Jump to content

Recommended Posts

 

Така, виждам някои хора добре са се разпознали в мнението на мишлето, което си беше съвсем резонно и безобидно, без да посочва конкретни потребители, нито да обижда някой. Темата, за съжаление вече е заключена, а сега ще трябва да се четат тези разсъждения и в темите за сериалите ли?  Направо сте като развалени грамофони, ще ме прощавате, но наистина писва.

 

За сериала - аз съм до 3-ти епизод, чинно си чакам бг превода и ми харесва  точно толкова драматичен колкото е. Главния все някога ще излезе от затвора и ще отмъщава, както си му е редът, но и сега не скучая, защото не се развива цялото действие в затвора, дават ретроспекции, дават другите герои и съм си ок с това. Продължавам да гледам.

Редактирано от parab
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 7-ми епизод определено се изправихме на нокти! Много молим вече и за бг буквички :)

 

След 8-ми епизод само мога да кажа, че сценария е много добър (дано не го развалят)!!! Отдавна не сме гледали с такъв интерес и нетърпение! 

Вече води и по рейтинг.

Мисля да го предложа за закупуване от бг телевизия. (сериозно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 10-ти еп. днес, на човек му се иска с лъжица да изтръгне сърцето на антагонистите и даде костния им мозък на кучетата... . (лично аз щях да си метна монитора през прозореца). 

Мерси за бг превода на 5ти и 6ти епизод :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно 10 епизод и на мен ми хареса. Най - накрая някакво раздвижване. И все пак вече знаем всичко, заради което си мисля, че 6 епизода са много така, че пригответе се за още една доза локуми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези двамата, Ом Ки Джун и Чи Сонг, са страхотни в ролите си. Дори и само заради тяхното превъплъщение си струва да гледаш. Не ти трябва нито да говорят, нито да четеш субтитри. По лицата и погледа им можеш да разбереш какви чувства бушуват в тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно 10 епизод и на мен ми хареса. Най - накрая някакво раздвижване. И все пак вече знаем всичко, заради което си мисля, че 6 епизода са много така, че пригответе се за още една доза локуми. 

Всъщност раздвижване има във всички епизоди. Жалко, че не сте им обърнали внимание. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е. Просто последно време повече търся нещо, което да ме вълнува по някакъв начин. Колкото и да са добри двамата главни през по - голяма част от времето не ме карат да се вълнувам, нито се ядосвам, нито се радвам, нито изпитвам някакво напрежение. Прескачам си и следващата картина много, много не се различава от предишната. Двамата главни наистина са много добри за уменията им нямам думи, но как си започнаха първите 2 епизода така силно и действието се развиваше с хубаво темпо, после нещо почнаха да буксуват. Отне им цели 7 епизода парче по парче да наредят пъзела и Джи Сънг да си спомни всичко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни, удължиха ли сериала? Или аз не разбрах финала от цялото превъртане, което му ударих? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва сериалчето. Изгледах на един дъх преведените епизоди и нито за миг не ми стана скучно.

Страхотен актьор е Джи Сонг и тук го доказва за пореден път.

А за Ки Джун...какво да кажа...перфектното лице на злодея-психопат! Роден е за такива роли!

Лично на мен,драмата не ми идва в повече и си е точно на място.

Благодаря за бг субтитрите и очаквам с нетърпение превода на следващите епизоди! Препоръчвам!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го догледах...след два месеца. Някак не виждам този сериал да се гледа наведнъж, аз определено бих се изнервила. Действието предполага да се гледа порционно, поне това съветвам аз.

Добър е иначе, не случайно е достигнал такива високи рейтинги. Корейците си ги обичат по- мелодраматичните сериали, а пък като се отнася за някой невинен понасящ неправди, ехе....

Значи, това е вторият тип истории за прокурори сред корейските- едните са за корумпирани прокурори, вторите за честни прокурори с кураж да се изправят срещу системата.. разбира се, в повечето сериали има и от двата типа, ама главната роля е важна.

Историята тук е ясна, дори краят е ясен, всичко се развива очаквано.. Въпреки това съспенсът е  много добър, държи до края на нокти, основно актьорската игра е причината за това. Джи Сонг си го знаем, че е нечовек, емоциите направо са му издълбани на лицето. Изигра една от най- добрите роли на изтерзан родител и несправедливо обвинен. А редом до него е Ом Ги Джун- и той е голям! Направи жестока роля като злодея, тая психопатска усмивка няма да я забравя... наистина те кара да започнеш да го мразиш и да му желаеш злото. Макар да имаше причина за злото в душата на Ча Мин О, просто няма как да се симпатизира на този персонаж, до самия край остава омразен. 

 Въобще, Джи Сонг и Ом Ги Джун направиха сериала..много силна игра, както е казала Tara, само заради тях всичко друго се преглъща(по дефиниция, всичко с Джи Сонг е задължително де). Да, драмата и сълзите са много и е вярно, че действието в затвора е доста еднотипно и мудно, на места с излишни повтарящи се подобни сцени, но пак казвам, корейците си ги харесват такива. Въпреки това има динамичност в сериала. Забавните моменти със съкилийниците внасят и хумор, и лекота. Само певицата от SNSD не я знам какво правеше в този сериал, ама нейсе..

Много ми хареса сцената в съда в последната серия. 

Spoiler

Най- после правилният начин на отмъщение и търсене на справедливост! Наистина малко идеализирано, когато Пак Чонг У заявява, че той е прокурор и затова няма лично да му отмъсти, а със закона, но се зарадвах да видя различно от обичайната лична вендета. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма боза, както казват някои от потребителите тук. След 1ва  серия е отвратителен сценария, чак не се трае. До 9ти епизод то не бе реване,тръшкане,сополи и инфантилно крещене. Ако имаше как да набия една права лопата в главата на Джи Сунг бих го направил с удоволствие. Чудех се как да не го спра и започнах с превъртане и към средата живна малко от амнезията. Досега само 2/3 пъти съм превъртал на сериал ама този не мога да го изтрая по нормалния начин.На всичкото отгоре видях, че е ударил 30% рейтинг в Корея, голям смях.

Редактирано от Blue_Moon
Моля без обидни определения и епитети.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.06.2017 г. at 0:02, Thunderbane написа:

Голяма боза, както казват някои от потребителите тук. След 1ва  серия е отвратителен сценария, чак не се трае. До 9ти епизод то не бе реване,тръшкане,сополи и инфантилно крещене. Ако имаше как да набия една права лопата в главата на Джи Сунг бих го направил с удоволствие. Чудех се как да не го спра и започнах с превъртане и към средата живна малко от амнезията.  Досега само 2/3 пъти съм превъртал на сериал ама този не мога да го изтрая по нормалния начин.На всичкото отгоре видях, че е ударил 30% рейтинг в Корея, голям смях.

Ти посегна на една от форумните "икони' и негов сериал??!!! Ще те изядат жив с парцалите. Няма значение колко е тъп сериалът, споровете са безсмислени. Жалко, че мога да ти сложа само едно "сърце".:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

харесван, нехаресван, ама превод си има, а аз чакам на Тунел продължението, уж беше харесван..., ама нещо му стана

:lol:

Off Topic

ееееееееееее, аз пък да не видя, че има нова серия качена :lol::thanks:, ПУ, спам

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 23.06.2017 г. at 2:33 PM, dido100 said:

Ти посегна на една от форумните "икони' и негов сериал??!!! Ще те изядат жив с парцалите. Няма значение колко е тъп сериалът, споровете са безсмислени. Жалко, че мога да ти сложа само едно "сърце".:yes:

 

И какво сега, излиза че съм "безмозъчна аджума", защото харесвам сериала, още повече , че и съм фен на Чи Сонг?  Нова съм тук и искам да попитам, прието ли е да се класифицират с разни епитети другите , които не са на нашето мнение? Извинявам се отклонението ;)

Сега за конкретната драма - мудно начало, после се оправиха нещата. Реването, тръшкането , сополите и на мен ми дойдоха в повече :) Най-силно съм впечатлена от играта на Ом Ги Джун ! Обща оценка - положителна (мога да го гледам отново с български букви, когато завърши превода) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...