Jump to content

K.A.R.D


briax

Recommended Posts

Май това им турне и по-точно една информация около него и нашата страна вчера разпали страстите у фейса...:ilovethis:

 

И една интересна концепция за представяне на новия алум...

„Като червено слънце, светещо в дълбок мрак.“                                                       „Въпреки че никога не сме си представяли, че ще станем врагове.“

kard-11.jpg kard-21.jpg

 

"Всички очи са насочени към мен, докато духът ти се руши."                                 „Исках да ви изпратя добре, тъй като това е последният път, но.“

kard-31.jpg kard-41.jpg

 

Замислям се сега, това последното изречение да не е насочено към момчетата, че четох някъде, че трябва да влизат тая година в казармата. Ама едва ли. Просто сега така ми дойде и да си го кажа...

 

KARD 4th Mini Album 'RED MOON' _ HIGHLIGHT MEDLEY

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KARD 4th Mini Album 'RED MOON' _ M/V TEASER #1

 

KARD 4th Mini Album 'RED MOON' _ M/V TEASER #2

 

Off Topic

 

[Teaser] KARD(카드) _ 4th Mini Album 'RED MOON' _ CONCEPT VIDEO #SOMIN

 

[Teaser] KARD(카드) _ 4th Mini Album 'RED MOON' _ CONCEPT VIDEO #JSEPH

 

KARD 4th Mini Album 'RED MOON' _ CONCEPT VIDEO #JIWOO

 

[Teaser] KARD(카드) _ 4th Mini Album 'RED MOON' _ CONCEPT VIDEO #BM

 

KARD 4th Mini Album 'RED MOON' _ KEYPOINT DANCE

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KARD говори за бъдещи планове, предстоящото влизане в казармата на J.Seph, опитват нови неща за завръщане и още...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spacer.png

"My scattered mind and heart revolve around you tonight..."  :wub:

Spoiler

Най-силният им мини-албум от дебютния "Hola Hola" насам! От тийзърите не успях да предугадя, че песента ще е толкова добра, но е факт. За мен се нарежда директно в топ 3 на най-добрите им - наред с Don't Recall и Rumor. Видеото е просто разкош... "Секши" - както биха казали нашите любими корейци. :D Jiwoo ми събра погледа с това черно потниче, а в червената поличка ми напомня на опакован подарък по случай Св. Валентин. :ilovethis:

spacer.png

Да са живи и здрави и дано бъдещите им проекти са в подобен стил! Напомниха ми отново защо ги харесах навремето... :happy:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса песента им, особено припева...:panda-145:

И пак малко ме хвана яд, че няма да може да ги видим в София тази пролет. :(

А иначе в предния ми пост тук, в тази статия за тях прочетох, че са ги попитали кога може да се очаква пълен албум от тях. Somin е отговорила: "Може би около следващата година", при което J.Seph казва: "Може да не съм с тях догодина". И допълва: "Ако ще се справите без мен, вие имате право.“

Намеква, че му предстои да влезе в казармата. Но аз до колкото знам и B.M е 92-ри набор, но за неговата казарма никой не споменава. Поне да влизат заедно. Докато излязат, женската част ще подържа групата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild Да влизат и двамата в казармата, ако се налага! За Somin и Jiwoo няма нужда да се тревожат! Като техен "оппа" хващам първия полет и ги водя с мен. B) Жилища - бол, за всяка има по едно + едно общо за сбирки! Не съм убеден само, че ще мога да ги огранича с храната - може да качат някое килце, но пък ще наваксаме с физически упражнения! :happy:

 

 Няколко клипчета и от мен:

("Черното потниче" в пълната си прелест... Дано пуснат и някаква версия с облеклата от 00:09! :rolleyes:)

(Ханбоци + училищни униформи... И без установени фетиши да е човек - пак ще се загледа! :lol: )

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KARD - ENEMY _ Choreography Video

 

По принцип KARD много-много не ги следя /голяма грешка бих казала/, обаче това им завръщане много ме радва, в смисъл харесва ми и  то доста. Щом даже тази песен изпълнена само от момичетата ми допадна / а аз рядко слушам, а още повече харесвам женски изпълнения в кпопа/.

 

Айде и това, че и заглавнатя песен е мега...:panda-145:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild  @Erutan Малко ви влизам в разговора, но  ....  За BM не се говори за казарма защото той се води Американски гражданин. А доколкото знам тези, които са родени в други държави или са от смесени бракове не ходят или не ходят ако не искат може би..

 

И аз много им харесах последно им завръщане .. Много хубави сцени по предавания имаше.

 

Да сложа участието им от IDOL RADIO. oт миналата седмица

비엠&제이셉- INFERNO    

RED MOON

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...