Jump to content

Recommended Posts

Лотос. Има връзка, да, той оттам се появи, ама Mo Yuan е отделна личност.

 

Off Topic

Не съм, вчера се прибрах от пътуване, уикенда най-много 12ти еп. да свърша.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, нали три свята един и същ ще обича... Не схванах...

Единия ще умре, другият ще се появи, както и да е съвсем се оплетох.

Ще разбера, ама нещо сега ми е объркано. Там в началото с лотоса, забравих какво  обясниха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Те нищо не обясниха като хората. Лотосът е нероденият понезнамсиквипричини брат-близнак на Mo Yuan. И като го 'посадиха' в майката на Ye Hua, се роди той.

 

Тя Мима кой ли не обича. Уж първо Бин-Бин, после шифуто, накрая Ye Hua. Вярна е частта за трите живота за всеки от двамата, ама на Ye Hua за първи живот явно му броят лотоса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не заспи темета.

seal_reinforce,  разбрах че го гледаш наново, да нямаш намерение да го провеждаш, щот с това впечатление останах от четенето ти някъде из форума където кръстосваш дните и нощите... Само питам...

Така,  аз бавно напредвам.

Прочетох някъде,че сериалът не е кой знае какво,но го гледат.

То и аз тъй, не нищо особено, но може би защото е наситен с повече действия и не оставя зрителя да скучае,

На 2о съм и чак такава голяма любов не забелязвам  между ГГ. Очаквам по-големи страсти. Тия серии ги побутвам. през ден два....

Интерес ми са Венго-Божи и Дилрабчето-лисичка. Не видях да го преследва кой знае колко. Ами той си я харесва вече...  То всички го видяха...

Както и да ето една Дилраба на снимка от вчера, специален поздрав за теб. Прочети какво пише на блузката й отляво.

 

Off Topic

?token=eJxjYGBgcF8x4TwDGDy2AwAZhwNw

 

 

ppu_482451070102_pp_601_1078_1920.jpg

 

Сега е на 7 позиция по харесване в Китай, мисля. Много китайски не разбирам, ама... сякаш е това..

О, днес на 6-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради тебе го гледам, бе, и щото искам да си го припомня, преди да излезе новото. Няма да го превеждам, той вече е обявен на друго място, но последно като гледах, не беше почнат. Евентуално бих превела това на Венго и Дилраба, един ден.

Кръстосвам като за последно, че от утре - рядко, за радост на форума :896767:

 

Той беше хит като излезе миналата година януари, сега не знам кой го гледа. Много наизлязоха и след него, а и анимацията му куца.

 

Дедо - уж да, уж иска, ма не може, праи се на ощипан, още не са слезли при смъртните и там драма, после още повече драма, тя малко щеше да го поумОри, после той нея и накрая един такъв никъф край за тях двамата. Ся не ми пука толкоз, щот знам, че ще има още, ма тогаз бая подсмърчах, ше му се не знае и темерута дедо :rolleyes:

 

Ауу, мерси, разхлопа ми се сърцето :wub:

И роклАта е един път B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, кой го гледа, аз. То музиката е много приятна, даже съм си я свалила.И щом го гледаш заради мен, няма как сложих ти едно :up:

разбра какво, нали, да не си помислиш нещо друго щото:o:lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам саундтрака в плейлистата. Бих ти пратила и една друга песничка, ама клипчето е само моменти на дедо и малката.

 

Много ме свива сърцето и там на прощалната вечеря, и после, като хлопнаха кепенците на Кунлун, след като шифуто уж поумря. Въздействащо е :cry:

 

Е браво, по задължение ли ми го туряш, аз реших, че заради подробния спойлер :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kaк задължение,  то да не е някаква работа това, пък то и работата не е   винаги по задължение. 

Що , ти нали спечели купата, та по тоя повод и Дилрабка ти изпрати  SMS, и разхвърча  розови перца  ли, сърчица ли-фойерверки, обаче роклята  перфектно и стои...

Прати ми, аз доста изгледах и гледам и слушам, те поначало OST-им им са страхотни, поне за мен,

Не се сещам за Кунлун, то не е ли планина в Китай , там където го затвориха ли...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пращам ти, тя тая не е от саундтрака. И бонус ще ти пратя ;)

 

Kunlun Mountain е мястото, дето се подвизаваха шифуто и учениците. Мима нали ги напи и после изчезна,  те затвориха и се разотидоха. Там музиката е много силна, едни врати се хлопваха, не помня листата, дето прехвърчаха, там ли бяха или после, след години. Тя нали малката беше заспала там, дедо като я шибна със свитъка в главата :D

 

Не е чудо невиждано, сигурно Fu Yao е по-добър, ама тука сички са роднина-божество-Дедо-роднина-божество и докато ги наместиш, и ти рода им ставаш :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, от толкоз зяпане на сериали на различни езици съвсем се оплетох... 

Школата . И да, тя си е в  тази планината. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се пробвам с филмовата версия... Ми дърво си е Янгчо(Марк определено се справи по-добре), ма пък как готви..., тва с нудълите, направо изпълнение на лента си беше:lol2:, само заради тва може да го вземе човек за половинка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм вече на 37-ма, без прескачане и ми е много интересно.

Марк, като Е Хуа... просто прекрасен, завладя ми екрана. Мими ми избледня някак.

Без значение как завършва, ще го изгледам докрай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го зациклила до седми и вероятно вече съм забравила за какво става дума, но някой ден ще го довърша... вероятно:D

Обаче една от песните я знам почти наизуст, много любима певица в дует.

Zhang Bi Chen & Aska Yang

Обаче оригинала май го пее с този, това е от новогодишната им програма.

https://www.youtube.com/watch?v=wn12uL6pYIc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих.

Сериалчето е доста интересно, наситено с действия и не ме остави да случая.
Единствено не можах да разбера ролята на шифуто, който 700 хиляди години
нашата го кърми :lol2:с кръвта си и накрая  му би дузпата. Направо ми стана жал.
Уж беше много вярна, не като крилатия Бин Бин, който не заслужи до края прошката й,
а тя кво направи, та нали и той като нея беше омагьосан затова залитна...
Като цяло, образът на Мими, кой знае колко не ме впечатли, но на малката лисичка-поклон.
Всички мъжки образи бяха и останаха верни докрай. Небесни мъже, няма как друго да е.
А за Марк нямам думи. Идеал за мъж, държание, осанка, характер, 
мъжственост, обаяное, любвеобвилност, не ден, не  два, а във вечността.
Ако някога искам да погледна в едни прекрасни мъжки очи, които гледат с обожание, 
просто ще си пусна сериала и:

Две влюбени очи... музика лъчи..

 

 

И на пезия ме изби...:lol2:

Сега чакам с нетърпение сериалчето за лисичката и дядо Божи.

Ако seal_reinforce се навие с превода му, ще има поне 2 серии от мен, ако иска помощ де.
А музиката... е Божествена.

Край.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навила съм се аз :896767:

Кажи нещо и за дедо и да си лягам щастлива B)

Иначе любимият лаф, като се намармалади положението, е: ''заключих лисицата..." :lol2:

 

Ако искаш още малко да ги погледаш, докато са ти пресни, еле па Марк :P

 

Off Topic
Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дърт,дърт, ама очичките му светят.

Off Topic

snapshot_021.png

Off Topic

snapshot_015.png

Прелюдия към новия сериал, да ти държи мерака!

Хайде, лека!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама според тебе, той имаше ли наистина чувства или колкото да не й скърши хатъра слезе за изпитанието? Уж подсмърчаха и двамата накрая, особено тя като щеше малко да даде фира, но аз съм явно трудна за убеждаване и не му вервам на чувствата на дедо :huh: Верно че си закачи опашката, ама си остана темерут докрай :rolleyes:

Тебе успя ли да те убеди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно отказа на дядо има нещо общо с оня въпросен камък дето пишело не знам си кво(чак лелята го насмота, че не постъпил както трябва щом е знаел, че не може), но понеже тия двамцата ми беха недостоверни и  малко ги зяпах през просото не знам за кво стаа въпрос. Та ако може да ме светнете, казаха ли въобще кво пише на въпросния камък за него, аз само разбрах, че малкото лисиче не успя да намери нищо за него там-нямаше му името или беше нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ясно, че не може, после шта светна що, че ся шефката ме гледа :D

Въпросът ми е, дали според вас наистина искаше или малко добре дошло му дойде, да си измие ръцете, че не може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...