Jump to content

Naked Fireman (2017)


Recommended Posts

spacer.png

 

Naked Fireman (2017)

맨몸의 소방관

Държава: Корея

Година: 2017

Още известен като: Fireman

Жанр: драма

Епизоди: 4

Времетраене:  60 мин.

Сценарий: Yoo Jung Hee

Режисьор: Park Jin Suk

Канал: KBS2

Старт: 12.01.2017 г.

 

Актьорски състав:

Lee Jun Hyuk - Kang Chul Soo

Jung In Sun - Han Jin Ah

Jo Hee Bong - Kwon Jung Nam

Park Hoon - Oh Sung Jin

Seo Jung Yeon - Han Song Ja

Lee Won Jong - Jang Kwang Ho

 

Резюме:

Канг Чол Су е пожарникар, но работи и като модел, за да изкара пари за болен приятел. Обвиняват го в подпалвачество и убийство в случай отпреди десет години. Канг Чол Су и тайнствената наследница Хан Джин А се опитват да намерят истинския виновник.

 

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного ми хареса първи епизод.

Е, не се размина и без болест, но някак не толкова болезнено поднасят нещата,

има един лек закачлив хумор. Артистите играят добре и  са прекрасни,

криминалната нотка я бива. 

И е само 4 серии. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено, даже скучновато. Веднага става ясно кой е лошият, а главната е като дърво, даже не като, а направо дърво. Какво ще разтягат три  епизода още,  нямам намерение да гледам с тая мумия. Интригата липсва. Супер плоско замислено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не е ли гоблина да се разкарва насам - натам с меча-

 

Нищо особено, даже скучновато. Веднага става ясно кой е лошият, а главната е като дърво, даже не като, а направо дърво. Какво ще разтягат три  епизода още,  нямам намерение да гледам с тая мумия. Интригата липсва. Супер плоско замислено.

 

отпиши го. :28558:  :28558:  :28558:

На мен ми хареса, Лавандулке, ти каква искаш да бъде физиономията на жена в депресия,

живяла 10 години със ужаса от преживения шок, свързан с грабеж, пожар и по-всяка вероятност убийство...

И... според теб, кой е убиецът...или крадецът, какъвто е там... :dunno:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелят му, мошеника,  кой да е друг.

И като е в депресия, оти не се лекува и да си пие антидепресантите, а шари по чужди къщи на непознати мъже. Гениално измислено шъ знайш.

 

Значи кво- коза в депресия, изваден от нафталина  мошеник-убиец, любовница прислуга по случайност и безличен пожарникар, голещ 10 минути тор. с с всичките им напъни, не могат  и на дръжката на меча да стъпят( даже тя по-интересна от тях),  тъй че няма нужда от Гоблина :na2:

Въпрос на вкус- не натрапвам, а изразявам мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но нали той е бил в затвора,

след като нашият го е издал? Вярно, може да е за друга кражба. Но не мисля, че толкова очеизвадно, още в първа серия да става ясно.

По съм склонна да има връзка с полицая, щото все иска да потули случая. Както и да е, аз ще го доизгледам, защото главните ми са готини,

и ще пламне искрата... пък накъде  ще тръгне пожара, и кой най-накрая ще изгори...все тая... Някой лошко ще е. :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятни два епизода в един ден! Остава само още един. Ето така се прави!

 

 

Убиецът май ще се окаже съвсем различен човек, дори аз не очаквах. Лелята ми напълни душата, когато се обиди, че я нарекоха "лелче", изглеждала поне десет години по-млада! :28558:
Девойката започна треска да я тресе щото се усети, че я водят за носа и щото го рисува полу-съблечен (полу-облечен за песимистите). А пожарникарят го харесвам още от "Кметството".

 

Който не го е започвал, да напада - хубаво сериалче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамата с главната са прекрасна двойка. :emote_kiss3: Има какво да се желае откъм игра обаче. Имам предвид,

корейските юзди и норми, които парират играта на артистите 

и не им позволяват спокойно да се отпуснат, и покажат истински любовни емоции и чувства, а не само пърхане,

мигане и подскачане при само едно докосване,

с притеснението през цялото време, за моралния, правния и паричния кодекс.  :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е гръмко заглавието - 99% от времето си е облечен  :28558:  Иначе не е зле - лека кримка и се гледа бързо - все пак е само 4 епизода ;)

На Чо Хи Бонг как му отива да играе лошшшш хаха

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През 2017-та съм го пропуснал. Сега като чета анонса виждам, че е базиран на китайска BL новела, но са заменили единия герой с женски персонаж. Създателите, разбира се, ще отричат, но си е чист плагиат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...