за форума.

 

Праксовите са добре, ама мисля, че нектарините ще ги ударят в земята :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

seal_reinforce,викаш,че ще стане от мен фен :rolleyes:

 

Lawandula,колегиално отношение от блондинка към блондинка.Мерси.

Изпратихаме тук да се образовам.Само после да не искат да се явявам на изпит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па то кой те изпрати, твойта колежка блондинка. Тя ще те изпитва :D

 

Може и по бързата процедура да го изгледаш, колкото да схванеш кой кой е. Ние ще дообясняваме. Ама гледам бързо ги схващаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не пита за Дедо и какво е правил година по година.
 
Интересно ми е как ще се измъкнат от демонското място.Как номер17 ще се залюби с бога на войната,да видя прасковите.
А това с прескачането :o В темата се споменава превъртах това и онова.
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не прескачам и не те съветвам да зимаш пример от майсторката на кликането с мишка @debil4e :P

Имам предвид да не се връщаш да превърташ или да търсиш, ми питай, за по-бърже.

 

Мима (главната) малко развратна ще дойде, тя у кой ли се не влюби, ааааа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E,аз го гледах текущо със сестрьонките. Голямо чакане падаше и тръпка, а  с 300, 400 коментара на серия, все успявахме да оправим конците някак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега. Не е чак толкова неясен сериала. Аз много отдавна го гледах, но не помня нещо важно да не съм разбрал. То беше любов, то беше чудо. Три живота по петдесетина хиляди години продължи. Не плашете момичето, мили и чаровни дами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...