Jump to content

K.A.R.D


briax

Recommended Posts

Жалко. Песента е посредствена. И самият тийзър не беше нещо кой знае колко грабващо, но сега след като прослушах цялото парче просто ми стана мъчно - накъсан ритъм и форсиран припев. При условие, че са имали всички песни от самото начало, трябваше да оставят Don't Recall (или дори Rumor) като водеща. Така де факто "дебютът" им се оказва много много по-слаб от пре-то. Харесвам групата, но няма как да кажа, че Hola Hola е успех.

Ето две клипчета, които си струва да се видят. (Повече от новата песен, поне според мен...)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, на мен си ми харесва, определено по нищо не може да измести нито един сингъл от пре-то, този cutesy стил, според мен, не им ходи много. Иначе песента е подходяща за слушане в този сезон. Клипът е красив, танцът е сладък и всички са много красиви.

 

 

Името на фенклуба им беше разкрито днес, то ще е Hidden Kard, като значението е, че ние, феновете сме скритата карта без която Kard не могат да съществуват.

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е , след експлозивната "Oh Na Na", която си свърши работата и ги направи световно разпознаваеми, другите песни не са толкова блестящи. В един стил и приемственост в хореографията, след третата вече не очаквах да чуя нещо много по различно поне в този албум. Не ги виня, обаче - формулата им работи засега безотказно, а вярвам че бързо ще изкарат и нещо ново. Като група и поотделно и четиримата са много забавни и атрактивни, звучат и танцуват добре, продължават да интригуват.

 

От шоукейс-а

 

 

Версия в редичка

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми харесва макар и да не е нищо особено. Мен лично "Rumor" и "Don't Recall" са ми любимите. Честно казано мен точно тая приемственост в песните/танците ми харесва и се надявам да си остане така.

Нямам против да сменят стила за втория албум, но не държа - този е уникален и техен си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хореография:

 

Единствена Somin закова всички движения, имаше някоя друга грешка, която направиха останалите, но и така ми харесва. KARD в една различна непринудена светлина.

Off Topic

 

 

 

 

Добавям и още малко дебют стейджове:

 

Music Core[22/07]

 

 

SBS Inkigayo[23/07]

 

 

Бяха гости на AfterSchoolClub на 25.07:
 

Off Topic



 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колекцията - още една версия с хореографията. Е, много са свежи, няма как да не ги харесваш

 

 

И танц за "Let's Dance"  - под напрежение , 5 опита, 2 успешни

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм напълно объркан, между сайт: тук или завръщане, но клоня да повярвам повече, че ще бъде завръщане или по-точно се надявам да е завръщане. Тъй като нямаме дата, предполагам, че може да го очакваме към средата на ноември или в края: тук

kard_1508686093_official.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента ми хареса повече от "Hola Hola" , което е доста показателно, защото тази песен си ми беше на плейлиста цяло лято, че и до сега. Музикалният клип и хореографията са както и преди великолепни.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимите ми руукита (вече не баш) пак се разписаха. Песента ми харесва, клипът също е интересен. Хореографията не я виждам много,  тъй че не мога да кажа, но си е в техен стил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено новият албум ми допада повече като подбор на песните. Нещо ненатоварващо и точно в техен стил. Клипът към You In Me откровено казано ми е една идея по-мрачен от необходимото - можеше спокойно да минат и без трупове/некрофилия. Кому биха харесали подобни неща? За сметка на това обаче, хореографията е може би най-добрата им, която съм виждал до сега. Прекрасно заснето:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...