Jump to content

Strong Woman Do Bong Soon (2017)


Recommended Posts

Понеже темичката започва с този сериал и е приоритетно свързана с Шики , пускам линк тук към:
Корейската вълна и неочакваната (българска) езотерична нишка

:) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пета серия съм и имам 2 въпроса: Кой е маскирания? и С какво ги хранят тия момчета, че са толкоз хубави? В "Хуаранг" беше като картинка Шики с дългата косичка, ама тука още по-красив!

Иначе е забавно сериалчето, леко глуповато, но ще го изгледам до края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Шики, толкова си ни хубав :wub: Супер е драмичката, с кеф си я изгледах, доста измишльотини има, но разтоварва и не дразни. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал , като изключим криминалния елемент. Много се смях и на глас. Добра комедия на места. Имаше доста пълнеж , но като цяло за мен впечатлението е положително. 

Главна героиня можеше доста рано да приключи нещата с престъпника , ама нали беше по-важно да провери приятелката си вместо да спре заплахата за останалите жени. Щеше да и отнеме само 1-2 минути да го потроши хубаво и за цял живот. Колко и беше с оная тръба да му направи една гривна на врата и да стегне хубаво. Иначе премеждията на останалите бандити бяха доста смешни. Опитваха все едно и също нещо и не знам защо очакваха друг изход. Заради тях нямаше свободни легла в болницата. От болницата трябваше да и плащат комисионни ми се струва. Те печелеха на неин гръб. Главната актриса си подхождаше добре с ролята като физика и визия, докато главния герой би могъл да бъде изигран от всеки от останалите красиви корейски актьори. 

Не съм гледал много криминални корейски сериали, ама явно трябва да ги избягвам. Това което съм гледал криминално е било доста тъпо. 

Майката както винаги беше готова да засили дъщеря си при първия богат мъж който се появи на хоризонта. Бащата беше свестен. Брата поправяше щетите нанесени от сестра си. Романтиката в сериала беше горе долу, нищо което да се запомни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, gig911 написа:

Не съм гледал много криминални корейски сериали, ама явно трябва да ги избягвам. Това което съм гледал криминално е било доста тъпо. 

По скоро гледай някой корейски сериал с чист криминален жанр, без да е замесен с романтика или комедия. Тук криминалната нишка е вкарана, за да се създаде напрежение и драма сред главните. :D 

Това сериалче го гледах отдавна и точно помня, че романтиката и комедията ми бяха допаднали, защтоо правят сериала лек и много разтоварващ напрегнатото ежедневие, и можеше да минат и без серийни убийци и т.н.

Редактирано от felicyti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ще има продължение Strong Woman Kang Nam Soon. Ще се разказва за далечната братовчедка на Do Bong Soon.   Майката и бабата на братовчедката са също силнички. Снимките започват през лятото и ще се излъчва в началото на 2023. 

Клик 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно сериалче, неангажиращо и свежо. Хареса ми как Park Hyung- Sik гледаше главната актриса - сякаш е най-хубавото нещо на света. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...