Jump to content

Recommended Posts

andi11    112

1473687029-63922840_l.jpg

84701311-368-k988870.jpg13108557_1124784360898138_905648811_n.jp006p1147gw1f7qtoocdhmj31mc12w7sp.jpg498_o.jpg57f1c80d6c16455e4e7ad44a47eac2491496cb98

A Round Trip To Love

Държава: Китай

Жанр: драма, boys love

Година: 2016

Времетраене: първа част-110мин., 2 част-58 мин.

По новелата със същото заглавие на Lan Lin.

В главните роли:

Gao Tai Yu като Lu Feng

Huang Jing Xiang като Cheng Yi Chen

Резюме: Lu Feng и Cheng Yi Chen се запознават  като студенти и въпреки различните им характери  между тях се зараждат силни чувства, но разбирайки за тях, семействата им правят всичко възможно да ги разделят изпращайки единия от тях в друга страна. След години те се срещат отново в компанията, която е собственост на семейството на Lu Feng, а Cheng Yi Chen е техен служител и се оказва, че старите чувства не са забравени.

Трейлър:

онлайн с руски суб- за да гледате филма, трябва да имате регистрация в v kontakte

онлайн с англ. суб

• Like 1
  • Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
naia    233

Е, това вече много ми хареса. Не е блудкаво и тегаво. Чувствата са ясни,

доста драматизъм във втора част и отворен, поне за мен финал.

Авторите са си оставили вратичка за продължение, а дано!

Който е на тази вълна, да го гледа!

• Like 1
  • Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
minchoba    7

Дремещият садист в мен остана доволен от бруталната част :ph34r:. И двата главни образа бяха малко... хвани единия, удари другия. Теглене на локуми и излишен пълнеж не понасям, но тук бая претупано ми дойде всичко. Като седна да анализирам след гледането, мога да намеря логиката в действията на героите и подбудите им, но  в процеса на гледане това не стана. Не ме убедиха, не ми оставиха време да осмисля случващото се, да вникна и да съпреживея. Забележките ми са изцяло към режисьора, монтажиста и този който е адаптирал сценария.

• Like 1
  • Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ftisland    84

Много ми хареса от прочетеното в резюмето и от видяният трейлър.Филмът ми изглежда доста силен и много хубав.Надявам се че може би ще се сдобие и с български превод,за да може да се гледа.:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lazeto    420

Надали ще се наеме някой първо са вградени субките второ свърши в нищото заради цензурата и трето бая брутални сцени си имаше и не е за всеки...:lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване