Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Scum's Wish (2017)

クズの本懐

Държава: Япония

Година: 2017

Още известен като: Kuzu no Honkai

Жанр: драма, романтика, училищен

Епизоди: 12

Продължителност: 24 мин.

Сценарий: Mengo Yokoyari (manga), Mikiko Takahashi

Режисьор: Shogo Miyaki

Канал: Fuji TV

Субтитри: Английски

 

Актьорски състав:

Miyu Yoshimoto - Hanabi Yasuraoka

Dori Sakurada - Mugi Awaya

Kouki Mizuta - Narumi Kanai

Sarii Ikegami - Sanae Ebato

Rina Aizawa - Akane Minagawa

 

Резюме: На пръв поглед Hanabi Yasuraoka и Mugi Awaya са идеална двойка. Привлекателни и общителни, те отлично си подхождат, затова околните дори не подозират, че ги събира не любов, а горчива тайна. Всъщност, и двамата са безнадеждно влюбени, но не един в друг. Mugi – в учителката му Akane Minagawa, а Hanabi – в Narumi Kanai, учител, приятел на семейството. Двамата младежи търсят взаимно утешение, убежище, където поне за малко могат да се скрият от страданието по тези, с които не им е съдено да бъдат. Дори да ги обединява физическа близост, ще могат ли да се спасят от самотата? Или всичко ще си остане по старому?

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 2 серии, без да знам, че има и субтитри. Исках да видя, как ще се справят Дори и Мию в главни роли, но не предполагах, че историята ще е толкова провокативна. Още по-изненадана съм от присъствието на Коки Мизута, който като колега на Дори в Амюз, трябва да играе пораснал характер.

Доколкото разбрах, учителят е доведен брат на Хана-чан. Много оплетена работа.

Дорамата върви успоредно с аниме към същата манга. Епизодите са по 24 мин.

С участието на 

 От километри си личи, че е сценичен актьор.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го без кой знае какви очаквания след като изгледах двата еп. на I'm not just going to do what Kurosaki kun says, който се оказа голямо разочарование, но бях много изненадана от това, което видях в шестте изгледани епизода, имайки предвид, че се води и училищна драма. Наистина е провокативен, смел и открит както ukio е написала в коментара си и за разлика от другия, който споменах се откроява с  много добра актьорска игра на главната двойка. Освен проблема за  несподелената любов се прокрадва постепенно и въпроса редно ли е да си играем с чувствата на другите, да отнемеш любимият на някого, може ли това да носи удоволствие.

И сега въпросът, чиито отговор не можах да открия е колко еп. е драмата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизодите са 8. Сериалът е много интересен. С нетърпение очаквам да излязат всички епизоди.   :inlove:

Не може да са осем, аз съм ги изгледала и на финал имаше промо за следващия еп., пък и историята не е завършена до осми въобще.

Аз прочетох, че са десет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да са осем, аз съм ги изгледала и на финал имаше промо за следващия еп., пък и историята не е завършена до осми въобще.

Аз прочетох, че са десет.

 

Гледах го през руски сайт и така пишеше. Благодаря, че ми каза, че са повече от 8. Това е още по-добре.  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok, ама айде да слагаме едно (18+) на този тип филми и сериали.

Това доста се отличава от обичайната ученическа дорама. И не, че не е хубаво - хубаво е. Но е добре да подготвим и 13 годишните ползватели на сайта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си се сетила за това уточнение.

Изгледах еп. 10. Тези двамата още се лутат безуспешно. Дано скоро се осъзнаят!

Всеки път съм на косъм да се откажа и все нещо ме връща към тази дорама Сега пък Такуя Негиши се появи в ролята на Ацуя (братовчедът) и раздвижи нещата. Д-бойс са си Д-бойс. Не мога да пренебрегна кратките им участия.

tumblr_omxruymbGh1u8xz9co1_400.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...