Jump to content

Recommended Posts

MV5BYjVmMDRkZDgtYWM4Yi00ZmNjLThmMmQtNDU3N2JlN2Q2NTRmXkEyXkFqcGdeQXVyNzI1NzMxNzM@._V1_SY1000_CR0,0,672,1000_AL_.jpg

 

3574b2ab5fc85e4d7208bfa0c6b755c4.jpg2432_64834.jpgtumblr_oi6a2dcwgc1tnzn5zo1_1280.jpgaa85d7186be08aacffded6d08e255543.jpg

 

Three Lives, Three Worlds, Ten Miles of Peach Blossoms (三生三世十里桃花)

Страна: Китай

Също така известен като: San Sheng San Shi Shi Li Tao Hua

По новелата на: Tang Qi Gong Zi – „Ten Miles of Peach Blossoms“

Година на излъчване: 2017 – Януари – 30 до 2017 - Март – 01

Време на излъчване: 2017

Жанр: Исторически, Романс, Фентъзи

Канал: Dragon TV

Епизоди: 58

Режисьор: Lin Yu Fen (The Journey of Flower, WuXin,The Monster Killer)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Yang Mi като Bai Jian / Su Su

Mark Zhao като Ye Hua / Mo Yuan / Liu Ying

Ken Zhang като She Yan

Dilraba Dilmura като Bai Feng Jiu

Vengo Gao Weiguang като Dong Hua

Zhang Bin Bin като Chi Jing

Yu Meng Long като Bai Zhen

Huang Meng Ying като Su Jin

Lian Yi Ming като Qing Cang

Zhu Xu Dan като Xuan Nu

 

Резюме: Трагична любовна история надхвърляща три живота и три свята.

 

Драмата разказва за любовна история между древната богиня-лисица Bai Jian (Yang Mi) и младият бог Ye Hua (Mark Zhao), двама влюбени, родени под една нещастна звезда, принудени да преживеят трагичната си любовна история отново и отново…

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

 

:subs: Гледай онлайн с български субтитри: :click:

 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Свали Raw :click:   :click:  :click:   :click:   :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

 

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно от този сериал е и да - май ще бъде само трагична любов :D Но пък има решение - ако не ти се гледат 60-тина епизода изчакай и гледай филма по същата новела -Once Upon a Time (Three Lives Three Worlds, Ten Miles Peach Blossoms). Трябва да излезе тази година и в главните роли са Liu Yifei и Yang Yang.

 

 

А иначе песента към видеото е от ост-а на сериала и я пуснаха предварително - Zhang Bi Chen & Aska Yang

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намирам със субтитри никъде,ще видим как ще са следващите и дали таргета е 10-12год публика или друга възрастова категория.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за това, а за жанра на сериала. Напоследък забелязвам, че от китайските сериали харесвам почти и само такива от жанра Wuxia. Просто исторически или романтични китайски сериали рядко ми допадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и тук са почнали да качват, което ми дава надежди за скорошни букви ;)

Онлайн с възможност за сваляне с англ.субс

Редактирано от merisa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позагледах се, но е голяма смешка. До 6еп. почти нищо не мога да разбера  :slap: Много герои, нямам идея кой за какво се бори и какви са мотивите му, а в 6 направиха такава компилация от "Властелина" и "Междузвездните" в битката, че останах така  :swoon:

Марк Чао не е за тази роля, старае се човека, но не му достигат годините  :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой изгледа ли го? Аз на някои места скипвах, признавам, като много вземат да точат локумите.

 

Иначе, твърдо 'ЗА' второстепенната двойка, Венго с бялата коса е повече от вървежен :inlove:

Ефектите не са им нещо особено, но не е болка за умиране. Интересна история, веднъж като хванеш кой кой е и доста симпатичен каст. Толкова пъти и в толкова различни комбинации съм ги гледала, че вече им знам и кътните зъби. Е, и други части, де :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е страхотен, които не го харесва да не  гледа. Аз го изгледах със руски суб.:o надявам се да има превод и на български, отново ще  гледам.

СТРАХОТЕН СЕРИАЛ

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иха, дочаках съмишленик!

 

@sianie, сподели малко повече в спойлер, моля. Кое ти хареса и за коя двойка беше?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, боза е. Бойни изкуства почти няма, всичко е за някакви богове и все едно всички сили са им дадени наготово, никакво развитие да видиш как стават силни.

 

Целия сериал се върти около измислената любовна история между бамби и онзи с безизразното лице.

Единствено гоуст лорда и пета му ме кефеха, но беше ясно, че сериала е писан за идеалистично настроени романтици и всичко ще се случва просто така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CToTaKa, алтернативното заглавие на 3L3W е  Eternal Love. Кой те излъга, че е военен сериал? На мен ми бяха достатъчни военните драми в първите 15тина серии, че и цяла пълна серия война. Пък и като ти знам мнението за Yang Mi, не очаквам да го харесаш, ако ще да е правено по 'Изкуството на войната' :D

 

Боза, не боза, единственото, което гледам втори път. Че да съм готова за идващия spin-off B)

 

Ти изгледа ли Xuan-Yuan Sword: Han Cloud, от него доволен ли си?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори не харесвам военни сериали. Говорех за бойни изкуства, което не е задължително да има общо с войната. Ето пример за сериал, където е наблегнато повече на бойните изкуства

В този сериал какво, ударяше ги светкавица и минаваха на по-високо ниво. Честно казано фантастиката ми дойде в повече. За романтиката изобщо няма да коментирам, че я превъртах. Не съм фен на двойници и такива неща, както и на предопределени неща. Трябва да се види как и защо, не да ми обясняват родил се велик и го дават изведнъж колко е силен. Такива съм ги гледал като малък, вече не ме кефят. Форсираните сценарии, нещо да стане, просто защото трябва да стане не ми минават. Вероятно много ти харесват главните герои и романтиката, за да го гледаш за втори път. Xuan-Yuan Sword: Han Cloud го бях гледал, докъдето имаше преведени серии и после съм го забравил. В момента гледам

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, прав си. За героите, не за романтиката. Целият каст ми харесва, даже и от Ghost tribe-a си имам любимци. Половината състав всъщност е една голяма тумба, която се носи, повече или по-малко, заедно из другите сериали. Наизуст ги научих, рода си станахме :896767:

 

Гледам пак, щото ще ми трябва, а първия път къде съм позабравила, къде съм попревъртала на локумите. И то баш заради романтиката, Yang Mi ме изнервя, като вземе да се лигави. А и аз съм фенка на другите двама, а Dijun не е от най-романтичните, само я режеше малката.

 

Битките (или липсата им) не ме бъркат, както тебе, обаче много им куцаше анимацията, направо ми вадеше очите. Дано в бъдеще да се справят по-добре, или направо да я пропуснат, ама едва ли.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го. Идея нямам защо, но ми остана в съзнанието. Дилраба и Венго са великолепни тук. Дори не съм превъртал много много. Не че беше шедьовър, но някак пленява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, значи има шанс да гледаш и продължението B)

На което мисля да пусна тема, само да излезе още малко инфо и стига някой да не ме изпревари, де :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...