Jump to content

Recommended Posts

vsDWhLvFVfNcBs3E75Z7XA0jqKC.jpg

 

Memories of Love (2018)

路繁花相送

Държава: Китай

Още известен като: The Road To Bid Farewell Is Filled With Flowers,

Yi Lu Fan Hua Xiang Song; All Along the Way, Blooming Flowers Shall See Us Off

Жанр: драма, романтика

Епизоди: 41

Времетраене: 45 мин.

Сценарий:  Tang Yao и Jin Guo Dong

Режисьор: Liu Miao Miao

Канал: JSTV

Начало: 07.02.2018 год.

Субтитри: Английски

 

Актьорски състав:

Chung Wallace като Lu Fei

Jiang Maggie като Xin Chen

Yan Aaron като Lin Le Qing

Li Sheng като Xin Di

Lee Christopher като Xin Kai Yu

Mok Christina като Ji Ruo Li

 

Резюме:

Lu Fei (принц Очарование), среща упоритата и непокорна Xin Chen. Въпреки абсолютно различните им характери, те изпитват силно взаимно привличане и се влюбват, но по-късно се разделят. След десет години, връщайки се от чужбина, където има фирма, Lu Fei започва да търси Xin Chen, за да осмислят отново старите чувства.

 

 

Свали с английски субтитри  :click:  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста познато като сюжет, но пък харесвам този тип сериали-съвременни с преплетени взаимоотношения,

любовни недоразумения, изпълнени с куп драматични сблъсъци, любовни трепетни моменти, влюбени погледи, въздишки,

и в крайна сметка, с щастлива развръзка. Още повече като знам какъв изпепеляващ огин, могат да запалят Уолас Чун и Арон Йен. Очаквам.  Но е твърде далечна датата, почти догодина. :28558:  :dunno:  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като карам наред драмите на Уолас Чунг, стигнах до тази.

Щеше ми се да прочета малко повече отзиви от гледалите сериала.

Моля дами, дайте ми причина да не го зарежа, че аз не си падам

по прекалено захаросаните истории. Дано тази драма да не. е такава.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа, че и аз чакам някой отзив, но заради Аарон:D Уолъсчо го харесах само в две неща,

Off Topic

като и двете са по-стари, новите му са в състояние да ми докарат депресия:lol2: От няколко години са го абонирали за образа на Принца на Белия Кон, който спасява де що има многострадални героини. Един път колкото и да е блудкаво-ок, втори път-търпи се, ама когато станат повече от три....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти. Аз го харесах много в "Късно е да ти кажа: Обичам те". Гледах го и в "Генералът и аз". Добър

актьор е и затова правя преглед на това, в което участва. Тук стигнах до 5-ти епизод. Досега върви малко 

като арт кино. Действието е накъсано и този похват е доста интересен. Надявам се сред средата да не се

размие и да стане безинетресно. Едно нещо обаче ме дразни много - направил си е май пластична

операция и физиономията му е като замръзнала. Няма нито една бръчка, но изглежда някак подпухнал.

Не разбирам много от тези неща и не съм съвсем сигурен в това, но има нещо нередно с външния му вид.

Аарон Ян до тук не се показва много и нищо не мога да кажа за неговата игра, но си е хубавец от където и да погледнеш.

Продължавам нататък.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, bond написа:

Тъй като карам наред драмите на Уолас Чунг, стигнах до тази.

Щеше ми се да прочета малко повече отзиви от гледалите сериала.

Моля дами, дайте ми причина да не го зарежа, че аз не си падам

по прекалено захаросаните истории. Дано тази драма да не. е такава.

 

 

Може да те разочаровам, но го зарязах, даже  и с тези актьори. С нищо не ме заинтригува и не му мислих много да му сложа кръста. Нямаше грам идентичност и собствено звучене.Накратко-един от кюпа, дето няма и да се сетиш за него след месец.Добре, че има картинки и описания за такива, а в случая  и двама известни.Няма да определям от кой пол.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...