Jump to content

Recommended Posts

Да, типично в стил Noble, my love, но на мен ми хареса.

Двамата главни са ми много симпатични и само това може да ме накара да продължа да гледам, дано да има  и за какво друго да продължа, де!

Олее, страхотна последна сцена на първи епизод, аз поне в корейски сериал много малко такива съм гледала. Според мен стиснатите устни предполагат неопитността на девойката ( въпреки че е на 25 момето, ама хайде). Страхотно им се получи химията, зарадваха ме, хахах....

Секретаря е разкош и го гледахме  и него в Noble, my love.

Очаквам с нетърпение следващите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма тъпня (3-6 епизод). Дано в следващите епизоди се случи нещо, защото до тук  (изключая първите два епизода) е пълна скука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам само един въпрос: Защо главната героиня не реагира по някакъв начин спрямо детето на майка си? Ако и е полу брат все ще му продума нещо, ако и е таен син, все ще го приласкае и ще го прегърне, ако и е изобщо някакъв поне едно "здравей" ще му каже и ще го погледне. Но това пълно игнориране в трета серия ми дойде като пълна загадка, абсолютно никаква логика не видях. Може ли да не го вижда и да не реагира изобщо? Абсурдно е. Дори приятелят и в кафенето каза "здравей" на малкия и попита детето на колко години е, дори той показа повече отношение. Главната героиня, каква се пада на това дете, да не би да го мрази или нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно горния коментар - и аз го забелязах това, но е моментно. В 4 епизод нещата са по-добре. Кой знае, може сценаристите да са пропуснали детайла за игнора или пък просто причината да е това, че въпросното дете не е истинският й брат.

Таи доста омраза към майка си..ама то разбираемо до някаква степен. Може това също да е част от причината за държанието към момченцето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат и сестра ги представят за момента. Но хлапето и на нея вика "мамо", не само на майка й, а бащата на главния сто пъти каза, че искал внук. Залагам, че накрая детето ще се окаже син на главната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мислех Десини, но няма начин да съществува такава бездушна и сляпа майка, която като види детето да не го приласкае. При срещата им тя го игнорира. Такава майка не би могло да има. А и моментите и с него са само формалност, почти не дават двамата, така че тя не се вписва като майка. Единственото оправдание е да има някаква амнезия и да не помни.....при всички други случаи би било много грубо от нейна страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, това дете не може да е на 2 години. Дори казаха, че е на 3. Доколкото съм чувала, са нужни 9 месеца за една бременност. Историята между двамата е отпреди 3 години. Излиза, че детето е на 2 и малко. Не върви просто...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, това дете не може да е на 2 години. Дори казаха, че е на 3. Доколкото съм чувала, са нужни 9 месеца за една бременност. Историята между двамата е отпреди 3 години. Излиза, че детето е на 2 и малко. Не върви просто...

До колкото знам в Корея се раждаш на 1 година и така започват да броят от 1 не както нас тука 2 месеца 3 месеца и т.н  Така че сметките излизат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах да кажа, че актрисата е много сладка и миличка и и отива да играе наивна, глуповата и неопитна жена. Добре и се получава. Обаче главния според мен не го бива в лигавенето и в моментите когато се излигавя и разнежва /къдър-сцените в края на 4-ти епизод например, след финала го дават да се лигави с храната и да се радва/ не му отиват изобщо, сякаш преиграва. На този актьор излъчването му е секси и сериозно, дори леко лукаво, и не му стои да се прави на инфантилен хлапак. Много са готини като визия, но тези образи дето им лепнаха, е добре да се подобрят. И все пак ще следя сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам в Корея се раждаш на 1 година и така започват да броят от 1 не както нас тука 2 месеца 3 месеца и т.н  Така че сметките излизат. 

Освен това в Корея винаги си забременяват от една единствена нощ в сериалите :28558:  и макар да не гледам, съм заложила още от началото и следя коментарите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече знам,

че главната и главния са родителите на детето, видях го в ютуб. ОБАЧЕ, никога няма да приема тази жена за негова майка след неубедителното поведение на майка и пълното игнориране на детето в 3 епизод. Няма близост между главната и хлапето, и е неестествено да стане близост ей-така, изведнъж, след 5 серия натам.Или си майка, или не си, или обичаш или не, или се грижиш или не - за мен средно положение няма и не може да има. Камо ли пък такова пълно игнориране като в 3 серия.

От това единствено нещо ми се отщя да гледам сериала. :mad: :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно горния коментар -

след последната серия и аз се убедих честно казано, че е нейно дете. Държанието й към момченцето наистина беше доста странно, но може и да не е било умишлено, а ние да преувеличаваме. Не знам, опитвам се да вмъкна малко оптимизъм в цялата ситуация. Все пак това беше една единствена сцена, нататък не се държа така с него или поне аз не забелязах..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Да, и аз така мисля, щото пък някво прекалено очевидно ни накараха да си мислим, че е нейно дете..Тъй де, ся ще гледаме сеира на главния :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамата главни са големи сладури, въпреки неадекватните им действия от време на време и лигавенето на главния. Като цяло ми е забавно да го гледам. Само дето не знам защо корейците като правят филм комедия/романтика трябва да има и драма в някаква доза?! Досега мисля не съм гледал корейска комедия/романтика чисто. Един такъв сериал типичен е руския Кухня. Там главните са направо огън. И комедия на килограм ... но както и да е. Сериала не е ли 13 епизода?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях с доста по-големи очаквания в началото честно казано. Краят беше доста хаотичен. Прекалено много действия в рамките на половин час... Общо взето сериалът става за убиване на време, но не е нищо особено.

 

П.П. Да, сериалът е 13 епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го превъртях след трети епизод за 1 час снощи.Такова нещо не бях виждала до сега и един час  дори, си е пълна загуба на време. Флашбек след флашбек и така от 3  до 13 епизод. Я има- няма 1 час снимачно време. В бързината така и не разбрах  откъде все пак дойде детето. Ще го впиша в темата за най-тъп сериал за всички времена. До сега първенец ми беше оня с Кравешкия поглед и хубавото Хони-" When A Man Loves" ,  но тоя надмина всички сериали с Пепеляшки  по глупост.

Началното ми мнение за евтин Арлекин роман е било прекалено хубаво за това, което видях на бързи обороти.

П.П.Моля някой да каже за детето, че това ми беше зора да разбера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...