Jump to content

Recommended Posts

Ама леля колко е долнааа! Само смуче вино и спи, асоциалната му лисица, ама на малката не дава, сакън да не хаби на Джъ Йен продукцията :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяс и тения за нея!!11

Никой не ще да я пипне, ский вечното целомъдрие до кво води :D

 

Абе, ако ти пратя един стажант в кухнята, ще ми го върнеш ли с три тави свинско със зеле? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе повечко липсват, ама аз в онлайн качването не се бъркам. Ако не можеш да ги свалиш, в краен случай ще ти ги разкажа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, seal_reinforce написа:

Бе повечко липсват, ама аз в онлайн качването не се бъркам. Ако не можеш да ги свалиш, в краен случай ще ти ги разкажа :D

Мерси :D Ще ги гледам някъде online.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска ви турям червената точка:

 

Off Topic

2017-04-01+17_31_48.gif

 

Може също така да си закупите вентилатор от Лидъл. И на мен ще ми е нужен, щото много се изнервих на Джъ Йен и Дедо. Тез двамата са живото доказателство, че с възрастта ставаш все по-нетактичен. Немат ли си друга работа, ми само развалят рахата на младите годеници?! Тъй де, на младия и на не толкоз младата :D

Недосетливи старчета, сигур единият пак се е скарал с мъжа си, а другият се събуди кисел от 42-годишната си дрямка :bee:

 

P.S. Съ Мин - в Белене!! :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...