Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

704_1327144_845513.jpg704_1376582_175477.jpgayusi1.jpg

 

Love & Life & Lie (遇见爱情的利先生)

Страна: Китай

Също така известен като: Yu Jian Ai Qing De Li Xian Sheng

По новелата на: Zheng Yuan - “Glass Slippers”

Година на излъчване: 2017 – Януари – 04 до 2017 - Януари – 24

Време на излъчване: 2017

Жанр: Драма, Романс

Канал: ZJTV

Епизоди: 41

Режисьор: ZJTV

Субтитри: Английски

 

Участват:

Zhou Dong Yu като Liu Xin Tong

Chen Xiao като Li Yao Nan

Liu Xue Hua като Xu Feng Ming

Ye Julia като Ji Zhi Zhen

Mao Nikita като Qi Shan Shan

Merat като Ouyang Che

 

Резюме: Може ли един инцидент да промени напълно живота на някой?

Liu Xin Tong (Zhou Dong Yu) е младо момиче от бедно семейство, което след инцидент е принудено заедно с майка си, да се преместят в дома на богатият бизнесмен Ji Bai Jun. Там тя ще открие не само любовта в лицето на Li Yao Nan (Chen Xiao), но и ще се озове в сложният живота на един богат клан…

 

Свали :click:  :click:  :click:


Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, новоизлюпеният татко Chen Xiao  - в края на декември съпругата му Мишел Чен роди момченце :)  Докато мама гледа бебока вкъщи, той е навързал няколко проекта един след друг.

Ама "малко" клиширано ще е тука - добрата стара двойка - милото и изстрадало бедно момиче и разглезеното богаташчето :D Но пък може да излезе нещо интересно. Главната на мен не ми допада особено, но за миналата година обра няколко различни награди, че даже грабна и за най-добра женска роля на едно от най - престижните тамошни отличия (но за филми, откъм сериали това е едва вторият дет участва.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи еп. и затова ще хвърля малко повече светлина относно сюжета.

 

Главната и дъщерята на богатото семейство, в което ще се озоват двете с майка и са разменени при раждането. Майката знае, че това не е нейната дъщеря и двадесет години търси своята. Главната спасява  въпросния богат господин от грабител, но е леко ранена и затова той заедно със сина си я закарват в болницата. Там майка и го вижда и го познава, защото техните две момичета са единствените родени деца в него ден в болницата и сега ще търси начин да се озове в тяхната къща, за да е по-близо до дъщеря си. Двете момичета обаче са като куче и котка по между си

 

Това е, което стана ясно от 1 еп. Ще погледна още няколко еп., защото не съм много сигурна дали ще си заслужава, не съм от  очарована и от главния, ролята му е на разглезено богаташче, но от онези неприятните, които по-скоро дразнят с лигавото си поведение, но ще видим. Другият, който е осиновеният син в богатото семейство ми харесва много повече и в евентуалния любовен триъгълник, който предполагам ще забъркат, повече бих симпатизирала на него. Но от един изгледан еп. няма как да го твърдя със сигурност, затова ще му дам още малко шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи еп. и затова ще хвърля малко повече светлина относно сюжета.

 

Главната и дъщерята на богатото семейство, в което ще се озоват двете с майка и са разменени при раждането. Майката знае, че това не е нейната дъщеря и двадесет години търси своята. Главната спасява  въпросния богат господин от грабител, но е леко ранена и затова той заедно със сина си я закарват в болницата. Там майка и го вижда и го познава, защото техните две момичета са единствените родени деца в него ден в болницата и сега ще търси начин да се озове в тяхната къща, за да е по-близо до дъщеря си. Двете момичета обаче са като куче и котка по между си

 

Това е, което стана ясно от 1 еп. Ще погледна още няколко еп., защото не съм много сигурна дали ще си заслужава, не съм от  очарована и от главния, ролята му е на разглезено богаташче, но от онези неприятните, които по-скоро дразнят с лигавото си поведение, но ще видим. Другият, който е осиновеният син в богатото семейство ми харесва много повече и в евентуалния любовен триъгълник, който предполагам ще забъркат, повече бих симпатизирала на него. Но от един изгледан еп. няма как да го твърдя със сигурност, затова ще му дам още малко шанс.

Този сериал, като сюжет много ми прилича на един тайландски, който съм гледала преди време. 

Майката, разменя двете деца, защото нейното се нуждае от лечение, а тя е бедна и няма пари. Взема дъщерята на богаташите и оставя нейната. След време съдбите им се пресичат и тя заедно с истинската дъщеря на богаташите отиват да живеят в тяхната къща. Дъщерята на бедната е станала много капризна, надута и буквално зла, а другата е нейна противоположност. Майката започва да се държи зле с дъщерята, която е отгледала и започва да помага и оправдава нейната. Естествено има и богат, красив мъж, който е харесван от дъщерята на бедната, в последствие той се влюбва в дъщерята на богатите и тя в него. Почва се с типичните гоненици, недоразбиране и интриги и има и един друг, който пък харесва бедната девойка но на финала не го огрява. Лошата мома пък в последствие почва да трови и убива и на финала умира, а майка и отива в манастир. Главните се събират и така.

Не помня как се казваше този сериал но мисля, че приликата е голяма от към сюжет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драма, драма...и мноо сълзи ( със сигурност една цяла серия не спряха... как не потопиха Титаник не знам)... скоро не си бях причинявала такава "мъка".

Добре че се се засилих да го доглеждам с недовършени субтитри, че да си превъртам на воля... та...

Главния е един от новите ми любимци, а иначе героя - красив, умен, работлив, богат, любвеобвилен... Мацката- силна, добричка, жертвоготовна, всеотдайна... пирфектната двойка... и всички останали с една единствена цел... да направят живота им непоносим... добре че има справедлив сценариен край... ако има такъв термин... вече мога да спя спокойно... голяма мъка беше цялото начинание... 

Не мога да не спомена, че "майката" на главната печели приза за най-отвратителна такава...

Като цяло сценария си беше добър и последователен и резките обрати ми идваха в повече, но така се запълват 40+ серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мери, а какво стана с брата на богатото момиче, който беше осиновен?

Влизаме яко в спойлерите квото и да кажа... Той е един от тез дето им утежниха живота... и доста трудно се предаде... и  чак като осъзна, че не я прави щастлива... взе че я пусна. 

 

Линк за сваляне с англ.субс :)

Редактирано от merisa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...