Jump to content

Missing Woman (2016)


lazeto

Recommended Posts

spacer.png

 

Missing Woman (미씽: 사라진 여자)

 

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Missing: Sarajin Yeoja

Премиера: 30 ноември 2016

Времетраене: 100 мин.

Жанр: Мистерия

Режисьор: Lee Eon Hee

Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:

Uhm Ji Won като Ji Sun

Kong Hyo Jin като Han Mae

Kim Hee Won като Detective Park

Park Hae Joon като Park Hyun Ik

Jeon Suk Chan като Detective Nam

Lee Sung Wook като Detective Seo

Jang Won Young като Suk Ho

Kim Jin Goo като майката на Suk Ho

Kil Hae Yeon като свекървата

Kim Sun Young като massage parlor owner

Lee Yong Lee като caregiver grandmother

Seo Eun A като Soo Ryun

 

Резюме: Джи Сон (Uhm Ji Won) е разведена млада жена, решена да започне отново работа, за да отглежда дъщеря си сама. Затова наема корейско-китайската бавачка Хан Ме (Kong Hyo Jin), която поема грижите за домакинството и за Да Ън. Докато един ден Хан Ме не изчезва с дъщеря ѝ…

 

С български субтитри :subs: :click:

С английски субтитри :click: 

С руско озвучаване :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е добър - определено си отговаря на жанра. Беше ми интересно да разбера какви са причините на бавачката и как ще се разплете историята. Главната актриса се справи много добре с ролята си. Не знам от превода ли беше, но детективът ми се стори неадекватен на моменти. Може и да е било, че след ролята на развратен адвокат в "Жена ми ще ми изневери тази седмица", ми беше странно да го гледам в такава сериозна роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам похвата с прескачане от настояще в минало, за да се подреди пъзелът постепенно, но тук или аз съм гледала твърде разсеяно, или това ми дойде объркващо - по 5 минути се чудех сега къде в историята се намираме и какво точно се случва... От това желание да го направят по-интересно малко позагубих интерес :) Иначе, признавам си, съчувствах повече на бавачката, отколкото на майката. Тази героиня (не актрисата, която си изгра прилично ролята) ми падна в очите в момента, в който се прибра и свърши куп други "важни неща", като да пусне телевизора и да си види шоуто или пък да се напие с вода, преди да влезе да си провери детето. Не знам, трябва ли да се случи нещо подобно, за да се наложи да си пренареди приоритетите? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...