Jump to content

Strong Woman Do Bong Soon (2017)

kitket
 Share

Recommended Posts

spacer.png

Off Topic

71f6b267773938aa.jpg

Strong Woman Do Bong Soon (2017)

힘쎈여자 도봉순

Държава: Корея

Година: 2017

Още известен като: Powerful Woman Do Bong Soon

Жанр: романтика, комедия, екшън, фантастика

Епизоди: 16

Времетраене:  60 мин.

Сценарий: Baek Mi Kyung

Режисьор: Lee Hyung Min

Канал: JTBC

Излъчване: февруари 2017 г., петък и събота

Актьорски състав:

Park Bo Young - Do Bong Soon

Park Hyung Sik (ZE:A) - An Min Hyuk

Ji Soo - In Guk Doo

Jeon Seok Ho - Kong Bi Seo

Kim Min Kyo - Ah Ga Ri

Ahn Woo Yeon - Do Bong Gi

Seol In Ah - Jo Hee Ji

Yoo In Soo

Yoon Ye Hee

Резюме:

Романтична история между До Бонг Сун – физически много силно момиче, и Ан Мин Хьок – богат наследник.

До Бонг Сун от раждането си е надарена със свръхчовешка физическа сила. Ако е невнимателна, лесно може да счупи всичко, до което се докосне. Освен това е отдавна влюбена в полицая Ин Гук Ду, който обича да се придържа към установените правила. До Бонг Сун отчаяно иска да прилича на неговия идеален тип - мила и изящна дама. Благодарение на своята физическа сила, До Бонг Сун получава работа като телохранител на разглезения богаташ Ан Мин Хьок, който е директор на компания, занимаваща се със създаване на видеоигри. За разлика от Ин Гук Ду, Ан Мин Хьок е високомерен чудак, пренебрегващ всякакви правила.

Трейлър:

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

• Like 3
  • Upvote 7

От Нwarang  директно в наши дни ;) Много се радвам, че пак ще видим на екран Шики, в комбинация с друг мой любимец Джи Су, задължително ще го гледам. Да допълня малко резюмето:  Do Bong-soon от раждането си е надарена със свръхчовевешка физическа сила. Ако е невнимателна, лесно може да счупи всичко, до което се докосне. Освен това е отдавна влюбена в  In Guk-doo (Джи Су), който обича да се придържа към установените правила.   Do Bong-soon отчаяно иска да прилича на неговия идеален тип - мила и изящна дама. Благодарение на своята физическа сила, Do Bong-soon получава работа като телохранител на разглезения богаташ  An Min-hyuk (Шики), който е директор на компания, занимаваща се със създаване на видеоигри. За разлика от   In Guk-doo,  An Min-hyuk е високомерен чудак, пренебрегващ всякакви правила.

Edited by bealonenomore
Добавям резюмето в първия пост.
  • Upvote 1

ехе какво си имаме тук ,супергъръл ...  поредният забавен сериал , доволна ... на фона на "Изчезналите 9" , този поне ще има яко кикот ... :)

Пропуснато е да се даде линк към сериите. Чудя се от къде да го сваля?

Въпреки, че отдавна съм фен на корейските сериали, все се чудя какво значи ЧЕБОЛ? Често го срещам в коментарите ви. Може ли малко разяснения?

ПП. Намерих значението на думата в нета.

Тая сила доста преувеличена. Да, то си го пише: свръхестествена..., но ми е чудно

как още не са я прибрали за изследване. То тая сила си е чудо невиждано... 

Артистите са омайни.

Сюжетът нищо особено. Доста весел и забавен, както всички корейски сериали в началото...

Гледайте, без очаквания и се забавлявайте. 

Триъгълнкът още в началото е налице. 

На кралчето много грим турнали, виж Джи Су не му требе, той си е чаровник отвсякъде, 

дори и под женско прикритие, за да лови лошите изневерници..

:28558:  :28558:  :28558:

• Upvote 2

Това се очертава много смешна и интересна драма. Нещо средно между броманса в "Хуаранг" и смешните и остроумни реплики във "Висшето общство". В ютуб са пуснали над 10 клипа и определено ми хванаха окото. Младежите са великолепни и много сладки, главната ми се стори дребничка като дете.

Шокирах се от целувката на двамата главни герои /мъже/.

Дали тази драма ще се превежда? Мисля, че репликите и смешките си заслужават превода, жалко че не ме бива да превеждам добре комедии \аз и вицове не мога да разказвам\, често ми убягва хумора, така че ще разчитам някой друг да ми го "смели и предъвче", преди да го гледам. :blush: :blush:

Направо разноглед да станеш :tongue: с тоя каст..Шики ли да гледам или 14я принц,то безбожно красиви.Като за първи серии добре се задвижи сюжета и комични ситуации в изобилие си има,не ги избива на драма ,което си е добре.Главната също хубавка и добре си се справя с ролята,но много мъничка спрямо тези високи момчета не стои много добре,но това да и е.

aria,превежда се тук

• Upvote 1

Оказа се доста различно от това, което очаквах. Мислех, че ще е поредната шаблонна романтична история, а то взеха, че повече на крими го докараха. Но така е даже по-добре, поне ще има върху какво са мислим, а не само да се захласваме по красящите екрана Шики и Джи Су. И наистина се набива но очи голямата разлика във височината на двамата и главната.

• Upvote 2

На Хьонгшик определено много му отива чеболската роля  :28558:  Много забавен първи епизод, в някои сцени направо на манга ми мяза, във втори обаче ми се стори, че раничко вкараха трилър нишката ама... ще видим. И в Корея се радва на голям интерес, минали са рейтинга за най-гледана драма на кабеларката евър. С тоя каст и с химията между тримата трябва да се получат нещата.

• Upvote 3

nyx на него и във "Висше общество" много му отиваше. Май само за чеболи и крале става.

По принцип, ми се струва, че Хьонгшик го избират повече за комедии, дали не е, защото има едно особено положително излъчване и изглежда весел, добър и сладък? Като се замисля, май като лош не съм го виждала. Ако има такава роля /на отрицателен герой/, дайте ми линк, да го видя, моля.

• Upvote 1

Maцката страшен бодигард го докарва... :28558: .

Под носа й измъкнаха полужив човек и пребиха пазача й.

То ако тъй ще я кара, по-скоро да се готвим за най-лошото... :28558:  :28558:  :28558:

• Upvote 2

Е, тя прочете в нета какви функции има :> Явно са пропуснали да й дадат характеристика аххахаха :)

Първите два епизода ме запалиха, ще си го гледам с кеф :)

Допада ми, че има

сериен убиец - стилист

, а не само луда романтика и мускули. Не знам точно ква е хавата с него, но ще разберем с времето :)

• Upvote 1