Jump to content

Recommended Posts

:) Страхотен сериал, благодаря за преводите. С нетърпение чакам и следващия епизод, ако е възможно по-скоро да бъде завършена редакцията му и качен ще съм много благодарна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходим и на работа и чакаме почивни дни (които ни се случват след 14 поредни работни), в които вместо да почиваме наистина, ние прекарваме часове наред в превод и редакция за вас. Не ни казвайте какво сме забравили и какво не сме. Малко изнервящо е. И на нас ни се иска да се занимаваме само със сериалчета по цял ден, но в реалния живот не се получава. Отделяме колкото време можем, когато можем. Разбираме, че за вас не е достатъчно бързо, но това е положението - и двете работим и имаме семейства. Преводите и редакциите ги правим, когато почиваме. Не сме давали обещания за качване на момента, а писахме само че няма да чакаме да се завърши целия сериал, за да пускаме готовите серии. Проявете търпение или гледайте на чужд език - има и руски, и английски превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)
Не се обиждайте,

и ние също ходим на работа и знаем за малкото свободно време което остава .

Просто ми направи впечатление голямата разлика във времето .

Когато го преведете/редактирате и качите ще го гледаме.

Просто комедията е много яка и нямаме търпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mworld, може и да знаеш колко малко свободно време остава, но дали знаеш колко време отнема превода и редакцията на едночасов епизод? И изобщо колко време отнема целият процес? Това само преводачите го знаят. Не е хубаво да се пришпорва преводач, супер неприятно е. Дет' се вика - като бързаш да гледаш, научи език :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз :).

явно няма желание за превода и редакцията ( жалко)

Принуждавате ни да си ги теглим от авистаЗет и да ги гледаме с английски и руски субтитри, което е жалко за такъв сериал.

И не ми излизайте с тва пак че времето вие малко.

за 1 редакция 2 седмици ?!!!

Просто си развявате коня и се правите на велики.

 

 

Едит: предупреждавам те, ако има подобни коментари още веднъж, няма да се толерират повече.

Редактирано от Sierra
Предупреждение
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да ви обясня като нормален човек, че съм 17 дни поредни на работа по 10 часа и че имам един час път до работа и един час връщане към дома. Което прави 12 часа без настолния компютър. И да кажа, че с уъркшоп на телефона не се получава. Без почивни дни през това време. И така е от коледа насам. Сега са ми 17 работни дни поред, досега карах на серии от по 14 дни без почивни дни. Почивните съм ги оползотворила само за редакции. Освен това сутрините ходя и по доктори, защото имам здравословни проблеми и ми предстоят две операции. Все пак имам нужда и от вечеря, и от сън, а евентуално и на семейството си да обърна внимание по мъничко. Кога да намеря време, за да не ви "принуждавам", като време за редакции имам само в почивните си дни, които са рядкост напоследък. Въпросът ми е риторичен. Ако не умра на някоя от операциите, ще довърша всички сериали, които съм поела. Вие както искате си го гледайте, не ви принуждавам да чакате превод, нито да ми броите конете, които развявам. Ако сте на мое място и изпитвате това, което и аз, е друг въпрос. Но не сте. И бъдете благодарни, че не сте.

Кидо, мерси за съпорта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да ви обясня като нормален човек, 

Всъщност, няма нужда от обяснения, веднъж като кажеш е достатъчно. Всички сме БЛАГОДАРНИ, но не всички сме еднакво търпеливи и най-вече - има по-тактични начини да си поискаш, без да настъпеш този, който ще даде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

съгласен съм с критиките към мен, няма да споря.

Пиша ви да оправите една неточност в първия пост.

Писали сте че епизодите са 16, а те са 20.

d56ea11fcaa34a88ac40c8efebdbc90a.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато е правена темата за превода, информацията на планираните епизоди бе, че ще са 16. Около 7 серия благодарение на високия рейтинг и зрителски интерес, създателите на сериала решиха да увеличат броя на 20. Знаем, че са 20. Няма да спрем превода на 16, но благодаря за поправката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...