Jump to content

Recommended Posts

За нищо. Пък ако толкова ти влязат под кожата Feng Jiu и Dijun, мога и книгите да ти пратя (на английски са) ;)

 

Един поздрав, понеже ги харесваш и понеже в прасковите беше крайно недостатъчно B)

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, харесвам ги и благодаря за поздрава. Венго съм го гледал и в други драми, но тук има доста по-различно излъчване.

Покори зрителите. Аз съм един от тези, които предпочитат него и малката лисичка Дилраба. Като цяло сериалът има

силно въздействие върху зрителите. Чудя се само каква ще бъде тази история предшестваща вече разказаната.

Може би двамата са имали обща съдба хиляди години преди времето на 3L3W. Преди той да изтрие името си от Камъка на живота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.08.2018 г. at 6:45, bond написа:

Не вярвам в продълженията, но ако участват същите актьори, ще го гледам задължително.

 

От същата поредица е" Три свята, три живота..." пак за безсмъртна любов, но под заглавие The Pillow Book

За любовта между единствената деветоопашата  лисица -Бай Фъндзиу, кралицата на  кралство Цин Циу и бившият Небесен бог - Дун Хуа Дидзюн , продължила 2 000 години.

Въпреки , че е разглезена и обича да си поплаква, за да манипулира останалите,  Бай Фъндзиу е упорита и смела.

Среща Дун Хуа Дидзюн, който я спасява, когато е нападната от звяр в гората.

За благодарност, решава да го последва и му помогне при борбата му с Лорда-демон, но  се влюбва в него, а той вече е забравил какво е да обичаш.

За да я предпази Дун Хуа я изпраща в света на хората, но нейният пазач там умира и тя остава сама, търсейки безсмъртния плод,

за да се прероди, и се озовава в храма на принцесата-призрак.

По едноименния роман на Танци Гундзи.

Но май чак 2019 ще излезе. Снимките са започнали юни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.  А за чакането, ще чакаме. Нямаме избор. Тогава ще разберем и как са свързани двете истории.

Надявам се да се получи и да гледам с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, то историята им изобщо не е като тая в прасковите, там са си измисляли поради факта, че не са имали право да ползват книгата. Сега как ще го извъртят не знам, резюмето на драмата в нета (по-горе) също не ми харесва, щото малко са омотали нещата и човек съвсем различна представа добива. Ако много се отклонят от книгите, ще е жалко.

Нищо не е забравила тя, по-скоро Dijun си няма представа коя е чак до сватбата на леля й. Това по канона ако се водим. Тогава я вижда за пръв път (в не-лисича форма), ама очевидно тука няма как да стане номера :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще го почна да видя, какво, що, защо. Предполагам ще ми хареса.

Казвате филма е объркан,т. е. нищо не се разбира, ако не си гледал сериала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За филма май само аз съм казала, че съм се и оляла :D

Но да, не ми хареса, много претупано, то за повече няма и време във филм. А и там не играят нашите хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целият интерес е заради нашите хора. Мисля, че това е накарало китайците да направят новия сериал. Тези двамата удариха в земята главната двойка.

Започнахме много рано да коментираме какво ще бъде и ако...  Дано не се разочароваме тотално догодина. Един сериал много зависи от добре подбрана

екранна двойка, но също така от сценарий и режисура. Пожелавам успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разчитам, че Yang Mi знае какво прави, и прасковите беше продуциран от нея. А втори сериал щеше да има, правата бяха купени от друга актриса-продуцентка, която смятала да играе главната роля. Обаче целокупният китайски народ се разбунтувал и си поискал Венго и Дилраба, та затова и нас ще ни огрее.

Аз със сигурност ще съм малко или много разочарована, щото четох историята и летвата се вдигна. В сериала със сигурност ще пропуснат секса :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да пуснат Жуан Тиен с Дилраба, той не се свени, ама друго си е Венго да те погледне с тези страшни очи!

Леле, в Легендата за Фуяо, наняколко пъти така се ококорваше, че се стрясках... Що пък не, ако я погледни с тез страшни очи, може и да я подчини...

Стига  да му се ще де... Щот го гледах в Легендата, лесно не се даде там на момата, май имаше една целувка накрая,

то не си спомням вече, от толкоз бързи прескачания и пренасищане на действия и събития . Тук като гледам сценария, ще е същото...

забравил да обича, :lol2:леле, :dunno:квв ще прави, ако е 2000 г.:o:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе то и в прасковите й се даде, че тя го подлуди, кат гербова марка залепена за него. Ма за малко. Той на 400 хиляди години и сигур ишиаса го мъчи, влизам му в положение на човека :D

Да не те спойлвам, ако гледаш, тогава ще ги одумаме. Аз почвам по серийка-две на ден, бавно и славно да преговарям.

В прасковите друга е причината да не ще да се жени той, нищо не е забравил. А ония 2000 години в книгата са 'тя го обича, ма той не я знае коя е' :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 4 часа, seal_reinforce написа:

Бе то и в прасковите й се даде, че тя го подлуди, кат гербова марка залепена за него. Ма за малко. Той на 700 хиляди години и сигур ишиаса го мъчи, влизам му в положение на човека :D

Да не те спойлвам, ако гледаш, тогава ще ги одумаме. Аз почвам по серийка-две на ден, бавно и славно да преговарям.

В прасковите друга е причината да не ще да се жени той, нищо не е забравил. А ония 2000 години в книгата са 'тя го обича, ма той не я знае коя е' :lol2:

Ами в Легендата нали е същата работа, тая му се залепи от дете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Права си :D

Тука е по ръба, уж я иска, ама заради нанана не може.

 

Ти на Венго и Дилраба целувката нали я знаеш? От V Love, горе в спойлера. Те двамата барем в 7 драми са били заедно и тя все търчи по него (с малки изключения), и той все не й връзва, или ги разминават в двойките. Та с тая целувка се успокоявам, че има светлина в тунела :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех, мерси. Имам около десетина с тях и си ги въртя.

 

Малко behind the scenes, включително сцената от подписа, дето я носи и пуфти, че била дебела и му тежи :D

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го на един дъх буквално. Започнах го докато изчаквах да излязат последните епизоди на Легенда за Фу Яо.

Първите 7 епизода почти ме отказаха да го гледам, нооо добре, че го продължих.

Слабо според мен начало и силни среда и край.

Много добри ГГ - и, красива приказка и много любов, която пресъздадоха изключително красиво и магнетично.

На мен втората главна двойка ми беше абсолютно неинтересна, може би, защото Дилраба не я харесвам, а и тук ми беше направо лигава и колкото и да харесвах Венго във Фу Яо, тук нещо не ми допадна. Ролите с тях тук-там ги превъртах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, верно е лигава малката тука. Мен ме кефеше, как му лазеше по нервите на Венго. Ма и той темерут :D

 

Аз Мимиту и Марк превъртах в средата. Тая част ми беше най-смотана. Той уж много принципен, а не само, че клекна като чичо си, ми и никъф мъж не беше, да тропне по масата и да си опази булката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдее, тва беше последния от маратона.

 

Хареса ми, идея си нямам защо, но и аз не бях кой знае колко впечатлена от второстепенната двойка. Нямам предвид като изпълнение, справиха се страхотно-Дилраба(поправям се, че иначе как ще и купувам дрехи на тая без да и знам мерките, че и доставката до Китай не е евтина...:D) трябваше да изиграе, глезена, наивна тийнейджърка и се справи. Венго пък требеше да го раздава дърво под прикрите до край и не разочарова. Просто не ми бяха интересни:dunno:  Въпросната втора част, ще е по-добре да не е продължение, че обикновено са натоварени с много очаквания, които после се оказват неизпълнени. Но наистина второстепенните персонажи ми бяха по-интересни и на мен.

Главния повече се справи като учителя, но не го харесах като престолонаследника. Не намери нужния баланс между сдържаност и страст. Всъщност май най-го харесвам в Черно и Бяло, след това в нищо не ми е направил кой знае какво впечатление. Янг Ми не беше зле, но и не беше кой знае колко запомняща се.

Най-сполучливото беше хрумването сички да са богове, така не умират и има шанс за хепи енд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e, ти мани, ама аз до последно не загрях, че Марк е шифу-то или както там се вика :rofl:

Първото китайско ми беше и не им бях свикнала на дегизировките. Сигурно и Венго немаше да го разпозная, с оная брадичка като на козел :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па що, нали сички през цялото време се чудеха дали не са един и същ човек, значи дори да не запомнила как изглежда шифуто те индиректно ни го повтаряха до втръсване:lol2:

Аз бях забраила де, добре че го събудиха и ги показаха един до друг:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...