Jump to content

Recommended Posts

Има, ама с това забавяне миналата година,  седи още нерадактиран в чекмеджето.:-)))

Направо ми убиха мерака.

Та засега още няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че за преводачите въпроси от рода на "Кога ще има превод/ Кога ще е готов / Кога ще го пуснете / Колко още да чакам" са ужасни и действат адски демотивиращо :) Когато и АКО има превод, ще бъде обявено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се,знам че е много труд и време,ако можех сам щях да го преведа обаче не мога...просто ще направя много грешки и си признавам че много неща не са ми ясни,затова търся помощ!Супер съм благодарен на преводачите,може да изглеждам нахален че съм нетърпелив,просто искам да гледам филмите на Кимура с класен превод  ,фен съм и за тва..:)Не мога да разбера защо и някои негови филми не са преведени а са яки според мен,мотивирайте се от вашите фенове като мен например,аз съм фен и на преводачите колкото и на самия филм :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е като по- старите сериали, но пък и Актьорът все пак и остарява и прави по- сериозни и улегнали образи / доколкото героят е такъв:-))/

Но пък целия каст е хубав.

Имаш ЛС.:-))

Кои филми с него са непреведени..., всъщност.:-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

THX naia  :kiss2:!!На ЛС съм ти казал за негови непреведени филми,имат субс и на руски виждал съм,но не разбирам почти нищо :ph34r: А това че Кимура е остарял не пречи изобщо,все пак съм му нов фен и го гледах за 1 ви път в Мусаши ,минало е доста време,а Мусаши го гледах преди няколко месеца и съм изгледал всичко преведено с Кимура досега  :) Кефя му се какъв голям актьор е ,много е различно от това което бях гледал с разни манги и тъпи хоръри. И I'm Home също беше готин сериал с тия маски и ключове супер оригинално,мангата по която е правен не бях я гледал признавам си.Обаче има и мноого стари негови филми които също са яки и там вече ..разчитам на тебе  :asian: и за новите също :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм голям фен на Кимура и в частност на японското кино. А доколкото разбирам и ти Ная също. Винаги си подбираш най-доброто от излезлите заглавия. Аз не бих те пришпорвал за превода но наистина много много ми се иска да го догледам, така че когато можеш давай! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

THX за превода Naia :) Супер съм ти благодарен,Кимура във всяка роля е перфект и в тоя сериал също ,наистина избираш най доброто както казва rudimi защото Кимура е най добрия!Кофти е че много бързо свършват само 10-11 серии,обаче сега ще чакаме Бодигардаа!:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода, Ная! :bow:Откога го чакам... чак подскочих от щастие като видях, че е преведн :)

Сериала е интересен, с много медицинска терминология. Хареса ми!

Ех как ми беше домъчняло за Кимура - истински наслада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен сериал, даващ надежда с тези прекрасни лекари! Много топъл и зареждащ, и макар да беше твърде нереалистично

Off Topic

да не загубят нито един пациент при всичките сложни операции, които правеха,

 

съм доволна от това решение на сценаристите.

 

Кимура си е Кимура, благодарение на него (и на превода на @naia - :wub:) гледам от време на време японски продукции. Много ми допадна начинът, по който достъпно и нагледно обясняваше на пациентите си какви процедури им предстоят. Героят му имаше чудесна химия с баща си и макар че отношенията им не бяха блестящи, или точно заради това, чаках сцените с тях с най-голямо нетърпение. Друг любим образ ми беше Шибата, още от първата ѝ поява на екран с поведението си ме спечели и така - до края. 

 

Гледайте, струва ми се, че няма вероятност да останете разочаровани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го намирам във vbox7. Ако успея да сваля видеата, ще го кача и за онлайн гледане с бг суб във vbox-a. :) 

 

Едит:

Да се поправя! намерих линк за гледане във vbox7 :click:

Редактирано от felicyti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пак го закъсах  :) , понеже ми хареса и ще ми е трудно да се обоснова. Лесно ми е да кажа, кое не ми допадна, но истината е, че го глътнах за отрицателно време и ме усмихна.

@naia , благодарение на теб съм изгледала толкова много , че няма как да не си сред любимите ми хора във форума. От все сърце ти благодаря за труда.

Вместо да философствам , ще отбележа най- важното : гледайте сериалчето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...