Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Defendant (피고인)

 

Страна: Южна Корея   

Също така известен като: Pigoin

Период на излъчване: 23 януари 2017 - 14 март 2017

Време на излъчване: Понеделник – Вторник 22:00

Жанр: Трилър, Право

Канал: SBS

Епизоди: 18

    Режисьор: Jo Young Kwang 

             Субтитри: Английски          

 

Участват:

Ji Sung като Park Jung Woo

Uhm Ki Joon като Cha Sun Ho / Cha Min Ho

Kwon Yoo Ri (Girls' Generation) като Seo Eun Hye

Choi Yoo Ri като Seo Eun Hye (child)

Uhm Hyun Kyung като Na Yun Hee

Oh Chang Suk като Kang Min Suk

Kim Min Suk като Lee Sung Kyu

Son Yeo Eun като Yoon Ji Soo

Oh Dae Hwan като Jung Woo Brother’s helper

Han Ji Woo като Yeo Min Kyung

Jo Jae Ryong като Jung Woo’s Jail-mate

Kim Seung Hoon като Head of Security Department

Jo Jae Yoon като Jung Woo’s Jail-mate

Lee Si Un (гост в епизод 18)

 

Резюме: Пак Чонг У е прокурор, уважаван от колегите си, има красива съпруга и прекрасна дъщеричка. Една сутрин обаче се събужда в затвора, обвинен в  убийството на най-близките си, но не помни случилото се. Осъден на смърт, той трябва да се бори с всички сили, за да докаже невинността си…

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:  :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs:  :click:  :click:  :click:

 

С английски субтитри + OST  :click:

 

С руски субтитри и дублаж  :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година! И още от първия ден на новата година имаме снимка от Джи Сънг изглежда снимките са почнали. 

15820116_10208248822881389_373328673_n.p

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи интересно, обичам мистериите ... пича ми изглежда малко поостарял на клипа(което ме радва, защото ме кара да не забравям ,че и те са ХОРА ), ама кво ти пука, важното е екшън да има който да те държи в напрежение ... хъхъхъ ... Обичам го това Lazeto ,все ги надушва :):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко изгледах 1 епизод и имам усещането, че Джи Сънг ще го гледаме в един хубав, качествен и интересен сериал. 1 епизод действието се разви доста динамично, което ме кара да се зачудя, за това, че те доста неща разкриха още от началото дано, като са почнали така да не забавят в последствие. 

Джи Сънг изглежда невероятно и нямам търпение за още. Също така мисля, че тука ще си имаме злобар от класа оня хич не си играе, не е айляк да се оправяш  с такива психопати. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От първата половина на първата серия ми се струва, че този сюжет вече съм го гледала, и персонажите са ми познати, изпълнени от същите актьори, може би не в едни и същи сериали.

Случайно да се случва нещо по-необичайно по-нататък?

Единственият образ, който ми е леко съмнителен какъв ще излезе, е чичото на момиченцето (не разбрах на кого е брат).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах първите два епизода и съм много доволна. Ji Sung е любимият ми актьор и макар че ме остави разочарована с "Entertainer", направи страшно завръщане този път. Засега не смея да правя предположения за развитието на драмата и се надявам да са ни приготвили много изненади със сюджетната линия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите 4 епизода - много добре заплетен сценарий, далеч е от това, което казва Borean. Ще видим как ще се развие. Нямам търпение за следващите серии. Естествено се чакат и бг букви ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посредствена работа. Предвидима скука. Много приказки, сълзи и никакво действие. Какво друго да се очаква от сценаристката на бозата City Hunter и режисьора на недоразуменията Hyde Jekyll and me, One Well-Raised Daughter (малоумна всекидневна помия!!!!) и 49 Days? :slap:  Като добавим и певачката от смешните, но нахални  Girls' Generation (които явно след пенсионирането от пеенето са решили да съсипят и корейските телевизии) става ясно, че нищо хубаво не може да се очаква от това нещо. Остава за информационно превъртане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако още малко бяха  продължали с глупостите на главния щях да го режа, но по средата на 4 епизод се показа така надежда към подобряване. Наясно съм, че корейците масово погледнато не са добри със започването на сериалите си пък още по зле са с финалите, но повечето пъти изтърпят ли се първите серии нататък става добре. Тука има история, има какво да се гледа ама нещо не я развиват на мен лично ми писна само сцени в затвора и едно и също. Не съм доволна и от избора на актрисата, която играе адвокатката. След Джънг Ъм все слаби ми се виждат партньорките му. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 епизод отново нищо значително не се случи. То така, като продължава Джи Сънг ще си седи там и нищо няма да направи, а злодея собственото му семейство ще го натопи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сериал ме изнерви с многото драма и никакво действие. Спрях го. Ще ви почета след като го изгледате героично за ''ставането или не ставането му". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сериал ме изнерви с многото драма и никакво действие. Спрях го. Ще ви почета след като го изгледате героично за ''ставането или не ставането му". 

 

+1  така, за да  се обоснова, но без да повтарям и защото  анонимно не ми е кеф да не стоя зад мнението си(относително казано,но все пак с потребителското си име), защото уважавам тези, дето  харесват сериала и мненията им  и няма  как да се случи,  да тръгна да им цъкам минуси - знак на несъгласие, неодобрение, нехаресване или не знам въобще  на какво, само защото мислят  и харесват  различно от мен.

 

 

 

Пък и погледнато практично, на всичко отгоре  и зор- малък лимит на минусите :896767: , за кого по-напред, всеки ден  да дебна и слагам, ако искам да съм реална, или да си набележа бройки, ако искам да съм гадна или да заформя коалиция, за още по ефектно... 

Ай сиктир,  :282:  не е за мен това и не мой стигнем до това НИВО :896767: и не искам , пък и не е квот'  друга работа да си ня'ам. :28558: Е нЕма как да си го причиня просто, нито на вас, уважаеми съфорумци. :na2:

 

 

Приятно гледане нататък за харесващите! :)

Редактирано от parab
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Urban, недей си признава, че обичаш споровете, защото аз го направих и решиха, че съм заядлива комплексарка :)

Кланяй се на "знаещите" и недей противоречи, че иначе и точка да напишеш, ще ти слагат минуси :28558:

 

 

 

А колкото до сериала - Джисонг си е задължителен. Може и да е драма, но то се очакваше.

Дет се вика - "Джисонг, ама драма. Драма, ама пък това е Джисонг!" :)

Редактирано от parab
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...