Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Run-Off (2016)

국가대표 2

 

Държава: Корея

Година: 2016

Още известен като: Take Off 2

Жанр: драма, спорт

Времетраене:  126 мин.

Режисьор: Kim Jong Hyeon

Субтитри: Английски

 

Актьорски състав:

Soo Ae - Lee Ji Won

Oh Dal Su - Kang Dae Woong

Oh Yeon Seo - Park Chae Kyung

Kim Seul Gi - Jo Mi Ran

Ha Jae Sook - Ko Yeong Ja

Jin Ji Hee - Shin So Hyun

Park So Dam - Lee Ji Hye

Ahn Hee Yeon (EXID) - Lee Bo Mi

 

Резюме:

Заради домакинството на Олимпиада в Южна Корея спешно е сформиран женски отбор по хокей на лед с много разнороден състав – ученичка, бивша фигуристка, състезателки по шорттрек и хокей на трева, секретарка, севернокорейска бегълка. Какво да чакаш от такава команда?

 

Свързан с Take Off (2009)

 :essub:

 

С български субтитри: :click: :click:

С български и английски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, хора, гледайте! Толкова ме развълнува филма, неочаквано ме хвърляше в неистов смях и после сълзи. И моментите на леда бяха много истински, скоростни и даже груби. Жени и хокей на лед ми звучеше като антоними, особено тези момичета /а актрисите са страхотни!/, събрани от кол и вЪже, обаче получената картинка е толкова завладяваща и вдъхновяваща... Много се надявам да се намери добра душа да го преведе, струва си!

Препоръчвам силно филмчето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен филм. Смешен, тъжен, спортна тематика,  има от всичко. Отличен актьорски състав. Отново отлична роля на една от любимите ми - Oh Yeon Seo. Отношенията между двете сестри бяха много добре предадени на екрана. Няма как да не се разчувстваш. Всички бяха чудесни - Kim Seul Gi, Jin Ji Hee.   Не познавах до сега  Park Soo Ae, но беше превъзходна, чудесна кака за останалите девойки. Тъжно е, как две страни могат да разделят едно семейство. Силно препоръчвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...