Jump to content

Strong Woman Do Bong Soon (2017)


Recommended Posts

Гледаше ми се нещо корейско и реших да пробвам този сериал.

Главният герой и самият актьор играеше много сладко, не съм го гледала в друга роля.

Препоръчвам ти да гледаш и другите сериали с ХьонШик, защото точно тук ролята му беше някак слаба и лигава, никак не му подхождаше. Аз лично го забелязах и запомних в историческия "Хуаранг", но истински му се възхитих на таланта и го заобичах в сериала "Висшето общество", където показва и чар, и талант, и се откроява. И аз този път го догледах от уважение към труда им, сериала не ме впечатли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен много ме радва като го налегне лигнята  :896767: 

 

 

Като цяло съм доволна от цялата продукция, беше ми много забавно и ненатоварващо. Химията между двете слънчица беше страхотна. Попретупаха накрая нещата, ама... корейска работа. Историите на монаха и особено на близнаците останаха абсолютно незавършени.

Бе, сладуресто ми беше всичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е готино единствено и само заради двамата главни. Много им паснаха ролите и те са причината да го гледам. Миньончето е голяма сладурана, а Шики, леле това момче с чара си и харизмата си е способен да ти размекне мозъка, краката и каквото друго се сетиш, независимо от това дали се лигави и усмихва или е сериозен и гледа тъжно. Иначе е забавно хрумване това за свръхсилата на мацката и има някои наистина оригинални и забавни моменти и дотук. Иначе тъпотии колкото щеш с тъпи полицаи, още по-тъпи гимназисти и най-тъпи мутри. И гнусотии, които няма да изброявам, че започва да ми се повдига. След толкова години продължавам да се учудвам какво смешно намират корейците в тоалетния "хумор".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кримито много ме хвана по едно време, ама тъкмо стане интересно и ти покажат най-тъпите полицаи в света. Тия хора толкоз цензура за едни целувки, а не мислят как си представят полицията. А какво да кажем за още по тъпите и некадърни гангстери, то пародия, пародия, ама чак толкоз? Може би си мислят, че е смешно. Но върхът е това за "виното", направо - нямам думи.

А иначе си имаше нормално смешни моменти и романтика. Двамата главни са много хубава двойка, въпреки миниатюрното женче. 

Забавлявах се и се радвам, че изчаках бгсубките, благодаря за тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става за убиване на мозъчни клетки :)...но си имаше и 3 хубави неща сериала- главната двойка, полицайчето и мелодията на телефона на мацката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък точно последните серии ми скъсаха нервите. Такава лиготия в съчетание с дозата вкарана инфантилност за възрастта им- пълен ъпсурд. Аз лично съжалявам, че си изгубих времето. Не ме е “обхванал“ и таланта на Шикито, та хептен няма по какво да се прехласна...Единствената читава и забавна роля беше на майката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА плювна и аз :28558: .Идея добре, двойката е чуа , музичката си я бива , верно, майката завладява още от пръв поглед , има интрига и лека мистерия ... ама режисьора ли ми понакуцва , друго ли се случва,че гледам на парцали и нещо ми се губи  ... не разбрах!? :blink:



ама си го изгледам , че му точа лиги от както са почнали темата ... па и вярата мре последна ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавно сериалче. Малко дебилно, но ме караше през цялото време да се усмихвам (освен когато не се смеех с глас). На 12-годишния ми син много му хареса:)))).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавно сериалче! :up: Имаше моменти в които  направо ми идваше да се смея с глас. :28558:

Най-смешни ми бяха "мафиотите" :28558:

Като цяло го препоръчвам за разпускане и смях.  Много динамичен сюжет и поне на мен никъде не

ми се налагаше да "превъртам".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нети подкрепям мнението ти на 100 %. :) Аз също много се забавлявах с този сериал, а тези двамата сладури (главните) са ми уникално сладки заедно и много си ходят. :) Особено този сладур, като го видех и само се усмихвам, като малоумна да не говорим, че никой и нищо не можеше да ми отмести погледа от него. :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За главния и "баталната" :28558: , нямам думи. Справиха се блестящо и са големи сладури.

 

 

Да са му честити близначките на татко. :rofl:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха и аз му честитя. :28558:  :28558:   Голям късмет извадиха. :up:   :28558:  :xaxa:  Майката толкова се моли, а накрая какво стана направо не е истина. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-тъпо нещо не съм гледала. Наистина двамата главни бяха добре, получи се между тях, но... нищо повече. За първи път виждам в корейски сериал толкова пребити, изкъртени зъби, разливаща се урина... гнусота. И накрая - комедия и романтика. Едно голямо нищо беше за мен. Не го препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подробностите съм ги позабравила, че лятото го гледах...

 

Шики най го харесвам с дълга коса и мълчалив. Демек - в Hwarang. Тука става, като почне да страда и вкара сериозния драматичен поглед.

 

На криминалите им се хилих, ама деня ми направи шефа на отдела, гОркия гей, дето го заклещи и изобщо му разказа играта на психиката тя :896767: 

 

И верно е казал народът, karma is a bitch. Бодигардът/прислужник/момче за всичко, дето в Hwarang Шики го командореше и му се присмиваше, че е дърт и жените не го харесвали,

 

Off Topic

тука му е ТЪСТ! :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Off Topic

Колкото ми харесваше Бонг Сун, толкова и ме дразнеше...Допадна ми това, че бе такава малка, с нежно гласче, сладурана някаква, хич не очакваш, че ще има такава сила в нея, тоест видът и хич и не намеква за това, каква е всъщност. В същото време обаче имаше едни моменти, когато имах чувството, че прекалява с тая сила към хора, които не го заслужават, като главния герой примерно и малко имах чувството все едно, че им се подиграва. Може би затова най я харесах, когато си загуби силата. Но пък съм се смяла от сърце с нея и мафиотите, или пък учениците. О, да не забравя и фомфозният и шеф от отдел Разработки.

Главният герой, симпатяга, то при нейната сила и неговото държане малко лигав бе на моменти, едни физиономии, едни чупки, ама на мен ми хареса всъщност, забавен беше, а и си имаше и моментите в които и той си се представи като мъж, да я защити и така.

Полицая, чудя се защо все има такива герои, спали, спали и когато вече е късно се сещат, че харесват някого. Иначе не беше лош и дразгите  между него и Мин Хьок си бяха интересни.

Общо взето в сериала ми хареса това, че имаше много забавна част, толкова съм се смяла, то половината от героите не ги слушаше главата, но си имаше и сериозна нотка със серийният похитител, някак си се редуваха двете неща.

Майката на Бонг Сун, тая жена добре, че  е загубила силата си, тя и сега правеше на пух и прах всеки, ако я имаше още, не знам просто...Братът ми направи впечатление на мен, не бе някой който да завижда, да казва аз съм момче, защо не съм аз силния, а точно обратното, винаги бе до сестра си.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням точно как ѝ звънеше телефонът, но ето тук има една камара рингтонове, може да е някъде сред тях (например на 11-ия ред втория рингтон, казва се Do Bong Soon?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...